הטיפול הטבעי בוריקוצלה – VARICOCELE

וריקוצלה הינה דלקת בוורידי האשכים. לציין שדליות הינם וורידים החורגים מגודלם הרגיל ומהלכם. במצב זה קיימת פגיעה בשסתומים הקיימים בוורידים שהרי תפקידם הינו, מניעת חזרה של הדם כנגד כיוונו הנורמאלי. הדליות בוורידי האשכים יוצרים ליקוי בשסתומים אשר בוורידים. בין יתר תפקודי השסתומים, הם מהווים אמצעי לנקוי פסולת המצטברת מעצם פעילותו המטבולית של האשך. מצב זה גורם לליקויים באספקת הנשימה הריאתית לרקמת האשכים. הוריקוצלה גורמת בין היתר לכאבים, לעיתים קשים המקרינים גם מהאשכים אל הרגלים והבטן התחתונה.

האשך מייצר זרע אך גם היבטים הורמונאליים ובדומה לכל מפעל, קיים באשך ייצור של פסולת. פסולת הרי חייבת להתנקז אל מחוץ לגוף או לאשך. היות וקיים עיקרון של כוח המשיכה ומתוך כך קיימים שסתומים וזאת לשם מניעת חזרת הדם והפסולת אל האשך.

בוריקוצלה קיימת פגיעה בשסתומים. לציין שמצבים בהם הרקמות הללו אכן אינן מנקזות של זיהום, נוצרת הצטברות לפסולת והעדר חמצן ובכך סכנה להחמרת כאב אך גם התפתחותם של תאים ממאירים באשכים ופגיעה של רדיקלים חופשיים. הטיפול הקונבנציונאלי אינו נכון כפי שלעיתים מציגים אותו. כוונתי לכך שהתערבות כירורגית ברקמה כל כך עדינה מהווה מקור לבעיות פוטנציאליות קשות. המלצה לביצוע ניתוח אינה פותרת בעיה כי אם עלולה להחריפה אני מציין זאת שכן

התסמינים לוריקוצלה:

  1. כאבי אשכים
  2. הקרנות כאב לבטן ולסביבתה
  3. פגיעה בפוריות
  4. כאב עמום או כאב חד בעמידה ממושכת
  5. כאב כרוני
  6. כאב במצב נייח
  7. כאב כרוני קבוע
  8. כאב שמקל בתנועה

וריקוצלה מתגלה גם אצל נערים אך בעיקר בגילאים 35-45, מופיעה במספר דרגות כאשר דרגה אחת מובחנת דרך אולטרסאונד ודרגות מתקדמות יכולות להיות מאובחנות דרך מגע. לעיתים הבעיה מבקשת מעקב ולעיתים טיפול כירורגי.

הטיפול הרפואי הרגיל בוריקוצלה

קיימת בעיה לא פשוטה בטיפול הקונבנציונאלי. כוונתי לכך שקיימים כלי דם רבים באשכים וכאשר קיים פוטנציאל להתפתחות פגיעה בתסמינים, גם כאשר יעשה טיפול ניתוחי, עדין אין התהליך הכירורגי פותר את הישנות הבעיה. חד משמעי!!! הרפואה הרגילה אינה יכולה לתקן וורידים מורחבים או שסתומים פגועים. הטיפול הרגיל חוסם ורידים מורחבים ומסיט את זרימת הדם לוורידים תקינים. לעיתים קיים ניתוח שיוצר קשר בורידים, ניתוח לפרוסקופי, ניתוח מפשעתית, ניתוח מיני כירורגי, צנטור ועוד. הניתוחים אינם פשוטים ומסוכנים.

הטיפול הטבעי בוריקוצלה במרפאת צוף צמחים

יש פיתרון לוריקוצלה. הטיפול הטבעי מעניק פיתרון חשוב דרך צמחי מרפא מבית היוצר של צוף צמחים. הנחיה קיומית חשובה, תרגילי תנועה, תרגילים ייחודיים, תזונה נכונה ועוד. הרפואה הטבעית תיצור חוזק של כלי הדם ושיפור זרימת הדם וניקוי הפסולת. זו הרי הבעיה החמורה ביותר. הניתוחים מהווים בסיס לסיבוכים קשים, בעיות ממאירויות ועוד.

 

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים

פיקנוגנול

PYCNOGENOL FRENCH MARITIME PINE מבית היוצר של “צוף צמחים” פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק

קרא עוד »

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן