הגעתי לצוף צמחים בעקבות בעייה של לחץ דם גבוה ומיחושים בחזה.

ההמלצה של הרפואה הקונבציונלית הייתה לקחת כדורים ללחץ דם ובנוסף סט של בדיקות קרדיולוגיות שהיו כולן תקינות.

בשלב הראשון, איתן ביצע הערכה מלאה של המצב וסקר רפואי, שתורגמו להמלצות לתוכנית טיפול לפי שלבים. התוכנית כלללה שילוב של תוספי תזונה שסופקו ע״י צוף צמחים, טיפולי אונצו ודיקור, כלים לתרגול מדיטציה, הליכות יומיות והמלצות לתזונה על בסיס טבעוני.  כבר לאחר השלב הראשון שארך כחודש היה שיפור בכל המדדים- לחץ דם ירד ופחות כאבים.

התוכנית המשיכה לחודשיים נוספים בשלב השני שכלל המשך שמירה על אורח חיים בריא ותוספי תזונה בכמות נמוכה יותר, בשלב הזה לחץ השם הפך לתקין לגמרי והכאבים נשכחו.

ברצוני להודות לאיתן, גל, חופית, אולגה ולצוות המרפאה על הטיפול המסור, הדאגה והתווית הכוון שהביא לתוצאות הרצויות מבלי להשתמש בתרופות קונבנציונאליות.

 

ליעד

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן