“טרנברס מיאליטיס” -דלקת במערכת העצבים בחוט השדרה הצווארי

שלום רב,
אני בן 46 ולפני כשנה לאחר שסבלתי מכאבים חזקים, הירדמויות ברגלים ובידים וקשיים בהליכה אובחן אצלי לאחר בדיקת MRI בעמוד שדרה צווארי “טרנברס מיאליטיס” שפירושו דלקת במערכת העצבים בחוט השדרה הצווארי.

לאחר שיקום בבית חולים מצבי השתפר מעט מאוד ולאחר המלצה מחברה לבוא לטיפול ב”צוף צמחים ” בנס ציונה פגשתי צוות מצויין שבראשם איתן שהבין טוב מאוד ממה אני סובל והכי חשוב איך ניתן לשפר את מצבי, בתחילה קבלתי יעוץ תזונה ותוספי מזון בקפסולות שהיה מאוד מאתגר ותוך כדי גם טיפול מסג’ בשילוב דיקור סיני מנורות חמות מה שגרם לשיפור משמעותי בתנועות הגוף שלי ולהפחתת כאבים .

כל יעוץ וביקור בצוף צמחים קבלתי הסבר איך לשפר עוד את מצבי הבריאותי וכך היה וכל טיפול מסג’ ודיקור סיני הרגשתי מצויין. כיום אני במגמת שיפור הודות לצוות בצוף צמחים אין לי ספק שמכאן רק מצבי ימשיך להיות במגמת עלייה.

תודה רבה ויישר כוח.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן