דלקת בלחמית קוניוניקטיביטיס

CONJUCTIVITIS

לחמית – הסבר

הלחמית או לחמית העין הינה קרום רירי ושקוף העוטף את לובן העין ומהווה רקמה מרפדת של פנים העפעף. ללחמית תפקיד שמשמעותו לחלוח העין שכן היא מייצרת דמעות וריר אך גם וחשוב מאוד להבין את הקשר הדלקתי, היא חלק ממערכת החיסון ובכך מהווה מגן עבור העין. הדלקת נגרמת הן כדלקת זיהומית ממקור ויראלי חיידקית אך גם תגובה אלרגית ותוקפנית חיסונית אוטואימונית.

חייבת להיות גישה הוליסטית שכן מעבר להתייחסות הישירה בעין יש ליצור גם איזון חיסוני, חיזוק חיסוני, הזרמת דם וחמצן לעין, והעצמת הרכיבים האנטיאוקסידנטים.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

דלקת לחמית סיבוכים

בכל גיל קיים חשש רב שהתהליך הדלקתי, האלרגי, האוטואימוני והזיהומי יתפשט אל הקרנית ויגרום לפגיעה קשה בראייה. הדלקת גורמת לתסמינים בדומה לצריבה, גרד, דמעות, הפרשה, תחושה של חול בעין, כאבים, טשטוש ראייה.

לעיתים הדלקת נגרמת מוירוס מסוג ADENO אשר עלול להחמיר את התהליך.

חשובה ההבנה שהעין אינה איבר עצמאי. היא חייבת לבריאותה חמצן, המוגלובין, זרימת דם, איזון הורמונלי, חיזוק חיסוני, שינה מיטבית, פעילות גופנית, שקט נפשי, אנטיאוכסידנטים, סיוע מקומי טבעי וסיוע פנימי טבעי, לוטאין, אסטקסנטין, זנסטקטין ועוד. הדרך הטבעית מהווה תהליך חשוב לחיזוק מערכת החיסון הן עבור העיניים והן לסיוע במחלות כרוניות וממאירות.

בכל הקשור למצבי לחץ, אי שקט וסטרס קיימת חשיבות עליונה לשיפור ואכן נעשה זאת הן כסיוע פנימי ע”י תזונה ופורמולות והן דרך תרגול המשלב נשימות לעין, גישה אנטי ספזומטית ועוד. במחקר שהתפרסם בכתב העת הרפואי OPLOMETRY AND VISION SCIENCE נבחן קשר בין מצבים נפשיים, סטרס ולחץ לפגיעה בעיניים והחמרת מחלות עיניים קשות. התברר שסטרס כרוני מחריף, פוגע וגורם למחלות עיניים. המחקר טוען שזיהוי המצב הנפשי, הלחץ אצל חולים במחלות עיניים מהווה כלי חשוב מהמעלה הראשונה. בבית חולים איכילוב טוענים שבתקופות של לחץ וסטרס, העיניים נכנסות לפעילות יתר של השרירים וכן בעת הוראה במחשב העין מפעילה את השריר הגורם לכיווץ העדשה לראיה לכל מרחק ולא בהכרח לקרוב. זו מערכת סימפתטית והעין מתכווצת כפעילות הגנתית שהינו רפלקס הגנה מותנה. המתח יוצר בעין פעילות יתר של שרירי העין וגורם לפגיעה בקרנית, טשטוש ראיה ועוד. גם לנושא זה נקדיש התייחסות חיצוני, פנימית ותרגול.

ניצור בדרך הטבעית והנכונה הן סיוע רב לדלקת, הן סיוע לתסמינים הגורמים לאי הנוחות אך גם, וזה אכן כל כך חשוב, לסינרגיה השלילית שגרמה לכך. כוונתי הינה שבעת שהגורמים והתנאים שגרמו לדלקת בלחמית לא יסולקו המחלה לא תעבור. דלקת לחמית אוטואימונית הינה מחלת עיניים אשר עלולה לפגוע בקרנית ובכך נגרמת פגיעה קשה בראייה. ללא התייחסות נכונה ורב מערכתית העין תדרדר וכן הראייה.

קיימת מחלת עיניים המכונה “מחלת הטייסים” אצל צעירים שנגרמת מלחץ נפשי קשה.

אנו חייבים ליצור אסטרטגיה נכונה דרך כמה דרכים ואני מפרטם.

  1. הדרך החיצונית כוללת קומפרסים בעזרת מיצוי צמחים טבעיים משולבים ומותאמים לעין.
  2. חימום העין במשקפי חימום.
  3. שימון ועיסוי הפנים.
  4. תרגולי עיניים תחת הדרכה ומבנה תרגול, תרגולים לנשימת עיניים, דיקור בבית תחת הנחיה, סיוע בקליניקה ועוד.
  5. הנחיה קיומית לחיזוק מערכת החיסון, מניעת אלרגיה, תנועה ותזונה. השילוב הזה מהווה את הדבר החשוב בתקופה זו.

    מוצרינו תחת אישור משרד הבריאות ולא משווקים בחנויות, כי אם מותאמים אישית ולאחר ייעוץ.

בכל הקשור לדלקת בלחמית חשובה הבנה שכל בעיה בכלל, ובעין בפרט, מקורה בהתהוות התלויה בגורמים סיבות ותנאים. מתוך כך חשובה ההבנה של הדרכים הנכונות להעניק לעין ולקרנית וכן לתאי האפיטל של הקרנית והאנדותל זרימת דם, חמצן, אנטיאוקסידנטים, רכיבי יסוד נכונים וטבעיים, הן הממוקד בעין עצמה הן בסביבתה, הווה אומר, אזור הפנים אך גם התייחסות לגוף השלם. חשובה גם ההבנה של ההמשכיות בבית דרך קומפרסים מאוד יעילים, תוספים, מיצוי צמחים טבעיים ייחודיים, מדבקות דיקור דרך הנחיה, טיפול בסביבת העין ועיסוי תחת הדרכה, תנועה ותרגולי נשימה נכונים החשובים לעין ועוד. וודאי שדרך טבעית ונכונה אמורה להעניק גם יותר שלווה ורוגע.

הדרך הטבעית בבעיות עיניים

לאחר פיתוח ארוך זמן, קיימים בצוף צמחנים שלוש פורמולות המיועדות לסיוע בעיניים בשם: אופטי צוף פורטה, אופטי צוף קומפלקס וכן קומפלקס אטד פראי וכמובן קומפרסים ייחודיים.

הדרך הטבעית מהווה את הסיוע המשלים והאלטרנטיבי בסוגים שונים של בעיות ומחלות עיניים והינו יעיל וייחודי. הגישה ההוליסטית לבעיות בעין הינה הכרחית והחשובה. העין אינה איבר בעל קיום עצמאי. היא אכן חלק מ”שלם”. העין לחלוטין תלויה בסביבתה הביולוגית, ביוכימית, פיזיולוגית וכדומה. הגוף כשלם הינו הרבה יותר מחלקיו. זרימת דם אל הרשתית חשובה להאטה, עצירה, שינוי, ומניעה של בעיית עיניים. זרימת הדם אל הרשתית אינה תהליך עצמאי בפנים הרשתית כי אם שואבת את כוחה, החל מכלי הדם, המערכת הקרדיווסקולרית, מצבים אנטי ספזמוטיים באזורי העין ובתוכה, חומרי הזנה הכרחיים, נוירוטרנסמיטרים מאוזנים ועוד.

חשוב גם לציין שיש הכרח ואכן נעשה זאת בדרך הטבעית, למערכות גוף מאוזנות, לגוף רגוע, חזק, חסון, בעל מערכת חיסון יציבה ובריאה, רוויה בנוגדי חמצון, בעלת ספיגה וצריכה מיטבית של ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות, אנטי אוקסידנטים, סיבים תזונתיים ועוד. בריאות העין וריפויה תלויה גם בגוף בעל  מערכת עיכול תקינה, תנועה מיטבית, תזונה נכונה, גוף המונחה לתנועה ייעודית ועוד. כל אלו מהווים בסיס חשוב וביולוגי לסיוע נכון וזאת דרך התאמה אישית ומושכלת לבעיות השונות. חשוב לדעת – אסור לראות בבעיית עיניים גזרת גורל תוך תחושת של ייאוש.

 

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן