רוזציאה ROSACEA – 

רוזציאה הינה מחלת עור בעלת אופי כרוני המאופיינת באדמומיות, לעיתים חזקה בפנים אך לעיתים גם בצוואר. הרוזציאה מתלקחת ממקור של כלי דם קטנים המתרחבים בעור הפנים ומלווים לעיתים, בעת החמרתם בחטטים, פצעים מוגלתיים, נפיחות ופצע אקנה.

לרוזציאה קיימים מספר שלבים המהווים דרגות חומרה ובכך, מעבר לאדמומיות עלולים להתפתח סיבוכים בדומה לבעיות עיניים ועוד. וודאי שהשלכותיה של מחלת העור רוזציאה קשות גם על ההיבטים הנפשיים של החולה ובכך מהווה בסיס למצבים של חרדה חברתית, דיכאון, בעיות נפש ועוד. חשוב לציין שרוזציאה מהווה מחלת עור נשית, אם כי לעיתים משפיעה על שני המינים. בנוסף, המחלה מאופיינת יותר אצל בעלי עור לבן ותוקפת אנשים מגיל 20. המחלה, תחילתה אדמומיות של שטחים מרוכזים בלחיים המתרחבים לאף, למצח אך גם בדרגות חומרה קשות, לחזה, לצוואר, לאוזניים ולקרקפת.

תסמינים לרוזציאה בדרגות חומרה שונות

 • אדמומיות קשה בפנים
 • אדמומיות קשה בכל שטחי הפנים
 • אדמוניות קשה בצוואר
 • אדמומיות קשה בקרקפת
 • אדמומיות קשה בחזה
 • פצעים מוגלתיים
 • קופרוזים
 • חטטים (בליטת קטנות)
 • בעיות עיניים (עיניי גרגור אדומות)
 • צריבת עיניים
 •  RHINOPHYMAנקבוביות בולטות וסיבי עיבוי באף, אף בולובוסי ואדמדם.

גישת הדרך הטבעית שהינה הוליסטית אכן מהווה כלי אדיר ממדים לסיוע בשילוב עם הדרך הרגילה.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

הדרך הטבעית במרפאת צוף צמחים מהווה חזון חשוב ונוסף לסייע למחלה. הסיבות רבות ולעיתים מהוות מארג סינרגי המורכב ממרביתן. אך חשוב להבין את  הגורם הדומיננטי והחשוב שהינו הגורם ההורמונאלי. לכן נשים לוקות במחלה בעיקר.

סיבות

 • חשיפה לטמפרטורה חיצונית
 • פעילות גופנית מאומצת
 • חום מאור השמש
 • כוויות שמש
 • מתח
 • חרדה
 • מעבר מרוח קרה וחמה ולהיפך
 • תזונה (חשובה מאוד)
 • משקאות
 • קפאין (תה, קפה)
 • מזונות עשירים בהיסטמינים
 • מאכל חריף
 • תרופות וחומרים
 • רואקוטן
 • טיפול פילינג בפנים
 • סטרואידים
 • הורמונים סינטטיים
 •  CATHELICIDINS פפטיצים מיקרוביאלית ( חיסונים)
 • קרדית דמודקס
 • חיידקי מעיים
 • עצירויות
 • חסרים תזונתיים
 • העדר פעילות גופנית (גמיש, לא מיטבי של נימי הדם)
 • איפור
 • אורח חיים לא בריא

רוזציאה – דרגות ביטוי

 1. רוזציאה – אדמומיות קבועה (אריתמה)
 2. רוזציאה תסמינים – תחושת עקצוץ, תחושת בערה, גירוי פנים
 3. רוזציאה  PAPVLOPUSTULAR אדמומיות קבועה מלאה בבליטות אדומות, פצעים מוגלתיים, אקנה, פרונקלוזיס
 4. רוזציאה עיניים דלקת עפעפיים, דלקת עיניים, יובש עמוק, גירוי, גרגירים, תחושה שיש גוף זר, צריבה, עקצוץ רגישות לאור
 5. רוזציאה CONGLOBATA – מצב חמור, מורסות מדממות, עיבוי העור, נפיחות

הדרך הטבעית ברוזציאה

הדרך הטבעית ברוזציאה הינה אמצעי חשוב לסיוע ולהקלה. חשוב ליצור הבנה ברורה אצל הגורמים והתנאים ובכך ליצור אסטרטגיה מושכלת ומותאמת. הדרך הטבעית מגוונת אך חייבת להיות סינרגיה הכוללת את הרובד הפנימי והחיצוני דרך מוצרים טבעיים ממיצוי צמחים טבעיים והתייחסות סיסטמית וזאת תוך הבנת האיזון ההורמונאלי, העצבי, התזונתי, הפונקציונאלי והכלל מערכתי.

ניתן להתמודד, חשוב לסייע. הפרוגרסיה ברוזציאה קשה. ויפה שעה אחת קודם.

צוף צמחים – הדרך הטבעית ברוזציאה

מחלת רוזציאה נגרמת מתוך היבטים מולטיפקטוריאלים (תסמינים הנובעים מסיבות רבות), לפיכך הדרך הטבעית בצוף צמחים נוקטת באסטרטגיה טבעית הוליסטית וזאת בהתאמה אישית.

לזכור שהמחלה נפוצה באזורי שפע ונדירה בחברה “פרימיטיבית”. המחלה התגלתה בארצות הברית באמצע המאה העשרים וזאת דרך עלייה רבה בצריכה המערבית הקלוקלת.

קיים קשר הדוק בין תזונה לקויה העשירה בשומנים רווים, מזונות מעובדים ורכיבים לא טבעיים לבין רוזציאה כמו כן קיים קשר הדוק בין מצבים של אלרגיה למזון, רדיקלים חופשיים במזון, חסרים תזונתיים ואורח חיים לא בריא כמו עישון ואלכוהול, חוסר איזון הורמונאלי ולחץ.

צוף צמחים בדרך טבעית – סיכום רוזציאה

הדרך הטבעית בצוף צמחים מנחה לשיפור משמעותי באופן הפנימי ברוזציאה דרך מיצוי צמחים טבעיים, תזונה, תוספי תזונה ודיקור. הגישה ההוליסטית מהווה תמיכה סימפטומטית אך נוגעת גם ביסודות אשר גרמו להתפתחות המחלה. אין ספק שעמידה במטלות תגרום להקלה וסיוע רכב למחלת הרוזציאה שהרי השלכותיה חמורות ולכן יש למהר ולטפל. הטיפול הטבעי נטול כל תופעות לוואי.

הדרך הטבעית לאיזון פנימי ומצבי לחץ

לחץ נפשי, דכדוך, מצבי מועקה ורוזציאה – קיימת קורלציה בין לחצים נפשיים ורוזציאה.

חד משמעית!!! לחץ פוגע במערכת החיסון. לחץ פוגע בתפקוד החיסוני. לחצים אף מאיטים את קצב ההחלמה של הגוף. ילדים החיים בלחץ מהווים קטגוריה של סיכון גבוה לפתח בעיות במערכת החיסון. יש קשר ישיר בין לחץ לתמותה. הלחץ מהווה גורם דומיננטי להיווצרות של רוזצאיה. הלחץ יוצר תגובה אבולוציוניות בתאי הגוף בכך שכאשר אנו לחוצים הורמוני יותרת הכליה מייצרים הורמונים המכונים אדרנלין וקורטיזון. בסיסו של הלחץ במוח באזור המכונה היפותלמוס. אזור זה אחראי על ויסות חום הגוף מערכת הנשימה, ויסות הרעב, מצבי שינה, תפקוד מיני, לחץ דם אך גם סוג של מערכת השומרת על הגוף מסכנות.

בעת לחץ נותן המוח הוראה ליותרת הכליה להציף את הדם באדרנלין ולהגביר את קצב הלב להזרמת חמצן נוסף למוח. הלחץ מציף גם את הגוף בהורמון לחץ המכונה קורטיזול החיוני להישרדותנו.

הדרך הטבעית מהווה מענה חשוב למיגור המצבים הכרוניים ברוזציאה. הדרך הטבעית מביטה בשלם תוך גישה תבונית לגורמים והתנאים אשר יצרו את הבעיה.

חשוב לציין שמסגרות רפואיות המובילות בעולם בדומה להווארד, דיוק, ייל וסטנפורד פתחו מרכזים לרפואה טבעית לטיפול במחלות עור דרך תזונה, מיצוי מצמחים טבעיים, פעילות גופנית, תוספי תזונה, שיטות הרפיה, דיקור סיני ומגע.

אסור לוותר שהרי המחלה הינה פרוגרסיבית ולפיכך יכולה להתלקח גם בימים ספורים ולהיות מפושטת בחלקי גוף עליון.

ניתן לציין שהקסם הטמון בדרך הטבעית הינה התועלת הרבה לגוף כולו.

חשוב ליצור התאמה קלינית אינדיבידואלית שהרי הדרך הטבעית ברוזציאה תהיה מותאמת אישית.

רוזציאה – עקרונות ופרוטוקול טיפול

חשוב ליצור פרוטוקול מושכל המותאם באופן אישי עבורך שהרי קיימים הבדלים בין אדם לאדם, הן ביחס לגורמים והן ביחס לגופו ומורכבותו.

כאמור, רוזציאה הינה מחלת עור אך גם מחלה מטבולית תוך השפעה רב מערכתית מגוונת.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לחץ נפשי, דכדוך, מצבי מועקה ורוזציאה – חשוב לציין את הקורלציה בין לחצים נפשיים ורוזציאה

חד משמעית!!! לחץ פוגע במערכת החיסון. לחץ פוגע בתפקוד החיסוני. לחצים אף מאיטים את קצב ההחלמה של הגוף. ילדים החיים בלחץ מהווים קטגוריה של סיכון גבוה לפתח בעיות במערכת החיסון. יש קשר ישיר בין לחץ לתמותה. הלחץ מהווה גורם דומיננטי להיווצרות של רוזצאיה. הלחץ יוצר תגובה אבולוציוניות בתאי הגוף בכך שכאשר אנו לחוצים הורמוני יותרת הכליה מייצרים הורמונים המכונים אדרנלין וקורטיזון. בסיסו של הלחץ במוח באזור המכונה היפותלמוס.

אזור זה אחראי על ויסות חום הגוף מערכת הנשימה, ויסות הרעב, מצבי שינה, תפקוד מיני, לחץ דם אך גם סוג של מערכת השומרת על הגוף מסכנות.

בעת לחץ נותן המוח הוראה ליותרת הכליה להציף את הדם באדרנלין ולהגביר את קצב הלב להזרמת חמצן נוסף למוח. הלחץ מציף גם את הגוף בהורמון לחץ המכונה קורטיזול החיוני להישרדותנו.

הרפואה הטבעית מהווה מענה חשוב למיגור המצבים הכרוניים ברוזציאה. הרפואה הטבעית מביטה בשלם תוך גישה תבונית לגורמים והתנאים אשר יצרו את הבעיה. הרפואה הרגילה בישראל אינה מבקשת לדעת על אורח חיים של החולה. הרופא אינו שותף אודות התזונה והמצבים הנפשיים וכן עברו של החולה. הרופא אינו יכול ליצור חשיבה החורגת מסל התרופות אשר הוא נותן. גם הרופא המומחה או הפרופסור אינו נוטה לראות את הגוף כמערכת שלמה המאופיינת בתלות פנימית והדדית.

חשוב לציין שמסגרות רפואיות המובילות בעולם בדומה להווארד, דיוק, ייל וסטנפורד פתחו מרכזים לרפואה טבעית לטיפול במחלות עור דרך תזונה, צמחי מרפא, פעילות גופנית, תוספי מזון, שיטות הרפיה, דיקור סיני ומגע.

גישתנו ההוליסטית לטיפול במחלה מהווה את הנתיב לריפוי, הקלה ומניעה.

החרלת מהווה עבורי יעד חשוב אך אין ספק שהוא מתלקח מגורמים סיבות ותנאים ברורים הנובעים מפגישתנו.

אין ספק שמהלך המחלה ברור ומגלה החמרה והתלקחות. אין בי ספק בדבר היכולת ליצור טיפול נכון ומושכל וזאת לאחר עיון מעמיק בתכני פגישתנו. הגורמים והתנאים להיווצרותה והחרפתה של רוזציאה גלויים וברורים ולכן האסטרטגיה הטיפולית תיצור שינוי דרמטי. נעשה זאת דרך קשר יומי והנחיות ברורות וקלות וכן נטילת כל התכשירים לטיפול פנימי וטיפול חיצוני .

ניתן לטפל ברוזציאה. ניתן ליצור הפוגה. ניתן גם למנועה החרפה, התלקחות וגלישה קלינית לבעיות נוספות. אסור לך לוותר שהרי המחלה הינה פרוגרסיבית ולפיכך יכולה להתלקח גם בימים ספורים ולהיות מפושטת בחלקי גוף עליון.

כאמור, ניתן לטפל ברוזציאה ובכך גם ליצור איזון חשוב לגוף בדומה למערכת העצבים, העיכול, וכדומה וזאת, כאמור, למגר את האדמומיות החזקה בפנים.

ניתן לציין שהקסם הטמון ברפואה הטבעית הינה התועלת הרבה לגוף כולו.

חשוב ליצור טיפול עמוק תוך מניעת ההיבט הכרוני של רוזציאה וזאת כדי להוביל לאיזון נכון , ריפוי והפוגה.

אל אף שאני שומע הערות שונות ומשונות שלא ניתן לעצור את המחלה ואת ההיבט הכרוני שלה , תשובתי תמיד:” לא מוחלט” מטופלים רבים הגיעו למצבי הפוגה מוחלטת וזאת דרך טיפול טבעי מושכל, חיצוני ופנימי אך כמובן תהלך הדורש התמרה.

לצמחי מרפא המיוצרים במעבדתנו השפעות חשובות על התפתחות המחלה חשוב ליצור התאמה קלינית אינדבדואלית שהרי הטיפול הצמחי ברוזציאה יהיה מותאם אישית ולכן ניצור טיפול בהתאם.

רוזציאה – עקרונות ופרוטוקול טיפול

חשוב ליצור פרוטוקול טיפול מושכל המותאם באופן אישי עבורך שהרי קיימים הבדלים בין אדם לאדם, הן ביחס לגורמים והן ביחס לגופו ומורכבותו.

כאמור, רוזציאה הינה מחלת עור אך גם מחלה מטבולית תוך השפעה רב מערכתית מגוונת.אנו ניצור פרוטוקול טיפול מלא כדי להילחם במחלה ולנצחה.

 

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן