סרטן האשכים

TESTICULAR CANCER

סרטן האשכים הינו התפתחות ממארת באשכים ובעל שכיחות רבה בגילאים 20-45, שכיחותה של המחלה עלתה במהלך השנים.

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. על אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

סרטן האשכים מאולתרים באשך אחד אך לציין שגברים אשר החלימו מסרטן האשכים נמצאים בקבוצת סיכון גבוהה ובכך חשוב ליצור דרך טבעית נכונה ומותאמת למניעת אי הישנות ושיקום לאחר תהליך הניתוח.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

סרטן אשכים – סימני המחלה

  • תחושה של גוש
  • התקשות האשך
  • תחושה של כובד באשך
  • כאב באשך
  • כאב עמום בבטן התחתונה
  • כאב במפשעות
  • הצטברות של נוזלים בשק האשכים

הטיפול הקונבנציונלי בסרטן האשכים הינו דרך ניתוח (הכרחי) טיפול הקרנתי וטיפול כימותרפי.

במהלך הניתוח (RADICAL ORCHECTOMY) מסירים את האשך עם הגידול. הניתוח בדרך כלל, מתנהל דרך הסרת האשך מרקמת שק האשכים וזאת דרך חתך אשר הוא יוצר במפשעה.

בתהליך הכירורגי חותך המנתח את רקמת חבל הזרע שהרי הוא מחבר את האשך לבטן. כאשר הניתוח מסתיים נסגר החתך.

ההתאוששות, בדרך כלל מהירה ולעיתים כבר לאחר יום או יומיים משתחרר החולה מבית החולים.

הרקמה שהוסרה נשלחת לאבחון לזיהוי אופיו של הגידול לצורך הכנת פרוטוקול טיפול בכימותרפיה או הקרנות.

הדרך הטבעית מהווה, הן בשלב הגילוי, הן בשלב הטיפול והן בשלב שלאחר השלבים הללו. כלי חשוב לחיזוק מערכת החיסון והאמצעים העומדים לרשותנו אכן מתאימים לכך.

מערכת החיסון חשובה לחיזוק שכן מערכת החיסון הינה מנגנון מורכב והגנתי וזאת כנגד מחוללי מחלה ותאים נטולי בקרה המבקשים להתרבות ולהתחלק. מערכת החיסון אמורה ליצור גישה סלקטיבית המזהה תאים לא תקינים, זרים ושאינם נתונים לבקרה של הגוף. גידול סרטני הינו תהליך זר ולכן חייבת לעורר תגובות חיסוניות, חלקן קיימות אצלנו מלידה וחלקן ניתנות לנו כנרכשות במהלך השנים. 

הדרך הטבעית ב”צוף צמחים” מאמצת את החשיבה האימונו-אונקולוגית (IMMUNO-ONCOLOGY) והתפתחות סרטן. כיום, בכל חלקי העולם מבינים את המתאם הכל כך ברור בין התפתחות סרטנית ליכולת מערכת החיסון להשמידה אך גם את יכולת התא הסרטני להתחמק מהשפעתה. בנוסף אנו ערים לעובדה חשובה שמצבי דלקת בעלי אופי כרוני קשורים גם להתפתחות סרטן. קיים מתאם מובהק בין מערכת החיסון הנרכשת (ADOPTIVE) אך גם המולדת (INNATE) לחיסול התא הסרטני.

כאשר תא מבקש להתרבות ולהתחלק וזאת לאחר שעבר התמרה חייבת מערכת החיסון לאתרו דרך מה שמכונה תאי השמדה טבעיים (NK-NATURAL KILLER) הדרך הטבעית ב”צוף צמחים”, וזאת בנתיבים שונים בנוסף למיצוי צמחים טבעיים ותוספי התזונה מעצימה את מערכת החיסון הנרכשת ובכך מסייעת להעצמת יכולת הגוף להתנגדות. 

מערכת החיסון מאופיינת בשלושה שלבים חשובים להגנה מול תאים סרטניים.

שלב א’ – מתרחש כאשר מערכת החיסון מזהה את התא המוגדר והסרטני ומשמידה אותו. שלב זה הינו המצב בו מערכת החיסון חזקה, יעילה, ללא הפרעות וניתן לציין שמצב זה חוזר על עצמו גם לאורכו של יום.

שלב ב’ – בשלב זה המערכת חלשה יותר ואינה יכולה להשמיד את התא הסרטני, אך לא מאפשרת לו לגדול יותר ובכך הוא קיים אך לא גדל, הווה אומר לא נסוג ולא גדל, סוג של שיווי משקל בין יכולתו להתפתח לבין יכולתו להישאר כפי שהוא.

שלב ג’ – בו מערכת החיסון לא פעילה ובכך הגידול גדל ומתרבה. בשלב זה הגידול לומד לעכב תגובות חיסוניות ולא מאפשר למערכת החיסון לפעול למיגור התא הסרטני שביצע התמרה. לתא הסרטני יש אפשרות ניצול של מערכת החיסון ובכך מתחמק מיכולתה להשמידה.

מתוך כך הדרך הטבעית דרך צוף צמחים מהווה דרך לחיזוק מערכת החיסון, חיזוק הגוף ועמידותו וסיוע טבעי רב מערכתי.

הדרך הטבעית בצוף צמחים מעניקה חזון משלים לסרטן ומאפשרת סיוע נוסף ללחימה אל מול התאים הסרטניים.

חשוב להאמין בכוח הטמון בגוף שכן זה חוק הטבע אשר אינו ניתן לשינוי או התעלמות.

הדרך הטבעית בצוף צמחים ומחלת הסרטן

בכל יצור חי מתקיימות מערכות של מנגנון ריפוי טבעי. הגוף מגייס את כוחותיו להילחם באויבים השונים ולמגרם.

אלפי שנים של הישרדות המין האנושי מעידים על כך שלגוף יש מערכת טבעית לריפוי שהרי הרפואה המודרנית הינה חדשה.

נתיבי הסיוע בדרך הטבעית במחלת הסרטן רבים ועתירי גוונים.

הדרך הטבעית מעניקה לחולים במחלת הסרטן חזון נוסף בסיוע לתהליך הריפוי.

בעולם כולו נעזרים בדרך הטבעית כחלק בלתי נפרד מהטיפול.

הדרך הטבעית בצוף צמחים מאגדת בתוכה מגוון של נתיבים ושיטות שונות שהינן עתיקות יומין אך גם נתמכות במחקרים מדעיים רבים.

בצמח קיים כוח גדול וידוע מזה אלפי שנים. בספרות המסורתית צוינו כ 4000 צמחים אשר מסייעים לבעיות של גידולים ומחלות קשות.

אנו מספקים את מיצוי הצמחים הטבעיים באופנים שונים דרך הרכב צמחים במספר פורמולות. אנו משלבים מספר צמחים המובילים בפעילות החיזוק, איזון ועוד.

סביבתנו רוויה וגדושה בקרצינוגנים שהינם חומרים מחוללי סרטן וגופנו חווה מגוון שינויים במאזן ההורמונאלי והגנטי הגורמים לסרטן. בנוסף יש לנו הרגלי חיים לא נכונים המשפיעים על היווצרות המחלה.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן