הטיפול הטבעי השלם ב-MELANOMA

סרטן – מבוא

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף.

גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף.

לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה.

הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח  גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

מלנומה הינה סרטן עור אשר עלול להיות קשה ומסוכן וזאת בהעדר טיפול נכון ומערכת חיסון יעילה. כיום קיימת שכיחות רבה אצל חולים במלנומה לפתח במהלך חודשים או שנים מלנומה גרורתית. מתך כך ברורה גם הנחה נוספת שרבים מחולי מלנומה גרורתית הינם בעלי עבר של מלנומה עורית. המלנומה הגרורתית מתלקחת גם לאחר מספר שנים אך גם לאחר שנים רבות וזאת לאחר ההתפרצות העורית הראשונה.

בכל המחקרים של מחלת הסרטן בכלל ומלנומה בפרט, אנו עדים לאינדיבידואל והשפעתו על הפרוגנוזה של המחלה. אין שום ספק בכך שגוף בעל מערכת חיסון חזקה ואורח חיים בריא מהווה בסיס לטיפול מיטבי במלנומה. מחקרים רבים בעולם, בני זמננו, מהללים את הרפואה הטבעית והיותה חלק אינטגרטיבי מתהליך הטיפול, הריפוי השיקום וכמובן המניעה.

כאמור, מלנומה הינה סרטן עור ממאיר שמקורו במלנוציטים שהינם תאי פיגמנטציה. במלנומה נוצרת התרבות וחלוקה לא מבוקרת של התאים המלנוציטים.

מלנומה מהווה כ 8% מסוגי סרטן העור אך אחראי לרובם של מקרי המוות מסרטן העור. זו מחלת סרטן קטלנית.

קיימת מלנומה שאינה חודרנית שזה השלב המוקדם ביותר אך גם מלנומה חודרנית המערבת את שכבת העור העמוקה וכן מלנומה חודרנית יותר המערבת גם בלוטת לימפה. בישראל שיעור סרטן העור הינו הגבוה בעולם.
חשוב ליצור פרוטוקול טבעי אך לא אלטרנטיבי לטיפול ובכך לגייס את כל הכוחות.

מלנומה פרוגנוזה (הבנת הפרוגרסיה)

קיימות מלנומות המתגלות בשלב 1 ו2 אך חייבת להיות הבנה של עומק החדירה של מלנומה ונוכחות גרורתית. גם המיקום האנטומי חשוב וכוונתי לכך שהיד (האמה) בעלת סיכוי החלמה טוב אך קרקפת, כפות ידיים, כפות רגליים וריריות הינם אזורים בעיתיים יותר.
במצב גרורתי קיים חשש לגרורות במוח ולכל הגוף. קיימות גם מלנומות הפוגעות בעין.

להלן סקירה של חלק מהגורמים למלנומה

 • גורמים גנטיים ותורשתיים
 • וירוסים
 • מצבי מתח ולחץ עקב חוסר איזון של מערכת העצבים
 • הצטברות רעלים בכבד,
 • תפקוד כבד לקוי
 • זיהום אויר
 • מערכת חיסון חלשה
 • תזונה לקויה ולא מיטבית
 • ליקויים במערכת העיכול
 • עישון אקטיבי ופסיבי
 • העדר פעילות גופנית נכונה ומיטבית
 • גוונים של רכיבי קפאין
 • חסרים תזונתיים
 • סמים זיהומים שונים
 • השמנת יתר חשיפה מרובה לרדיקלים חופשיים
 • שימוש בתרופות
 • אורח חיים לקוי
 • חשיפה לחומרים כימיים
 • מצבי דכדוך מצבי דיכאון
 • אי איזון פנימי
 • אי איזון עיכולי
 • מחלות שונות
 • דלקות שונות
 • מחלת מעיים דלקתית
 • פוליפים למיניהם
 • כיבים עיכוליים
 • בלוטת הערמונית ( הגדלה)
 • חשיפה לקרינה
 • שחמת כבד
 • חשיפה לרכיבי מזון לא מיטיבים בדומה לחומרי שימור, צבעי מאכל וכד’

הסרטן אל מול מערכת החיסון

כאמור, מערכת החיסון הינה מנגנון מורכב והגנתי וזאת כנגד מחוללי מחלה ותאים נטולי בקרה המבקשים להתרבות ולהתחלק. מערכת החיסון אמורה ליצור גישה סלקטיבית המזהה תאים לא תקינים, זרים ושאינם נתונים לבקרה של הגוף. גידול סרטני הינו תהליך זר ולכן חייבת לעורר תגובות חיסוניות, חלקן קיימות אצלנו מלידה וחלקן ניתנות לנו כנרכשות במהלך השנים.

הרפואה הטבעית ב”צוף צמחים” מאמצת את החשיבה האימונו-אונקולוגית (IMMUNO-ONCOLOGY) והתפתחות סרטן.

כיום, בכל חלקי העולם מבינים את המתאם הכל כך ברור בין התפתחות סרטנית ליכולת מערכת החיסון להשמידה אך גם את יכולת התא הסרטני להתחמק מהשפעתה. בנוסף אנו ערים לעובדה חשובה שמצבי דלקת בעלי אופי כרוני קשורים גם להתפתחות סרטן. קיים מתאם מובהק בין מערכת החיסון הנרכשת (ADOPTIVE) אך גם המולדת (INNATE) לחיסול התא הסרטני. כאשר תא מבקש להתרבות ולהתחלק וזאת לאחר שעבר התמרה חייבת מערכת החיסון לאתרו דרך מה שמכונה תאי השמדה טבעיים (NK-NATURAL KILLER)

טיפול ברפואה טבעית ב”צוף צמחים”

הרפואה הטבעית ב”צוף צמחים”, וזאת בנתיבים שונים בנוסף לצמחי המרפא ותוספי התזונה מעצימה את מערכת החיסון הנרכשת ובכך מצב זה מעצים את יכולת הגוף להתנגדות. מדהימה העובדה שחוקרים רבים זיהו העצמה חיסונית ובכך נסיגה של גידול דרך גירוי מערכת החיסון בדומה לזיהום חיידקי, ויראלי או פטרייתי.

מערכת החיסון מאופיינת בשלושה שלבים חשובים להגנה מול תאים סרטניים.

שלב א’ – מתרחש כאשר מערכת החיסון מזהה את התא המוגדר והסרטני ומשמידה אותו. שלב זה הינו המצב בו מערכת החיסון חזקה, יעילה, ללא הפרעות וניתן לציין שמצב זה חוזר על עצמו גם לאורכו של יום.

שלב ב’ – בשלב זה המערכת חלשה יותר ואינה יכולה להשמיד את התא הסרטני, אך לא מאפשרת לו לגדול יותר ובכך הוא קיים אך לא גדל, הווה אומר לא נסוג ולא גדל, סוג של שיווי משקל בין יכולתו להתפתח לבין יכולתו להישאר כפי שהוא.

שלב ג’ – בו מערכת החיסון לא פעילה ובכך הגידול גדל ומתרבה. בשלב זה הגידול לומד לעכב תגובות חיסוניות ולא מאפשר למערכת החיסון לפעול למיגור התא הסרטני שביצע התמרה. לתא הסרטני יש אפשרות ניצול של מערכת החיסון ובכך מתחמק מיכולתה להשמידה.

האפיון הטיפולי הקונבנציונלי הינו השמדת הגידול דרך ניתוח, כימותרפיה או הקרנה. הטיפול הטבעי ב”צוף צמחים” מחזק, מעצים, מאזן, מזין ומעניק יכולת התקפה חיסונית כנגד הסרטן. הטיפול יכול להביא את המטופל לשלב ב’, בו הגידול קיים אך לא מתפתח. סוג של שלב כרוני לאורך שנים רבות ולדעתי גם תהליך זה הינו הישג רב לרפואה הטבעית. למערכת החיסון קיים תהליך בהגנה על הגוף אך גם, בעת שהיא לא ניזונה ולא מועצמת וחלשה, היא עלולה לקדם התפתחות סרטן.

דרכי הטיפול הינם מבית היוצר של “צוף צמחים” ומקור הפיתוח שלנו דרך צמחי מרפא ותוספי תזונה שאינם משווקים בחנויות או פארמים או דרך האינטרנט כי אם למרפאות בלבד. בנוסף הנחיות להעשרת הגוף בחמצן, תנועה, טיפולים רבי חשיבות ומשמעות בקליניקה, תזונה ועוד, דרך תוכנית מותאמת ומפוקחת ואינטגרציה עם הרפואה הרגילה.

חשוב לעיין היטב

מחקרים רבים מכל העולם וספרות מקצועית רבה מדווחים על מלנומה גרורתית שקיים פוטנציאל חשוב של תגובה חיסונית חזקה של מערכת החיסון אצל החולה למלנומה גרורתית. מתוך כך, מבקשים ברפואה הרגילה להגביר את כוח החיסון של החולה. זה הרי תפקידה של הרפואה הטבעית ב”צוף צמחים” לחיזוק, להזנה ולשפעול מערכת החיסון. רפואת צמחי המרפא עושה זאת חד משמעית!! מתוך כך קיים משקל קליני רב לטיפול האימונולוגי הקונבנציונלי אך גם תופעות לוואי קשות הנובעות מהטיפול. זה הרי פרדוקסלי, שכן הטיפול גורם לסרטן. גם בנושא זה חשיבות הרפואה הטבעית ב”צוף צמחים” הינה בעלת אופי טיפול דרמטי שחייב להיות אינטגרלי מהטיפול הרגיל ומעניק בעשרות אחוזים את הסיכוי להצלחה. הרפואה הטבעית לטיפול במלנומה גרורתית הינה עידן חדש שהינו בעצם עידן ישן. זו תורת ריפוי קדומה לעת החדשה.

לסיכום

הנזק הנוצר כתוצאה מהמפגש עם התא הסרטני הופך לעימות עם מערכת החיסון המבקשת לתקן את הנזק או להיכנס לתהליך של הכחדת התא.

כאשר המערכת החיסונית מובסת מצליחים תאי הסרטן למנוע את תיקון התאים הפגועים או את הכחדתם והופכים לתאים סרטניים פעילים.

מצב זה גורם לחלוקה חוזרת ונשנית. התהליך הסרטני הינו רב שלבי ואכן, ריבוי השלבים מאפשר אפשרויות ריפוי רבות.

תהליך הריפוי ברפואה הטבעית במרכז צוף צמחים מעניק חזון ריפוי לסרטן ומאפשר לחימה אל מול התאים הסרטניים – יש תשובה לתהליך הסרטני, זו אינה גזרת גורל

הערפל אשר הקהילה המדעית נתונה בו בקשר לגורם הישיר למחלת הסרטן מעניק לנו את המידע החשוב ביותר שהינו-

גורמים רבים אשר ניתן להימנע מהם בכל הקשור לסביבה, לאורח החיים, לתחזוקה, לתזונה וכדומה מהווים יסוד למחלת הסרטן, אך גם כלים לריפוי, שיקום ומניעה.

אורח חיים וגורמי סביבה מהווים בסיס לסרטן. ניתן לשלוט בהם במהלך הריפוי, המניעה והשיקום.

אנו מטפלים ביכולת הגוף לעמוד מול מחוללי הסרטן ולמגר את השפעתם.

מארג הטיפול הטבעי בצוף צמחים במחלת הסרטן הינו מארג סינרגי הניתן כהנחיה אישית ומלווה בתיקי טיפול שבועיים ובהנחיות מקיפות.

הטיפול יעשה דרך נתיבי טיפול רבים.

מדוע אנחנו?

צוף צמחים לרפואה טבעית וצמחי מרפא הינם יצרנים של צמחי מרפא המותווים למחלת הסרטן. מומחיותנו מהווה את עמוד התווך בטיפול בסרטן בכך שהתכשירים ניתנים רק בהתאמה אישית ולא כתרופת מדף. עולם צמחי המרפא מבורך ומהווה חלק חשוב מהתהליך. אנו במעבדת היצור שלנו מתאימים לכל מטופל וזאת לאחר פגישת האבחון את התכשירים המתאימים עבורו ולסוג הסרטן אשר ממנו הוא סובל.

טל איתן הינו מבכירי המטפלים בישראל ומקדיש את כל חייו לטיפול הטבעי.

הטיפול ילווה במתן תזונה נכונה וייעודית רק לסרטן, דמיון מודרך, שיטות הרפיה, תרגול נשימה, דיקור סיני, טיפולי מגע, הנחיות לפעילות גופנית, מפגשי משוב, תוספי תזונה ועוד.

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים

פיקנוגנול

PYCNOGENOL FRENCH MARITIME PINE מבית היוצר של “צוף צמחים” פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק

קרא עוד »

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן