דלקת בלחמית

קוניוניקטיביטיס  CONJUCTIVITIS

הטיפול הטבעי השלם

לחמית- הסבר

הלחמית או לחמית העין הינה קרום רירי ושקוף העוטף את לובן העין ומהווה רקמה מרפדת של פנים העפעף. ללחמית תפקיד שמשמעותו לחלוח העין שכן היא מייצרת דמעות וריר אך גם וחשוב מאוד להבין את הקשר הדלקתי, היא חלק ממערכת החיסון ובכך מהווה מגן עבור העין. הדלקת נגרמת הן כדלקת זיהומית ממקור ויראלי חיידקית אך גם תגובה אלרגית ותוקפנית חיסונית אוטואימונית.

הטיפול הטבעי מטפל בדלקת בלחמית תוך מתן מענה לכל אחד מהאפשרויות הן כתהליך זיהומי והן כתהליך אלרגי או אוטואימוני. הניסיון לטפל בדלקת לחמית רק דרך אנטיביוטיקה אינו נכון או סטרואידים שכן חייבת להיות גישה טיפולית הוליסטית אשר מעבר לטיפול הישיר בעין ליצור גם איזון חיסוני, חיזוק חיסוני, הזרמת דם וחמצן לעין, העצמת הרכיבים האנטיאוקסידנטים והבנה שבפגיעה ראשונית או משנית למחלות אחרות בדומה למחלות אוטואימוניות.

דלקת לחמית סיבוכים

בכל גיל קיים חשש רב שהתהליך הדלקתי, האלרגי, האוטואימוני והזיהומי יתפשט אל הקרנית ויגרום לפגיעה קשה בראייה. הדלקת גורמת לתסמינים בדומה לצריבה, גרד, דמעות, הפרשה, תחושה של חול בעין, כאבים, טשטוש ראייה.

לעיתים הדלקת נגרמת מוירוס מסוג ADENO אשר עלול להחמיר את התהליך.

חשובה ההבנה שהעין אינה איבר עצמאי. היא חייבת לבריאותה חמצן, המוגלובין, זרימת דם, איזון הורמונלי, חיזוק חיסוני, שינה מיטבית, פעילות גופנית, שקט נפשי, אנטיאוכסידנטים, טיפול מקומי טבעי וטיפול פנימי, לוטאין, אסטקסנטין, זנסטקטין ועוד. הטיפול הטבעי מהווה תהליך חשוב לחיזוק מערכת החיסון הן עבור העיניים והן למניעת מחלות כרוניות וממאירות.

בכל הקשור למצבי לחץ, אי שקט וסטרס קיימת חשיבות עליונה לשיפור ואכן נעשה זאת הן כטיפול פנימי והן כטיפול דרך תרגול המשלב נשימות לעין, גישה אנטי ספזומטית ועוד. במחקר שהתפרסם בכתב העת הרפואי OPLOMETRY AND VISION SCIENCE נבחן קשר בין מצבים נפשיים, סטרס ולחץ לפגיעה בעיניים והחמרת מחלות עיניים קשות. התברר שסטרס כרוני מחריף, פוגע וגורם למחלות עיניים. המחקר טוען שזיהוי המצב הנפשי, הלחץ אצל חולים במחלות עיניים מהווה כלי טיפול מהמעלה הראשונה. בבית חולים איכילוב טוענים שבתקופות של לחץ וסטרס, העיניים נכנסות לפעילות יתר של השרירים וכן בעת הוראה במחשב העין מפעילה את השריר הגורם לכיווץ העדשה לראיה לכל מרחק ולא בהכרח לקרוב. זו מערכת סימפתטית והעין מתכווצת כפעילות הגנתית שהינו רפלקס הגנה מותנה. המתח יוצר בעין פעילות יתר של שרירי העין וגורם לפגיעה בקרנית, טשטוש ראיה ועוד. גם בנושא זה נקדיש טיפול חיצוני, פנימי ותרגול.

ניצור דרך טיפול טבעית ונכונה הן לעצור את הדלקת, הן לטפל בתסמינים הגורמים לאי נוחות אך גם, וזה אכן כל כך חשוב, לבטל את הסינרגיה השלילית שגרמה לכך. כוונתי הינה שבעת שהגורמים והתנאים שגרמו לדלקת בלחמית לא יסולקו המחלה לא תעבור. דלקת לחמית אוטואימונית הינה מחלת עיניים אשר עלולה לפגוע בקרנית ובכך נגרמת פגיעה קשה בראייה. ללא טיפול נכון והסתמכות בלעדית על הטיפול הקונבנציונלי העין תדרדר וכן הראייה. הרפואה הטבעית הינה כלי אדיר כפי שציינתי כבר בעת זו, בחודש האחרון פיתחנו, בצוף צמחים, שהרי אנו עוסקים במחקר פיתוח וייצור, מספר פורמולות אפקטיביות המיועדות לעיניים ולמחלות עיניים אך כמובן חשוב ליצור התייחסות רב מערכתית ונכונה. מצבים של לחץ, סטרס, אי שקט, שינה לא מיטבית ועוד מהווים, וללא כל ספק, גורמים המאיצים מחלות עיניים. נכון לעת זו, כל מחקר בינלאומי, עכשווי, טוען זאת. קיימת מחלת עיניים המכונה “מחלת הטייסים” אצל צעירים שנגרמת מלחץ נפשי קשה.

וודאי שהרפואה הטבעית הינה כלי אדיר הן כרפואה משלימה ובכך גם אם תעברי את הטיפול. הטיפול הטבעי יהווה כוח רב משמעות לתמיכה כטיפול ואי הישנות.

אנו חייבים ליצור אסטרטגיה נכונה דרך כמה דרכי טיפול ואני מפרטם.

 1. הטיפול החיצוני הכולל קומפרסים בעזרת שני צמחי מרפא המיוחדים לעיניים ובשילוב ייחודי המיוצר במפעלנו. בנוסף טיפול דרך חימום העין במשקפי חימום, שימון ועיסוי הפנים, תרגולי עיניים תחת הדרכה ומבנה תרגול, תרגולים לנשימת עיניים, דיקור בבית תחת הנחיה, טיפול בקליניקה ועוד.
 2. טיפול פנימי דרך צמחי מרפא ותוספים המותאמים לבריאות העין. אנו מייצרים את כל מוצרינו תחת אישור משרד הבריאות ולא משווקים בחנויות, פארמים או דרך האינטרנט כי אם מתאימים אותם למטופל.
 3. טיפול בהנחיה קיומית לחיזוק מערכת החיסון, מניעת אלרגיה, תנועה ותזונה. השילוב הזה מהווה את כל מה שצריך בתקופה זו.

בכל הקשור לדלקת בלחמית חשובה הבנה שכל בעיה בכלל, ובעין בפרט, מקורה בהתהוות התלויה בגורמים סיבות ותנאים. מתוך כך חשובה ההבנה של הדרכים הנכונות להעניק לעין ולקרנית וכן לתאי האפיטל של הקרנית והאנדותל זרימת דם, חמצן, אנטיאוקסידנטים, רכיבי יסוד נכונים וטיפול טבעי, הן הממוקד בעין עצמה הן בסביבתה, הווה אומר, אזור הפנים אך גם התייחסות לגוף השלם. חשובה גם ההבנה של הטיפול בבית דרך קומפרסים מאוד יעילים, תוספים, צמחי מרפא ייחודיים, מדבקות דיקור דרך הנחיה, טיפול בסביבת העין ועיסוי תחת הדרכה, תנועה ותרגולי נשימה נכונים החשובים לעין ועוד. וודאי שטיפול טבעי ונכון אמור להעניק גם יותר שלווה. הטיפול הטבעי מהווה, וזאת בעת שהוא נעשה באופן מושכל ומותאם כלי אדיר ממדים אשר יכול להוריד בעשרות אחוזים את התקדמות המחלה גם לשנים רבות קדימה וזאת דרך צמחי מרפא, ויטמינים וטיפול נכון של אנטי אוקסידנטים וכן ויטמינים בשילוב נכון וטבעי בדומה לוויטמין B,C,E לעין, נוגדי חמצון במגוון נכון ועוד.

הטיפול הטבעי בבעיות עיניים

לציין שהרפואה הקונבנציונלית, עד כמה שזה נשמע מוזר, אינה יכולה להציע טיפול יעיל למחלות עיניים רבות בכלל לקרטוקונוס בפרט אך לרפואה הטבעית קיימים כלים יעילים.

ניצור טיפול ממוקד וחיצוני בעיניים אך גם טיפול פנימי.

נעשה זאת גם בעזרת צמחי מרפא לטיפול חיצוני ופנימי וזאת כדי ליצור את הפעולות הבאות:

 • טיפול ישיר בקרטוקונוס
 • פעולה אנטי דלקתית בעיניים
 • שיפור זרימת הדם לעין ורכיבי רקמותיה
 • חיזוק העיניים
 • הוספת לחות מאוזנת
 • פעילות נוגדת חמצון
 • הרפיית מתחים באזור העין
 • חיזוק הכבד
 • צמחים חיצוניים בטיפולים בקליניקה.
 • טיפול ברטיות וקומפרסים לטיפול חיצוני, חשוב לזרימת דם וחמצן לעין
 • צמחים נוגדי חמצון
 • טיפול בשטיפות העין
 • טיפול במחממי עיניים
 • תרגול לחום העיניים
 • נשימות כתרגול מובנה לעיין
 • חיזוק הגוף ועמידותו
 • צמחי מרפא לעין
 • טיפולי דיקור בקליניקה – הטיפול ממוקד לעיניים ויוצר תהליך חשוב לעיניים אך גם לכל הגוף.

בשבועות האחרונים יצאו מקו הייצור שלנו ומפיתוח ארוך זמן, שלוש פורמולות המיועדות לטיפול בעיניים בשם: אופטי צוף פורטה, אופטי צוף קומפלקס וכן קומפלקס אטד פראי כולל טיפול עיניים בקומפרסים ייחודיים. לציין שכולם מבית היוצר של צוף צמחים ולא משווקים בחנויות ואינטרנט.

צוף צמחים – הטיפול הטבעי

 הרפואה הטבעית מהווה את הטיפול המשלים והאלטרנטיבי בסוגים שונים של בעיות ומחלות עיניים. הטיפול דרך הרפואה הטבעית הינו יעיל וייחודי. הגישה ההוליסטית לטיפול בבעיה בעין הינה הגישה החשובה מכל. העין אינה איבר בעל קיום עצמאי. היא אכן חלק מ”שלם”. העין לחלוטין תלויה בסביבתה הביולוגית, ביוכימית, פיזיולוגית וכדומה. הגוף כשלם הינו הרבה יותר מחלקיו. זרימת דם אל הרשתית חשובה להאטה, עצירה, שינוי, ריפוי ומניעה של בעיית עיניים. זרימת הדם אל הרשתית אינה תהליך עצמאי בפנים הרשתית כי אם שואבת את כוחה, החל מכלי הדם, המערכת הקרדיווסקולרית, מצבים אנטי ספזמוטיים באזורי העין ובתוכה, חומרי הזנה הכרחיים, נוירוטרנסמיטרים מאוזנים ועוד.

חשוב גם לציין שיש הכרח ואכן נעשה זאת דרך הרפואה הטבעית למערכות גוף מאוזנות, לגוף רגוע, חזק, חסון, בעל מערכת חיסון יציבה ובריאה, רווי בנוגדי חמצון, בעל ספיגה וצריכה מיטבית של ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות, אנטי אוקסידנטים, סיבים תזונתיים ועוד. בריאות העין וריפויה תלויה בגוף בעל  מערכת עיכול תקינה, תנועה מיטבית, תזונה נכונה, גוף המונחה לתנועה ייעודית, דיקור סיני, צמחי מרפא למערכת העצבים ולרקמת העין. כל אלו מהווים בסיס חשוב וביולוגי לטיפול נכון וזאת דרך התאמה אישית ומושכלת לבעיות השונות. חשוב לדעת – אסור לראות בבעיית עיניים גזרת גורל תוך תחושת של ייאוש מהנחיות הרפואה הקונבנציונאלית.

 

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן