וריקוצלה

הטיפול הטבעי בוריקוצלה –  VARICOCELE

וריקוצלה הינה דלקת בוורידי האשכים. לציין שדליות הינם וורידים החורגים מגודלם הרגיל ומהלכם. במצב זה קיימת פגיעה בשסתומים הקיימים בוורידים שהרי תפקידם הינו, מניעת חזרה של הדם כנגד כיוונו הנורמאלי. הדליות בוורידי האשכים יוצרים ליקוי בשסתומים אשר בוורידים. בין יתר תפקודי השסתומים, הם מהווים אמצעי לניקוי פסולת המצטברת מעצם פעילותו המטבולית של האשך. מצב זה גורם לליקויים באספקת הנשימה הריאתית לרקמת האשכים. הוריקוצלה גורמת בין היתר לכאבים, לעיתים קשים המקרינים גם מהאשכים אל הרגלים והבטן התחתונה.

האשך מייצר זרע אך גם היבטים הורמונאליים ובדומה לכל מפעל, קיים באשך ייצור של פסולת. פסולת הרי חייבת להתנקז אל מחוץ לגוף או לאשך. היות וקיים עיקרון של כוח המשיכה ומתוך כך קיימים שסתומים וזאת לשם מניעת חזרת הדם והפסולת אל האשך.

בוריקוצלה קיימת פגיעה בשסתומים. לציין שמצבים בהם הרקמות הללו אכן אינן מנקזות של זיהום, נוצרת הצטברות לפסולת והעדר חמצן ובכך סכנה להחמרת כאב אך גם התפתחותם של תאים ממאירים באשכים ופגיעה של רדיקלים חופשיים.

התסמינים לוריקוצלה:

  1. כאבי אשכים
  2. הקרנות כאב לבטן ולסביבתה
  3. פגיעה בפוריות
  4. כאב עמום או כאב חד בעמידה ממושכת
  5. כאב כרוני
  6. כאב במצב נייח
  7. כאב כרוני קבוע
  8. כאב שמקל בתנועה

וריקוצלה מתגלה גם אצל נערים אך בעיקר בגילאים 35-45, מופיעה במספר דרגות כאשר דרגה אחת מובחנת דרך אולטרסאונד ודרגות מתקדמות יכולות להיות מאובחנות דרך מגע. לעיתים הבעיה מבקשת מעקב ולעיתים טיפול כירורגי.

הטיפול הרפואי הרגיל בוריקוצלה

קיימים כלי דם רבים באשכים וכאשר קיים פוטנציאל להתפתחות פגיעה בתסמינים, גם כאשר יעשה טיפול ניתוחי, עדין אין התהליך הכירורגי פותר את הישנות הבעיה. חד משמעי!!! הרפואה הרגילה אינה יכולה לתקן וורידים מורחבים או שסתומים פגועים. לעיתים קיים ניתוח שיוצר קשר בוורידים, ניתוח לפרוסקופי, ניתוח מפשעתית, ניתוח מיני כירורגי, צנתור ועוד.      

הדרך הטבעית בוריקוצלה בקליניקת צוף צמחים

 

הסיוע הטבעי מעניק הנחיה קיומית חשובה, תרגילי תנועה, תרגילים ייחודיים, תזונה נכונה ועוד. הדרך הטבעית תיצור חוזק של כלי הדם, שיפור זרימת הדם וניקוי הפסולת. זו הרי הבעיה החמורה ביותר.

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן