03.01.2021

לדר’ איתן וגלית מצוף צמחים,

תודה מקרב לב על טיפולכם המסור וייחסכם המיוחד. תודה על המעקב, ההתמדה ורוצנכם הטוב. תודה על הדאגה והכנות בהתעניינותכם ועל כל אלה אאחל שתבוא עליכם הברכה. חבל שלא הכרתי אתכם לפני 15 שנה זה היה חוסך ממני הרבה עוגמת נפש וכאבים. חודשיים מיום שהכרתי אתכם וכבר הרגשתי השתפרה. הכאבים בעצב המשולש פחתו, הדיכאון חלף ובאה השמחה, שיפור ביציבות והרגשה נפשית נפלא. איתן, המשך להיות רופא מיוחד, רופא שכמותו אין עוד אחד. מאחלת שייהנו ממך הרבה מטופלים ובעזרת השם ובעזרתכם יהפכו במהרה לבריאים.

ממני אלי,

המטופל אצלכם בטרשת נפוצה.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן