פוליקוליטיס (Follicoulitis) 

פוליקוליטיס (polliculitis) הינה בעיית עור, לעיתים קשה מאוד, הנגרמת עקב הצטברות של מוגלה או אבצס באזור הקרוב לזקיק השיער. הבעיה כמובן זיהומית ונובעת מחיידק המכונה סטאפילוקוק. הטיפול הקונבנציונלי יכול להיות מקומי או סיסטמי. כאשר אני מציין הסיסטמי, כוונתי שבעת שהטיפול המקומי לא עוזר ניתנת אנטיביוטיקה האמורה למגר את החיידק והשלכותיו.

פוליקוליטיס מהווה בסיס להיווצרות נגעים בעור והצטברות של מוגלה תוך התפתחותם של פצעים מוגלתיים זיהומיים המפרישים מוגלה ובכך נגרם זיהום בשטח נרחב יותר תוך גרד קשה, פצעים מדממים, פרונקלים כואבים, קשים ונפוחים.

לעיתים פוליקוליטיס הינה מחלה פרוגרסיבית ולחלוטין אינה תחומה לאזור אחד בדומה לקרקפת כי אם מתפשטת בפרוגרסיביות לכל אזור בגוף שיש בו שערות. המחלה העורית שהינה זיהומית נגרמת כאמור על ידי חיידק, אך מקבלת תנופה והעצמה בעת שמערכת החיסון אינה מיטבית אך גם בגלל תזונה לא נכונה, מצבי לחץ, העדר תנועה, הצטברות רעלים, מערכת עיכול לא תקינה, גירוי עור ועוד ועוד. המחלה עלולה להימשך כמספר חודשים אך עלולה להפוך לכרונית וזאת במהלך שנים רבות תוך סיכון להתפשטות לכל הגוף.

הפגיעה באיכות החיים קשה, מטרידה, מגרדת, כואבת וזיהומית באופן מחזורי. 

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

התסמינים מובהקים בדומה לפצעים מוגלתיים, גרד קשה, תחושת שריפה ובערה, כאבים, הפרשה של דם ומוגלה כולל נשירת שיער והצטלקות העור. המחלה מופיעה בקרקפת אך מתפשטת לעורף, לישבן, למפשעה, לבית השחי ולחזה.

הדרך הטבעית הינה כלי חשוב מכל לפוליקוליטיס.

חשובה ההבנה של הדרך ההוליסטית, המעניקה מענה חיצוני מקומי אך גם מחזקת את מערכת החיסון ומעצימה את האיכות הקיומית בדומה ע”י מיצוי צמחים טבעיים לסיוע חיצוני ופנימי, חיזוק הגוף ועמידותו, הזנת מערכת החיסון וחיזוקה, רוגע, שקט, שלווה פנימית, מטבוליזם תקין וסיוע לפגיעה ישירה בחיידק. התכשירים החציוניים רבי משמעות. 

גישתנו הינה ייחודית לכל דרגות חומרה ומהווה השלמה לטיפול הרגיל ו”מיזוג כוחות”. ניצור תהליך דרך כוחותיו הטבעיים של הגוף וזאת מתוך ניסיון רב שנים בבעיות עור קשות, אלגיות, זיהומים, אוטואימוניים ועוד. 

מחולל עיקרי של פוליקוליטיס

סטפילוקוק – STAPHYLOCOCCUS

(כאשר אני מציין מחולל עיקרי, כוונתי שיש גורמי קיום שמסייעים לו)

סטפילוקוק הינו חיידק (פטוגן) המחולל מחלה אשר תוקף בדרך כלל אזורי גוף חיצוניים ופנימיים ופוגע באנשים שמערכת החיסון שלהם אינה חזקה בדומה לזקנים, חולים ועוד ומהווה גורם מזהם ידוע בבתי חולים.

החיידק עלול ליצור זיהום עורי מוגלתי בדומה לפוליקוליטיס, דבר הגורם להרס רקמה אך מעבר להיותו גורם לזיהומי עור ולזקיקי שיער עלול ליצור בעיות בדומה לדלקת של פנים הלב (אנדוקרדיטיס) דלקת ריאות, תסמונת הלם רעלי ועוד. 

החיידק מופיע במצבור בדומה לאשכול ענבים. מינים רבים של החיידק יוצרים רעלנים רבים. החיידק עלול ליצור גם דלקת קיבה.

הדרך הטבעית מהווה כלי לחימה נוסף ואדיר ממדים המסייע למיגורו. 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן