חומצה אורית חומצה אורית הינה סוג של תהליך מטבולי המהווה תוצר תהליכי פירוק של חומרים המכונים פורינים. בעת שקיעת חומרים ביו-כימיים המכונים קריסטלים הנובעים מחומצה אורית במפרקים נוצרת דלקת הגורמת לנזק ולכאבים חזקים. ערכי חומצה אורית גבוהים ללא טיפול נכון להורדת ערכיהם מהווים סכנה לגוף ובסיס להתפתחותן של בעיות רבות בדומה לכשל כלייתי. חשוב מאד להקפיד על תזונה נכונה ומיטבית, נטולת חלבונים מהחי ופחמימות פשוטות. להרבות בירקות, פירות, קטניות ודגנים. יש להזין את הגוף בשתיה רבה, להקפיד על פעילות גופנית, וכן הורדת משקל עודף, דבר המהווה כלי אדיר להורדת חומצה אורית. חשובה ההקפדה על נטילת הפורמולות ותוספי מזון. בעת שהגוף מייצר חומצה אורית, וזאת דרך אורח חיים לא נכון בדומה להשמנה, אכילת חלבונים מהחי, פחמימות פשוטות, העדר פעילות גופנית, ריבוי שומנים בדם, מצבי לחץ ועוד – עולים ערכי החומצה האורית בדם. חשוב ליצור תהליך של פינוי רב של רעלים בכלל וחומצה אורית בפרט דרך הטיפול הטבעי. תזונה דלת פורינים התזונה המוצעת בהמשך דפי ההסבר הללו מיועדת למצבי היפראוריצמיה (רמות גבוהות של חומצה אורית בדם). תזונה עתירת פורינים מהווה בסיס רחב לסיכון לפתח גאוט (שיגדון) ובכך לחוש כאבי מפרקים כרוניים. חשוב לציין שהיפראוריצמיה עלולה ליצור בעיות כליות קשות ופגיעות רב מערכתיות. המעבר לתשומת לב של תזונה נכונה בכלל ותזונת פורינים בפרט תיצור הפחתה חשובה וניכרת של גורמי הסיכון אך גם תשמש תהליך מניעה לבעיות נוספות. גם המפרקים בתהליך זה יתפקדו נכון וכן מניעת התפתחות של אבנית בכליות. מעבר לכל האמור לעיל, הבריאות הכללית וההרגשה הקיומית המיטבית תאפיין את חייך.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

אולי יעניינו אותך גם:

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים

פיקנוגנול

PYCNOGENOL FRENCH MARITIME PINE מבית היוצר של “צוף צמחים” פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק

קרא עוד »

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן