המלצות מלקוחות על טיפול בבלוטת הערמונית

המצה על טיפול בסרטן הערמונית – מאיר

שלום לכם, שמי שוחט מאיר ואני גר בבאר שבע. הגעתי לצוף צמחים לפני כחצי שנה לטיפול בערמונית. הPSA התחיל לעלות לרמה גבוהה שהרופאים המליצו לי לעבור ניתוח

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קרא המשך המלצה »

פול – בלוטת הערמונית

לצוות של צוף צמחים, הגעתי אליכם דרך המלצה, בעקבות בעיות בבלוטת הערמונית. לאחר בדיקות במכבי, נאמר לי שהבלוטה גדלה מ 30-40 סמ”ק ל 60-70 סמ”ק והתרוקנות השלפוחית

קרא המשך המלצה »

משה ס – ערמונית PSA

איתן שלום, בהמשך להמלצתי מה 16/08/2015 ברצוני לציין שלאחר טיפול אינטנסיבי בפורמולות ועיסויים קצב עליית הורמון PSA ירד פי 2. הרבה תודה על הטיפול המסור לך ולכל

קרא המשך המלצה »

חיים, כ – פרוסטטה

אני מבקש להודות לאיתן טל וצוות הטיפול המסור. אני בן 63 נוטל מזה כ5 שנים תרופות לפרוסטטה. במהלך התקופה הלכו התסמינים וגברו ונאלצתי לקום 4-5 פעמים בלילה.

קרא המשך המלצה »

משה.ק – בלוטת הערמונית

27.8.14 אכתוב ברצון  משוב על הטיפול בפורמולות: הגעתי לטיפול בצוף צמחים עקב בלוטת ערמונית מוגדלת, כולל כל התסמינים הקשים הקשורים בכך, ובהמשך עקב כאבים בברך והגבלה בהליכה.

קרא המשך המלצה »

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן