טיפול בטלסמיה – THALISSMIA

הטיפול הטבעי השלם

טלסמיה הינה אחת הסיבות השכיחות ביותר בעולם כיום לבעיות אנמיה קשות. מצב זה מקורו בסוג של מוטציה הגורמת להיעדר תפקוד נכון ופגיעה באחד ואף ביותר באותם שרשראות גנים אשר להם תפקיד חשוב של ייצור סדרות של המוגלובין. כבר בשנת 1925 התגלתה המחלה שכונתה טלסמיה אשר משמעותה מהשפה היוונית, ים תיכון, וזאת בגלל שהגילוי הראשון היה אצל ילדים שגרו בארצות הים התיכון.

טלסמיה הינה בעיה אנמית קשה ולעיתים מסוכנת מאוד ושכיחה באזורי הים התיכון. מדהימה העובדה שהמוטציה אשר פוגעת בייצור ההמוגלובין נוצרה כאמצעי מנע כנגד מחלת המלריה שהרי, כך טוענים, הנגיף המדבק במלריה אינו מחבב את תנאי הגוף שגורמת המוטציה הטליסמית לתאי הדם. לכן לחולי טלסמיה יש סיכוי נמוך, באופן פרדוכסלי, להידבק בנגיף המלריה.

אני מציין זאת שכן נושא זה חשוב להבנה משום שאנו מבינים שהגנטיקה הנטועה היטב במין האנושי מושפעת וזאת ללא ספק מהתנאים הסביבתיים, החיצוניים והפנימיים וזאת בגוף של כל אחד מאתנו.

נתון זה רב חשיבות בגישה הקלינית הטבעית של “צוף צמחים”, המרפאה לרפואה טבעית וצמחי מרפא שכן שינוי, איכות, הפחתה והעצמה, הזנה בצמחי מרפא והנחיות קיומיות, לחלוטין יהוו בסיס להפוגה רבת שנים ושינוי דרמטי בטלסמיה.

קיימים סוגים שונים של המוגלובין וזאת דרך מספר שלבי חיים. כל סוגי ההמוגלובין שומרים על איזון נכון ביחסים המספריים של מה שמכונה שתי סדרות מסוג אלפא ושתי סדרות מסוג בטא וזאת במולקולה.

הקבוצה של הסדרות המכונה בטא מכילה כמה סדרות המכונות: בטא, גמא, דלתא ואפסילון. אם אני מציין את הגנים לסדרות הבטא אציין גם שהם ממוקמות על מה שמכונה כרומוזומים. הכוונה למבנה גנטי רב עוצמה המעתיק את המידע לייצור סדרות הבטא ובכך סוגים של המוגלבין ואף את הדרך לבקרה של הפעלתו. ההבנה החשובה מכל הינה הפגיעה ביכולת הגוף לייצר ערכים תקינים של סדרות בטא שהן למעשה חשובות ליצור את כמות ההמוגלבין הנכונה. הסדרות לחלוטין תקינות ובכך מדובר על פגיעה בכמות. חשוב להבין את המושג כמויות שכן זה חשוב לצורך הטיפול הטבעי, משום שאיכות סדרות ההמוגלובין לחלוטין תקינות ובכך מדובר על אי איזון כמותי.

ההסבר חשוב לעיון

למעשה תהליך זה אינו בלתי הפיך או לא ניתן לשינוי שכן יש כ- 250 מוטציות שונות הגורמות לטלסמיה ואף כמות אדירה של גנים המהווים מקור השפעה ולכן, לעולם לא ניתן לדעת את המצב האמיתי.
וההנחה בכך הינה, שחולים רבים בעלי רמות אנמיה שונות מגלים מופע קליני השונה מאחד לאחד. זו קביעה חשובה ולכן הטיפול הטבעי וזאת כאשר הוא נעשה נכון ומותאם, אכן ייצור שינוי דרמטי וללא ספק.

טלסמיה הינה תורשתית וזאת דרך אוטוזומלית רצסיבית, הווה אומר, לביטוי המחלה קיים צורך לשני גנים פגומים המתקבלים משני ההורים. קיימים שני סוגים: האחד THALASSEMIA MAJOR שהינה תופעה קשה מאוד הגורמת למחלות קשות ואף לסכנת חיים אך כאשר רק גן אחד פגוע ניתן להגדיר זאת
כ- THALASSEMIA MINOR המופיעה כאנמיה אך לא יוצרת תסמינים קשים. טלסמיה מינור הינה הצורה הקלה המכונה THALASSEMIA TRAIT וטלסמיה אינטרמדיה(THALASSEMIA INTERMEDIA)  שזו הינה דרגה קשה יותר ומהווה בסיס מסוכן לטלסמיה מאג’ור שהינה מצב ללא ייצור של המוגלבין המכיל סדרות בטא.

הטיפול הטבעי בטלסמיה צוף צמחים

הטיפול הטבעי בטלסמיה ובאנמיה חייב גישה מושכלת ובכך אנו לא נתמקד רק באנמיה כי אם במערכות הגוף לשיפור תפקודים בדומה לשיפור ספיגה, שיפור זרימת דם, תמיכה רב מערכתית אך גם שילובים מבית היוצר שלנו, צמחי מרפא ותוספי תזונה נכונה, נוגדי חמצון ופעילות נכונה. לדוגמא נערכו מחקרים (כארבעה במספר) על פעילות של תכשיר המשלב גדול, מצוי ורכיבים מסוימים (אנו מייצרים אותם) לטלסמיה וייצור מיוחד של כורכום (אנו מייצרים) או צמחים בדומה לרימניה, אשווגנדה ועוד המהווים צמחים להעצמת דם ועוד. ניתן ליצור טיפול טבעי ולממש את חזון הריפוי.

האיזון ההורמונלי חשוב מאוד אך גם חיזוק הגוף ועבודתו וכן העצמת הדם, ההכרח בלעלות את ההמוגלובין ולהביאו לאיזון ולאחר שנים רבות אכן זו משימתנו. קיימת כיום בעולם גם הסתייגות אם כי לעיתים זה הכרחי מאוד מעירויי דם שונים שהרי קיימות סכנות רבות בדומה לנקודות הבאות:

  1. חוסר התאמה לסוג הדם.
  2. מחלה נגיפית שעלולה לעבור.
  3. מחלת חיידקים וזיהומית.
  4. חום גוף לא מבוקר.
  5. פגיעה ריאתית.
  6. מחלה של השתל כנגד המאכסן (חמור מאוד).

הטיפול הטבעי ב”צוף צמחים” יעניק את הבסיס והסביבה הפנימית והחיצונית המיטבית לטיפול בטלסמניה ובכל דרגות החומרה של הבעיה. ניתן ליצור שינוי פרמטי וקבוע ויפה שעה אחת קודם.

חשוב להגיע לפגישת אבחון מקיפה במשך כשעה וחצי בלווי כל דפי הבדיקות והדיאגנוזות השונות.

 

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים

פיקנוגנול

PYCNOGENOL FRENCH MARITIME PINE מבית היוצר של “צוף צמחים” פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק

קרא עוד »

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן