טיפול בפרקינסון דרך צמחי מרפא Mucuna pruriens

טיפול בפרקינסון ופרקינסוניזים (רעד שאינו נובע מפרקינסון) דרך צמחי מרפא – מוקונה Mucuna pruriens

מוקונה מבית היוצר של צוף צמחים מכילה את הריכוז החומרים הפעילים הגדול ביותר של DOPA-L וסרוטונין ובכך מהווה תרופה טבעית חשובה לפרקינסון ומצבי רעד.

הצמח הפך לפופולרי בכל העולם שהרי אין הוא יוצר תופעות לוואי אל מול התרופה הרגילה. מוקונה הינו צמח טרופי ממשפחת הקטניות הגדל במקורו באפריקה ואסיה ומכונה גם שעועית קטיפתית או שעועית הקטיפה – “יוקוהומה”. המוקונה הינו צמח רב עוצמה ומשמש מזה מאות שנים את הרפואה האיורוודית לטיפול בפרקינסון וכן במצבי רעד זהים.

צוף צמחים הינה מרפאה ומעבדה המייצרת את צמח המוקונה באיכויות בינלאומיות באיכות חסרת פשרות. הצמח הינו צמח מטפס חד שנתי המגיע לגובה של כ-12 מטר. הצמח גדל בהודו אך גם באיזורים טרופיים באפריקה ובאיים הקריביים. השימוש שאנו עושים הינו בזרעים ובעלים.

מוקונה של צוף צמחים, הינו במיצוי יבש ומיצוי רגיל ולא משווק כאבקה טחונה. האבקה הטחונה, כפי שהיא נמכרת בישראל למטופלים הינה חומר גלם ולא מהווה אמצעי לטיפול כי אם חייבת עיבוד.

Mucuna – רכיבים פעילים

 • DOPA-L 40 מ”ג של הצמח (חומר המוצא של תרופות רגילות לפרקינסון)
 • אלקלואידים (Mucunine,Mucunadine,Mucunadinine)
 • בטא-סיטוסטרול, גלוטיון, חומצה גלית
 • Tryptamine, Alkylamines
 • פלבנואידים, קומרינים

הצמח מוקונה מכיל DOPAL שהינו חלק מהייצור של דופמין ובכך הצמח יוצר הקלה רבה במקרים של רעד ופרקינסון אך ללא תופעות הלוואי הקשות של התרופה DOPAL הרגילה.

מחקרים רבים נערכו בדומה ל-500 חולי פרקינסון שחלקם סובלים גם מרעד שאינו מפרקינסון. החולים קיבלו מיצוי במשך 15 שבועות ובמהלכם התגלתה הקלה דרמטית בתופעות המחלה כבר בחודש הראשון.

אנו מעניקים עבורכם את הטוב ביותר שניתן להפיק מצמחי המרפא ותהליך הריפוי דרך הרפואה הטבעית על כל גווניה.

*תכשירי צוף צמחים הינם באישור משרד הבריאות ובהכשר הרבנות.

צוף צמחים עושה שימוש בצמחי מרפא לריפוי מחלות רבות ובעיות אך גם לשיפור הבריאות ואיכות חייהם של המטופלים. כתמיד, אנו מחויבים לאיכות בעלת שם לאומי ועולמי וטיפול מקצועי ומסור בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

תהליך הייצור החל מהגידול על האדמה עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי תוך שמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית לצוף צמחים בלבד.

אנו בצוף צמחים עושים שימוש בצמחי מרפא מגידולים אורגניים בשיראל וברחבי העולם. חומרי הגלם הטבעיים הינם איכותיים. אנו מקפידים גם על הקשר אל צמחי ארץ ישראל תוך שימוש במגדלים הטובים ביותר בארץ.

כל התכשירים הינן פרי פיתוחו הבלעדי והייחודי של איתן טל CL.H שהינו מבכירי ההרבליסטים בישראל.

מחקר רפואי

Mucuna  pruriens (מוקונה) מכיל על פי מחקר רפואיL-DOPA , סרוטונין ורכיב המכונה H.T.P-5 שהינו חומר ביוכימי המעורב בייצור סרוטונין ומשמש להפרעת שינה, דיכאון, חרדה, מתח, כאבים, פיברומיאלגיה ועוד. מעצם היותו מכיל L-DOPA  מעיד הדבר על הקשר לנוירוטרנסמיטר, המכונה דופאמין שהינו אחד המוליכים העצביים החשובים בגוף וקשור לפעילות מערכת העצבים. הדופאמין חשוב לפעילות של תנועה, קשב, למידה, חיזוק, חשיבה מסתעפת, העברה סינפטית ועוד. ולכן קיים מחסור ברכיב זה. גורם לסוג של התמרה השלילית במוח וכן חוסר שליטה בתנועת הגפיים והגוף ורעידות. מיצוי אבקת הזרעים נחקרה רבות על ידי הרפואה הרגילה בכל העולם וזאת לשם טיפול יעיל בפרקינסון ורעד כללי. הצמח הוכח כיעיל וחשוב לטיפול במחלת פרקינסון ופרקינסוניזים.

Mucuna  pruriens – התוויות

מוקונה כצמח מרפא רב עוצמה חשוב בהפרעה במערכת העצבים, מחלת פרקינסון, פעילות נוגדת חימצון חזקה, מכיל חלבון איכותי, מטפל גם בדלקות מפרקים, משכך כאבים, נוגד דלקת. (ETAL 1981 HISHIKA)  הוכח כ NEUROPROTECTIVE (מיסרה וגנר) אנטי ויראלי, אנטי חיידקי, אנטי דלקתי. כל חלקי הצמח הינם בעלי תכונות מרפא. (ARULMOZHI  2007 ) מעלה רמת גלוטיון, טוניק NERVINE

מחקרים רבים מעידים כי השימוש במוקונה מהווה מקור טבעי ל DOPA-L ויוצר השפעה כבר בחודש הראשון ושימוש בו בניגוד לתרופה הרגילה, הצמח מגביר את השפעתו במהלך חודש הטיפול.

התוויות מוקונה MUCUNA

 • טיפול טבעי בפרקינסון
 • טיפול טבעי בפרקיסוניזים
 • דיסקנזיות (תנועת שרירים לא רצוניים)
 • מצבי רעד
 • נוגד חמצון חזק
 • דלקת מפרקים
 • משכך כאבים
 • נוגד דלקת
 • מעלה רמת גלוטין
 • מרגיע ומאזן
 • מחזק מערכת העצבים
 • אפקט “מצעיר” של הגוף
 • כושר ריכוזי
 • חשק מיני
 • עקרות גברים ונשים

לסיכום

מוקונה הינו צמח עתיק יומין לטיפול בפרקינסון ומצבי רעד המכיל אל דופא ומשמש במשך דורות בהודו לטיפול במחלת פרקינסון הרכיב המכונהL-DOPA  הופך לדופמין שהינו חומר כימי במוח מעורב בתנועות הגוף, מצב רוח, ועוד.

כל המחקרים מעידים על השפעה חיובית וחשובה של הצמח על מחלת פרקינסון. הצמח חשוב גם למצב רוח, מוטיבציה וכל פונקציה נפשית וכן נוגד חמצון ודיכאון. המוקונה ניתן כצמח יחיד או כחלק מפורמולה המיועדת לפרקינסון, מצבי רעד ופרקינסוניזם.

חשוב ליצור קשר, פגישת אבחון וייעוץ לטיפול טבעי בפרקינסון !

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן