אלו זיהומים אורו גניטליים, צריבה, בערה ואי נוחות כללית. מצבי דלקת בנרתיק ובשלפוחית מהווים מטרד פיזי ונפשי ובכך משפיעים על חיי האישה. יש והתחושות חריפות ואף עלולות להפוך לפרוגרסיביות ובכך ליצור סיבוכים. חשוב ליצור גישה טיפולית טבעית נכונה ולמגר לעד את התופעה הזו.

דלקת, אי איזון וזיהומים אורו גניטליים

קבוצה של מחלות הפוגעות באיברי המין ודרכי השתן על ידי סוגים שונים של מיקרובים בדומה לפטריות, חיידקים, וירוסים, טפילים וכדומה. שכיחות הבעיה גבוהה ואינה פוסחת על כל הגילאים. קיימת שכיחות גבוהה יותר בכל הקשור לזיהומים בנרתיק ובשלפוחית.

חשוב לציין:

גם כאשר הזיהומים אינם חריפים במיוחד גורמים הם לתחושה כללית קשה, פגיעה בחדוות ואיכות החיים ולמצוקה רגשית ונפשית רבה. המצבים הכרוניים הופכים לקשים יותר וחוזרים על עצמם ללא הרף.

קיימים לעיתים קשיים ביכולות האבחון של התנאים, הגורמים והסביבה אשר מהווים יסוד לבעיה שכן סוגי הזיהום השונים לעיתים אינם מאפשרים את ההבחנה הנכונה בין הסוגים השונים בדומה לצריבה בהטלת שתן אשר אופיינית למצבי זיהום בדרכי השתן, אך לעיתים קרובות נגרמות מדלקות בנרתיק.

חשוב ליצור אבחון מדויק דרך תשאול נכון ועמוק להבנת התסמינים אך גם דרך בדיקת מעבדה. חשוב לא פחות ליצור הבחנה נכונה של משמעות המידע שהרי חלק מהגורמים לזיהומים יכולים לבטא את עצמם בנשים בריאות. יש קושי רב בכל הקשור לבדיקת מעבדה שכן התגלו כשלים רבים בדרך האבחון ובכך גרמו לנטילת תרופות לא נכונות בדומה לאנטיביוטיקה. הטיפול הטבעי הינו שלם ונוגע בכל בעיה דרך טיפול באמצעים זהים וטבעיים.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

פירוט המצבים האורו גניטליים:

דלקת פטרייתית:

הדלקת הנפוצה ביותר ( 80% מהנשים סובלות פעם בחייהן 20% סובלות מדלקת חוזרת) הזיהום נגרם בדרך כלל על ידי פטריית קנדידה אשר מקורה במעיים וסימניה האופייניים הם גרד חזק, צריבה ותחושת בערה באזור הנרתיק. לעיתים קיימת הפרשה לבנה בדומה לגבינה. לעיתים ההפרשה מהווה את הביטוי היחיד לזיהום. ניתן לטפל בתופעה דרך אמצעים טבעיים ובמהלך קצר.

טריבומוניאזיס ואגינליס:

דלקת הנוצרת דרך טפיל בעת מגע מיני. ניתן להגדירה כמחלת מין. ביטוייה בהפרשות צהבהבות- ירוקות ומלווה בצריבה בעת הטלת שתן, תחושת “שריפה” וכאבים בעת קיום יחסי מין. חשוב ליצור טיפול זוגי ולבדוק אפשרות פרוגרסיבית להתפתחות מחלות נוספות בדומה לזיבה וכדומה.

הטיפול הטבעי בדלקת בשתן והנרתיק

המרפאה הטבעית של “צוף צמחים” הציבה לעצמה חזון לטיפול וסיוע לנשים אשר סובלות ממצבי זיהום אורו גניטליים, חדי פעמים, פוטנציאליים וכרוניים.

 

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן