פוליקוליטיס (Follicoulitis) – הטיפול הטבעי השלם

פוליקוליטיס (polliculitis) הינה בעיית עור, לעיתים קשה מאוד, הנגרמת עקב הצטברות של מוגלה או אבצס באזור הקרוב לזקיק השיער. הבעיה כמובן זיהומית ונובעת מחיידק המכונה סטאפילוקוק. הטיפול הקונבנציונלי יכול להיות מקומי או סיסטמי. כאשר אני מציין הסיסטמי, כוונתי שבעת שהטיפול המקומי לא עוזר ניתנת אנטיביוטיקה האמורה למגר את החיידק והשלכותיו.

פוליקוליטיס מהווה בסיס להיווצרות נגעים בעור והצטברות של מוגלה תוך התפתחותם של פצעים מוגלתיים זיהומיים המפרישים מוגלה ובכך נגרם זיהום בשטח נרחב יותר תוך גרד קשה, פצעים מדממים, פרונקלים כואבים, קשים ונפוחים.

לעיתים פוליקוליטיס הינה מחלה פרוגרסיבית ולחלוטין אינה תחומה לאזור אחד בדומה לקרקפת כי אם מתפשטת בפרוגרסיביות לכל אזור בגוף שיש בו שערות. המחלה העורית שהינה זיהומית נגרמת כאמור על ידי חיידק, אך מקבלת תנופה והעצמה בעת שמערכת החיסון אינה מיטבית אך גם בגלל תזונה לא נכונה, מצבי לחץ, העדר תנועה, הצטברות רעלים, מערכת עיכול לא תקינה, גירוי עור ועוד ועוד. המחלה עלולה להימשך כמספר חודשים אך עלולה להפוך לכרונית וזאת במהלך שנים רבות תוך סיכון להתפשטות לכל הגוף.

הפגיעה באיכות החיים קשה, מטרידה, מגרדת, כואבת וזיהומית באופן מחזורי. הטיפול הקונבנציונלי דרך תרופות אנטיביוטיות קשות ותרופות המיועדות לשחפת וצרעת מהוות בסיס אבסורדי להעצמת המחלה והחלשת מערכת החיסון.

הטיפול האנטיביוטי “מאתגר” את החיידק ומאפשר לו ליצור עמידות וסבילות אל הטיפול.

התסמינים מובהקים בדומה לפצעים מוגלתיים, גרד קשה, תחושת שריפה ובערה, כאבים, הפרשה של דם ומוגלה כולל נשירת שיער והצטלקות העור. המחלה מופיעה בקרקפת אך מתפשטת לעורף, לישבן, למפשעה, לבית השחי ולחזה.

הרפואה הטבעית הינה כלי הטיפול החשוב מכל לפוליקוליטיס.

חשובה ההבנה הטיפולית ההוליסטית ולכן הטיפול, אכן יעניק מענה חיצוני מקומי אך גם יחזק את מערכת החיסון ויעצים את האיכות הקיומית בדומה לצמחי מרפא לטיפול חיצוני ופנימי, חיזוק הגוף ועמידותו, הזנת מערכת החיסון וחיזוקה, רוגע, שקט, שלווה פנימית, מטבוליזם תקין וטיפול דרך צמחי מרפא לפגיעה ישירה בחיידק. התכשירים החציוניים רבי משמעות. הם יזינו את העור, יטפלו בנגעים המוגלתיים ויסייעו להיפטרות מהגרד והקשקשת וירפאו את האזור הרגוע.

גישתנו הטיפולית הינה ייחודית לכל דרגות חומרה ומהווה אלטרנטיבה לטיפול הרגיל אך גם במקרים מסוימים השלמה ו”מיזוג כוחות”. ניצור תהליך להחלמה דרך כוחותיו הטבעיים של הגוף וזאת מתוך ניסיון רב שנים בבעיות עור קשות, אלגיות, זיהומים, אוטואימוניים ועוד. 

למידע נוסף על טיפול טבעי במחלות עור – לחץ כאן 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

על הטיפול האנטיביוטי

הטיפול באנטיביוטיקה בדומה למינוצקלין (minocycline) שהינה אנטיביוטיקה המשמשת לטיפול בזיהומים חיידקיים הידועים כרגישים ולא עמידים לתרופה. לציין שלחלוטין אין זה נכון שכן לעיתים קרובות הטיפול האנטיביוטי המסיבי גורם לחיידק להיות עמיד. וודאי שלתרופה יש גם תופעות לוואי שהרי חשוב, בעת נטילתה להקפיד על כמה הוראות בגלל היותה גורמת לדלקת וכיבים בוושט ולכן יש ליטול אותה בזקיפות תוך שתיה רבה של מים.

הרי ידוע, ואין ויכוח על כך, שמינוצקלין, בעת שימוש ממושך, גורמת לזיהומים (עד כמה שזה פרדוקסלי) ופוגעת בכליות אך גם פוגעת בהיבט העיכולי. גם טיפול בביפונאזול שהינו רכיב הנמצא בתרופה המכונה אגיספור שהינו שמפו, בעיקר אנטי פטרייתי או לדלקת סבוריאית. וודאי שאין תכשיר זה מהווה בסיס לריפוי. גם קבלת דוקסילין אינו מהווה הבדל רב בין מינוצקלין לדוקסילין. תרופה זו מיועדת לזיהומים במערכת המין ובזיהומי כלמידיה.

דרך אגב, גם למלריה. גם תרופה זו מסוכנת לוושט ויוצרת סחרחורת, חולשה, בעיות עיכול ועוד. החיידק תמיד חוזר להיות אלים. וודאי שעוצמתו ועמידותו מחייבת את מיגורו למניעת פגיעה במערכות אחרות. גם קבלת ריפאמפיצין (Rifampicin) שהינה נוגדת חיידקים וידועה כתרופה לשחפת, הווה אומר, הפרופסור עשה שימוש בתרופה כל כך חזקה לצרעת, שחפת, זיהומים קשים ועוד. וודאי שתרופה זו ידועה כמזיקה לכבד וגורמת למרבה הפרדוקס לגרד, פריחה, בעיות עיכול ועוד.

השימוש רב השנים באנטיביוטיקה, מסוגים שונים, כך מתברר, לא גובר על כוחו ועמידותו של החיידק.

מחולל עיקרי של פוליקוליטיס

סטפילוקוק  – STAPHYLOCOCCUS

(כאשר אני מציין מחולל עיקרי, כוונתי שיש גורמי קיום שמסייעים לו)

סטפילוקוק הינו חיידק (פטוגן) המחולל מחלה אשר תוקף בדרך כלל אזורי גוף חיצוניים ופנימיים ופוגע באנשים שמערכת החיסון שלהם אינה חזקה בדומה לזקנים, חולים ועוד ומהווה גורם מזהם ידוע בבתי חולים.

החיידק עלול ליצור זיהום עורי מוגלתי בדומה לפוליקוליטיס, דבר הגורם להרס רקמה אך מעבר להיותו גורם לזיהומי עור ולזקיקי שיער עלול ליצור בעיות בדומה לדלקת של פנים הלב (אנדוקרדיטיס) דלקת ריאות, תסמונת הלם רעלי ועוד. לציין שהטיפול האנטיביוטי הקשה לאורך זמן גורם לחיידק להתחזק ובכך עלול לתקוף, מעבר לפוליקוליטיס, את הגוף ומערכותיו.

סטפילוקוק יצר עמידות קשה לאנטיביוטיקה וחלק מהזנים שלו גורמים למקרי מוות ונכויות רבות. החיידק מופיע במצבור בדומה לאשכול ענבים. מינים רבים של החיידק יוצרים רעלנים רבים. החיידק עלול ליצור גם דלקת קיבה.

הרפואה הטבעית מהווה כלי לחימה אדיר ממדים למיגורו. 

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים

פיקנוגנול

PYCNOGENOL FRENCH MARITIME PINE מבית היוצר של “צוף צמחים” פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק

קרא עוד »

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן