לאיתן וגל היקרים צוף צמחים

אני הגעתי לאיתן צוף צמחים עם גידול בכבד וכשהגעתי לאיתן ולאחר שיחה איתו קיבלתי את הפורמולות והתמדה בכל הנושאים ועשיתי את כל מה שאיתן אמר לי לעשות. מומלץ לבוא נקי ממחשבה ולעשות את מה שאמרו לי לעשות בצוף צמחים. ואני רוצה להגיד לכל מי שקורה את המכתב הזה. אני רוצה להגיד שחודש וחצי אני מטופל בצוף צמחים ורוצה לומר תודה לאל אני מרגיש ברוך השם הרבה יותר טוב. אז ברצוני להודות לצוות צוף צמחים הנפלאים, לאיתן וגל היקרים המון תודה ועוד דבר לכל מי שקורא את המכתב לא לאבד תקווה להאמין בשם יתברך ולעשות את הכל ולהאמין שאתה יכול ולשמוח ולחייך.

שי פהימה

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
ערכת סטורנג און
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן