איתן, גל וניר היקרים,

תודה מקרב לב על הטיפול המסור והמקצועי על ההיענות המהירה ועל היחס החם והתומך!

הגעתי אליכם לאחר שנים של חוסר מתן יחס לגוף שלי בציפיה שידע להתמודד עם העומס והאתגרים היומיומיים. מסתבר שזה לא עובד כך ובמשך שנה חודש אחרי חודש הייתי נזקקת באנטיביוטיקה לשם טיפול בסינוסיטיסים ודלקות גרון חוזרות ונשנות אותם המערכת החיסונית שלי התקשתה להדוף.

לפני 7 חודשים התחלתי טיפול בפורמולות אותם איתן רשם לי בשילוב דיקור וטיפולי מגע של ניר ומאז הגוף שלי מצליח להתמודד עם תחלואות באופן הרבה יותר פשוט וללא צורך באנטיביוטיקה. בנוסף בזכות הנחיותיו של איתן לתזונה וחליטות אותם הביא לי התגברתי במהירות על התקף גסטריטיס חריף ותוך יום מתחילת הטיפול התחלתי לחזור לחיים.

בזכותו של איתן רמת המודעות שלי לצורך להשקיע בגוף בהקפדה על תזונה בריאה והן בהעשרתו בחמצן באמצעות נשימות ופעילות גופנית עלתה משמעותית.

בנוסף עלי לציין את הכישרון העצום וידי הזהב שיש לניר!

כבמטה קסמים בכל טיפול מצליח ניר להחזיר לגופי את החיוניות שלו , לשחרר את כל השרירים התפוסים מעומס ולהעביר את הלחצים בגב ובצוואר אשר הייתי בטוחה שיהיו מנת חלקי לכל חיי.

תודה רבה לכולכם מקרב לב,

אינה

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן