חומצה אורית חומצה אורית הינה סוג של תהליך מטבולי המהווה תוצר תהליכי פירוק של חומרים המכונים פורינים. בעת שקיעת חומרים ביו-כימיים המכונים קריסטלים הנובעים מחומצה אורית במפרקים נוצרת דלקת הגורמת לנזק ולכאבים חזקים. ערכי חומצה אורית גבוהים ללא טיפול נכון להורדת ערכיהם מהווים סכנה לגוף ובסיס להתפתחותן של בעיות רבות בדומה לכשל כלייתי. חשוב מאד להקפיד על תזונה נכונה ומיטבית, נטולת חלבונים מהחי ופחמימות פשוטות. להרבות בירקות, פירות, קטניות ודגנים. יש להזין את הגוף בשתיה רבה, להקפיד על פעילות גופנית, וכן הורדת משקל עודף, דבר המהווה כלי אדיר להורדת חומצה אורית. חשובה ההקפדה על נטילת הפורמולות ותוספי מזון. בעת שהגוף מייצר חומצה אורית, וזאת דרך אורח חיים לא נכון בדומה להשמנה, אכילת חלבונים מהחי, פחמימות פשוטות, העדר פעילות גופנית, ריבוי שומנים בדם, מצבי לחץ ועוד – עולים ערכי החומצה האורית בדם. חשוב ליצור תהליך של פינוי רב של רעלים בכלל וחומצה אורית בפרט דרך הטיפול הטבעי. תזונה דלת פורינים התזונה המוצעת בהמשך דפי ההסבר הללו מיועדת למצבי היפראוריצמיה (רמות גבוהות של חומצה אורית בדם). תזונה עתירת פורינים מהווה בסיס רחב לסיכון לפתח גאוט (שיגדון) ובכך לחוש כאבי מפרקים כרוניים. חשוב לציין שהיפראוריצמיה עלולה ליצור בעיות כליות קשות ופגיעות רב מערכתיות. המעבר לתשומת לב של תזונה נכונה בכלל ותזונת פורינים בפרט תיצור הפחתה חשובה וניכרת של גורמי הסיכון אך גם תשמש תהליך מניעה לבעיות נוספות. גם המפרקים בתהליך זה יתפקדו נכון וכן מניעת התפתחות של אבנית בכליות. מעבר לכל האמור לעיל, הבריאות הכללית וההרגשה הקיומית המיטבית תאפיין את חייך.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

אולי יעניינו אותך גם:

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן