15.12.20

לכבוד: איתן המלאך וכל צוות צוף צמחים היקר

הגעתי לצוף צמחים לפני כשלושה חודשים בשל מחלת הפרקינסון. נכנסתי לקליניקה בן אדם כפוף, חסר בטחון, סקפטי, בקושי הולך, צריך שילוו אותי ויתמכו בי בהליכה, רועד בכל הגוף- בפנים, בפה, בידיים וברגליים עם קושי להתגלח ובכלל לתפקד ביום יום עם מצב נפשי קשה של דכאון, חרדות, בושה במחלה והכחשתה.

הגעתי עם עצירות מאוד קשה שליוותה אותי כל החיים של יציאה פעם בשבוע שהשפיעה מאוד על התפקוד שלי והעצימה יותר את כל התסמינים של מחלת הפרקינסון.
נכנסתי לפגישה עם איתן וכבר אחרי השיחה הראשונה, עוד לפני הטיפולים משהו בי השתנה, סוף סוף נכנסה תקווה לחי שמשהו כן יכול להשתנות לטובה ושאני יכול לחיות יותר טוב. האמנתי בכל ליבי והקשבתי לכל הנחיותיו של איתן.

שתיתי את כל הפורמולות בקפידה לפי ההוראות, שיניתי את התזונה לתזונה בריאה, ביצעתי טיפולים חד שבועיים בקליניקה ועשיתי הליכות יום יום והכל לפני הנחיותיו של איתן.
לאחר שבוע בלבד כבר התחלתי לראות שינויים במערכת העיכול- מיציאה אחת בשבוע כבר נהיו לי 3-2 יציאות ביום! זה כבר השפיע עליי לטובה כי רק מי שמכיר את מחלת הפרקינסון יודע כמה זה משמעותי.

לאחר כחודש של התמדה יום יומית לפי ההנחיות התחלתי להרגיש בן אדם חדש- הרעד בידיים נעלם, הרעד בפה נעלם, הפנים שלי חזרו למצבם הרגיל כמו שהיה לפני שחליתי, אני מצליח להתגלח בקלות, אני כבר לא צריך שיחזיקו אותי, אני הולך יותר טוב, יותר יציב, יותר זקוף, יותר עצמאי, השמחה חזרה לחיי, הביטחון, המצב רוח השתפר וזה רק אחרי חודש אחד בלבד!!

כל זאת בזכות איתן המלאך והצוות המדהים של צוף צמחים שליווה אותי יום יום בכל התקופה הזאת ודאג לי באמת מהלב בצורה כל כך מקצועית, אמינה ואכפתית.

אני מודה לאלוקים שהביא אותי לצוף צמחים וששינה את חיי! אז תודה רבה לך איתן על התמיכה, האוזן קשבת, על הסבלנות שלך, על שחיזקת אותי בקשר להליכות, על ששיפרת את איכות חיי! אתה בן אדם מדהים ועושה עבודת קודש.

באהבה והערכה רבה,
א. כתריאל

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן