טיפול ברוזיציאה (Rosacea), חיזוק מערכת החיסון, איזון הורמונלי,  חיזוק הגוף, שקט נפשי ורוגע, איזון משקל מיטבי.

צוף  צמחים                                               1.6.23
איתן טל, גל טל והצוות היקר
לפני שהגעתי לצוף צמחים הייתי בליווי תזונתי במשך כחצי שנה אצל מטפלת בתזונה.                                       מסתבר שהתזונה , שהיא נתנה לי לא התאימה לי !!!
כתוצאה מכך היו לי בעיות גופניות ונפשיות :  ירדתי במשקל והגעתי לתת משקל, סבלתי מכאבי גב, רוזציאה (Rosacea) בעיקר על האף, בעיות במערכת העיכול . הרגשתי חולשה, לחץ נפשי, אי שקט, חרדות ועוד.
הגעתי לצוף צמחים לאחר שהרגשתי שהגעתי “לקצה”.
קבעתי פגישה עם איתן טל המטפל הבכיר של צוף צמחים. בתחילה הייתי סקפטית מאוד. לא הכרתי את הקליניקה ואת איתן טל. קראתי באינטרנט כי בצוף צמחים ניתן לטפל ברוזציאה בדרך טבעית . קראתי המלצות והחלטתי להגיע לטיפול. באתי לצוף צמחים כי בראש ובראשונה רצית לטפל במשהו חיצוני, הרוזציאה. מהר מאוד הבנתי מאיתן טל,  כי  הרוזציאה אצלי היא ביטוי של חולשת מערכת החיסון והגוף.
לאחר שיחה מקיפה עם איתן טל, קבלתי ממנו תוכנית שכללה מספר יעדים:
טיפול ברוזיציאה (Rosacea), חיזוק מערכת החיסון, איזון הורמונלי,  חיזוק הגוף, שקט נפשי ורוגע, איזון משקל מיטבי, הנחיות לתזונה, התאמת צמחי מרפא ותוספי תזונה, הדרכה לנשימות נכונות , טיפולי מגע ודיקור ועוד .
התחלתי את התוכנית שאיתן קבע לי . התחלתי לאכול טוב יותר , נטלתי  צמחי מרפא וויטמינים, היו לי טיפולי מגע ודיקור שניתנו לי ע”י אלינה המקסימה.
התחלתי להרגיש חזקה יותר, פחות לחץ, נעלמו החרדות , התמלאתי באנרגיות , עליתי במשקל, כאבי הגב עברו לי, מערכת העיכול השתפרה , הרוזציאה על האף השתפרה לעין ערוך ולאחר תקופה קצרה כבר לא נראו סימנים.
חשוב לי  לציין כי קבלתי מענה מגל לכל שאלה ונעניתי לכל בקשה  וכל שבוע גל בררה לשלומי. כמו כן  קבלתי מענה גם מהבנות המקסימות חופית ונילי.
תודה לאיתן טל  ולכל הצוות שהעלה אותי על דרך המלך.

תודה רבה
בברכה
טויזר שרה
מזכרת בתיה

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן