איתן, גל וניר היקרים,

תודה מקרב לב על הטיפול המסור והמקצועי על ההיענות המהירה ועל היחס החם והתומך!

הגעתי אליכם לאחר שנים של חוסר מתן יחס לגוף שלי בציפיה שידע להתמודד עם העומס והאתגרים היומיומיים. מסתבר שזה לא עובד כך ובמשך שנה חודש אחרי חודש הייתי נזקקת באנטיביוטיקה לשם טיפול בסינוסיטיסים ודלקות גרון חוזרות ונשנות אותם המערכת החיסונית שלי התקשתה להדוף.

לפני 7 חודשים התחלתי טיפול בפורמולות אותם איתן רשם לי בשילוב דיקור וטיפולי מגע של ניר ומאז הגוף שלי מצליח להתמודד עם תחלואות באופן הרבה יותר פשוט וללא צורך באנטיביוטיקה. בנוסף בזכות הנחיותיו של איתן לתזונה וחליטות אותם הביא לי התגברתי במהירות על התקף גסטריטיס חריף ותוך יום מתחילת הטיפול התחלתי לחזור לחיים.

בזכותו של איתן רמת המודעות שלי לצורך להשקיע בגוף בהקפדה על תזונה בריאה והן בהעשרתו בחמצן באמצעות נשימות ופעילות גופנית עלתה משמעותית.

בנוסף עלי לציין את הכישרון העצום וידי הזהב שיש לניר!

כבמטה קסמים בכל טיפול מצליח ניר להחזיר לגופי את החיוניות שלו , לשחרר את כל השרירים התפוסים מעומס ולהעביר את הלחצים בגב ובצוואר אשר הייתי בטוחה שיהיו מנת חלקי לכל חיי.

תודה רבה לכולכם מקרב לב,

אינה

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:

המלצתה של ענת על טיפול טבעי בפריון

טיפול טבעי בפריון שלום,                                                                                                                                                                                                                                                    27.3.22 בעלי ואני ניסינו במשך כמעט שנתיים להרות.  שנתיים שבהן לא

קרא עוד »
מאמרים ומוצרים אחרונים

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן