לכבוד צוף צמחים,

לפני כשנה וחצי אובחנתי עם crps  בכף רגל ימין לאחר תאונת דרכים.

ברפואה הקונבנציונלית נתנו לי כדורים נירקוטים וסטרואידים שלא עזרו ודיברו על טיפולים קשים שבסוף אגיע למצב של קטיעה.

עברתי גיהנום, במשך שנה ושבעה חודשים חייתי עם הכאב הנוראי הזה 24/7 כאבים עזים, זרמים חשמליים, חום מטורף, לחץ ועוד תחושות רבות. ישנתי 2-3 בלילה, הייתי עצבנית, חרדתית שחלילה לא יגעו לי  ברגל. אם הייתי מקבלת מכה הייתי מתעלפת ומתעוררת בצרחות והיה לוקח לי שבועיים להחלים ממכה קטנה. לא תפקדתי בשום צורה.לפני כחצי שנה המצב החמיר הרגל הכפילה את גודלה והצבע נהייה סגול עברתי לקביים כי לא הייתי מסוגלת לדרוך על הרגל בכלל.

לפני חודשיים וחצי חבר הגיע אלי והמליץ לי להגיע אליכם לאחר שעבר אצלכם טיפול אחר. אכן קבעתי פגישה, כאשר הגעתי נפגשתי עם איתן (הקוסם) ישבתי איתו שעה וחצי איש מיוחד מאוד, הוא הסביר לי הכל לפרטי פרטים גם דברים שלא אמרו לי ברפואה הרגילה במשך השנתיים האלה. אני בקשתי ממך רק דבר אחד לדרוך על הרגל גם אם זה יכאב ואתה אמרת לי שזה יעבור . האמת הייתי קצת סקפטית זה אבל החלטתי להתמסר לתהליך ואחרי שבוע הבנתי שאתה צודק וזה אכן יקרה .

יומיים אחרי תחילת הטיפול הצלחתי לישון לילה שלם הייתי הכי מאושרת בעולם. כל יום שעבר הרגשתי שיפור במצב מבחינה פיזית ונפשית כיום אני חודשיים אחרי טיפול ואני מרגישה שאני חייה בחלום כבר לא כואב לי, אני מצליחה לדרוך על הרגל וללכת, הנפיחות ירדה כמעט באופן מלא והצבע של הרגל חזר להיות רגיל אני גורבת גרב. אומנם אני עדיין עם קביים אבל רק בגלל שאיתן מבקשת זאת.

תודה ענקית לאיתן וגל על כל מה שעשיתם בשבילי ולצוות המסור שנמצא במרפאה.

אין בפי מספיק מילים כדי להודות לכם על היחס החם,. הדאגה, הליווי הצמוד ועל כך שנתתם לי את החיים במתנה.

מודה לכם מכל הלב!

לי אמנו

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן