בשילוב אינפרא אדום רחוק, מגע, צמחי מרפא, הנחיות לתנועה, תזונה וטיפולי דיקור

הטיפול באונטסו שהינו טיפול בהיפרתרמיה וחום אינפרא אדום רחוק פותח לראשונה על ידי דר’ מיטסואי הרופאה הסינית פיתחה אינטגרציה טיפולית רבת עוצמה בין הטכנולוגיה המדעית והטיפול המסורתי היפני והסיני. על פי הרפואה הסינית תאים לא בריאים, לא תקינים ולא מתפקדים הינם תאים קרים נטולי חום בסיסי נכון. ההמצאה הכל כך חשובה הזו הינה שילוב בין שיטות ריפוי סינית ויפנית אם אלמנטים של חום קרמיים. הטיפול באונטסו מחפש את אותם אזורי גוף פנימיים וקרים ובכך גם תהליך הבחנתי וטיפולי כאחד. המטופל חווה אזורי גוף מסויימים כחמים או קרים אנו כמטפלים מיומנים באונטסו אכן יכולים להשיג תוצאות חשובות, מסייעות ומועילות.

יתרונות נחקרים

  • מעניק עוצמה, ויטליות וזרימה למערכת העצבים האוטואימונית תוך איזון בין ההיבט הסימפטטי לפרא סימפטטי
  • שיפור הסרקולציה הדמית, ההורמונלית, נוזלי הגוף והאנרגיה
  • שיפור מוכח ונחקר של איכות התאים הלבנים ובכך שיפור ועוצמה חיסונית
  • העצמת כוח הריפוי הטבעי המטבולי של הגוף
  • חיזוק ההיבט החיוני לאדם ולנפש

אונטסו משולב תמיד בהנחיה לאורח חיים בריא ומשפר את הכוח הטבעי והחיסוני והינו טבעי לחלוטין.

הטיפול באונטסו

שיפור נחקר בכאבי כתף, גב, בטן, ראש, ברכיים, מפרקי שרירים, עייפות, עצירות, שגרון, בעיות עור, פציעות ספורט, הפטיטיס, כליות מסייע לתהליך הקונבנציונאלי במחלות ממאירות

עדות של רופאים בחול

דר’ אנדרו קולייר

DC,CSCS, DAAPM, FIAMA

הרגשתי שונה וטוב עד שהחלטתי להשתמש בו עם מטופלי לאחר 18 שנה בתרגול יש לי ארגז כלים ונמצא בראש רשימת הדרכים המהירות החזקות והיעילות להקלה על כאבים, לאזן את מערכת העצבים של מטופלי, להזיז אנרגיה ולספק סביבת ריפוי זו באמת שיטת טיפול מדהימה ואני מאמין שכל רופא ומטפל חייב להשתמש בה.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

דר’ קרול קסלר

PHD, LAC, MS, LMT

לאחר קורס באונטסו השתמשתי בטכנולוגיה הזו על המטופלים שלי, לתדהמתי התוצאות היו יוצאות דופן, המטופל הראשון שלי סבל מפציעה בכתף לפני יותר מ 10 שנים ומאז הוא חווה כאבים, קיבל פתרון מוחלט לכאב לכל מטופלי משיבים חיובית. אני אסיר תודה על הקורס.

דר’ בארי צ מארק

DDS, LAC, CAC, HOM

פגשתי את דר’ קשודו בריטריט ולמדתי באופן אישי טיפול ב ONNETSU THERAPY הטיפול באונטסו מהווה תרומה יוצאת דופן לעולם הריפוי הטבעי אני ממליץ ללמוד ולשלב את האופציה הזו לכל מי שמעוניין בבריאות ולשפר את חייהם של המטופלים שלהם.

דר’ מריה בארנס

LAC

אני רופאת דיקור ומאז שלמדתי טיפול מדר’ קאזיקו המטופלים שלי אוהבים את זה וההשפעה מצויינת וההחלמה מהירה

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן