לוקמיה מיאלואידית חריפה – AML

הטיפול הטבעי השלם: ACUTE MYELOID LEUKEMIA

מבוא

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף.

לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה.

הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח  גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים .באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים. 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

AML – גיוס כל הכוחות

לוקמיה מיאלואידית חריפה – AML הינה ממאירות הפוגעת בתאים המיאלודים שהינם חלק מקטגוריה של תאי דם המיוצרים במח העצם ואחראים על יצור של כדוריות הדם הלבנות. תאי הדם הלבנים שייכים למערכת ההגנה (חיסון) של הגוף ובכך תפקידם החשוב הינו הגנה על הגוף מפטוגנים (מזיקים למיניהם). תאי הדם הלבנים מיוצרים במח העצמות. תפקידם כאמור, הינו התמודדות אל מול מצבי זיהום והגורמים להם בדומה לחיידקים, וירוסים, פטריות, פרזיטים, טפילים ועוד. לציין, וזה חשוב, שבין היתר תאי הדם הלבנים מטפלים גם בתאים ממאירים, הווה אומר איתור והשמדה של תאים ממריאים.

קיימות קבוצות תאי דם לבנים שבעת עלייה בערכי הבדיקות מעיד הדבר על זיהום ולעיתים על בעיה ממארת. בלוקמיה מילואידית חריפה נפגעים התאים המייצרים תאי דם לבנים שהינם התאים המילואידים. התהליך הממאיר גורם להתמרה ובכך הם מתרבים ללא פיקוח ובקרה וללא הבשלה. מתוך כך נגרמת הצטברות במח העצם של בלסטים שהינם תאים צעירים ולא בשלים. בעת שמח העצם רווי בתאי הלוקמיה, אין הוא מסוגל להיות חלק מדינמיקת הייצור של תאי דם תקינים ולכן מצב זה גורם לחסרים הבאים:

 • תאי דם אדומים – נגרמת אנמיה קשה
 • טסיות דם – פגיעה בקרישת הדם
 • תאי דם לבנים – העדר הגנה לגוף

AML הינה מחלה ממארת הפוגעת במילואידים המייצרים תאי דם לבנים. הפגיעה הממארת בתאים הללו גורמת לתאים שאינם בשלים אך גם לא נכחדים אשר מצטברים במח העצם ומכונים, כאמור בלסטים. לציין שמח העצם הינו מפעל המייצר את כלל תאי הדם וכאשר הוא רווי בתאי לוקמיה ממאירים אינו יכול לייצר את תאי הדם שציינתי.

תסמינים ל-AML לוקמיה מיאלואידית חריפה

 • חיוורון
 • עייפות קשה
 • קוצר נשימה
 • הופעת זיהומים רבים
 • דימומים
 • תחושת חולי
 • הזעה
 • חום
 • כאבים קשים
 • כאבי עצמות
 • שינוי גוון
 • התקפת חניכיים

הטיפול הקונבנציונאלי בלוקמיה מיאלואידית חריפה

הטיפול הקונבנציונאלי הכרחי אך חייב את “גיוס כל הכוחות” בשילוב הרפואה הטבעית, חוסנה וחוזקה של מערכת החיסון של הגוף מהווה את עמוד התווך ללחימה בסרטן ובוודאי שלא רק הטיפול הרגיל. מטרת הטיפול הרגיל הינה השמדת התאים הסרטניים ובכך לתת למח העצם לבצע את תפקידו ולהגיע להפוגה וזאת דרך כימותרפיה. הטיפול הרפואי חשוב אך יוצר פגיעה קשה מאוד. קיימים פרוטוקולים רבים וניסיון להתאימם אך הגישה הקונבנציונלית שאינה מפנה או מעודדת חולים ליצור מסלול טיפול טבעי, מהווה גורם לפגיעה קשה, הפחתת סיכוי להחלמה והעדר הצלחה קונבנציונלית ובנוסף גם תופעות לוואי קשות שהרפואה הטבעית מיומנת בטפול בהן.

חשוב לגייס את כל הכוחות. לציין שכמות פרוטוקולי הטיפול בכימותרפיה מוגבלת מעצם היותה קשה ולכן קיימת אפשרות להשתלת מח עצם או תאי גזע.

הטיפול הטבעי והשלם בלוקמיה מיאלואידית חריפה

המלחמה במחלת הסרטן חייבת מספר גישות טבעיות וקיומיות המשתלבות בניהן ובכך והופכות לכוח ריפוי טבעי אדיר. להלן מספר חוקי טיפול:

 • החוק הראשון: חוק הטיפול הטבעי דרך אורח חיים מיטבי ניצור שינויים נוחים וחשובים בקיום היומי בדומה לתזונה מיטבית יותר, יכולת הגופנית, שיטות הרפיה, שיפור איכות השינה. טיפול בתרפיה בתנועה ועוד.
 • החוק השני: חוק העצמה וחיזוק של מערכות הגוף השונות, חשוב להזין את הגוף בצמחי מרפא, תוספי תזונה וזאת כדי לחזק את מערכות הגוף תוך טיפול בתופעת לוואי פוטנציאליות. חוק זה הינו איזון וחיזוק מערכת החיסון של הגוף.
 • החוק השלישי: הטיפולים הישיר בגידולים בכך ניצור תהליך טבעי דרך צמחי מרפא אורגנים, איכותיים, נחקרים ומותאמים ללחימה ישירה של הגידול הסרטני. וודאי שהחוקים שסקרתי מהווים גם את הסינרגיה לחוק זה. חשוב לסיכום ליצור העצמה, חיזוק, איזון ושיפור רב משמעות של אורח הקיום שבנו והחיים אך גם ליצור איזון העצמה וחיזוק של הגוף בכלל ומערכותיו השונות בפרט וליצור את התמיכה, הסיוע והלחימה בצד הרפואה הרגילה ושיטותיה. כך ורק כך נוכל לנצח את מחלת הסרטן.

צרו קשר לשיחת ייעוץ טלפוני חינם

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:

המלצתה של ענת על טיפול טבעי בפריון

טיפול טבעי בפריון שלום,                                                                                                                                                                                                                                                    27.3.22 בעלי ואני ניסינו במשך כמעט שנתיים להרות.  שנתיים שבהן לא

קרא עוד »
מאמרים ומוצרים אחרונים

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן