8.7.21

אתחיל מהסוף,

בשבוע שעבר ערכתי פגישה עם הפרופסור המטפל שבישר לי כי תוצאות הביופסיה שנערכה מראות כי אין מחלה  ! כיס השתן נקי מגידולים !

לפני כשנה אובחנתי עם סרטן בשלפוחית השתן, עברתי 2 ניתוחים וסדרה של טיפולים הנקראים BCG, סדרת הטיפולים לא צלחה ובביופסיה שנערכה נמצא כי בכיס השתן קיימים 2 סוגי גידולים מאוד אלימים,

הפרופסור המטפל המליץ על סדרה נוספת של טיפולי BCG, פרופסור נכבד אחר שאליו הלכתי לדעה נוספת שלל את הטיפול, אמר שאין מנוס מניתוח ראדיקלי של הסרת שלפוחית השתן, כשהתעקשנו הוא טען כי ניתן לנסות טיפול חדשני ביולוגי שנקרא קיטרודה, כמובן שהייתי במצוקה, הייתי בין 2 פרופסורים מאוד מכובדים ללא יכולת להחליט מהי הדרך הנכונה.

החלטתי לקבל את הטיפול הביולוגי הנקרא קיטרודה ולשלב טיפול אלטרנטיבי תומך.

המלצה וחיפוש באינטרנט הוביל אותי לאיתן טל  מצוף צמחים, שוחחנו טלפונית ומיד חשתי חיבור לאדם שהוא  קבענו פגישה פרונטלית ויצאנו לדרך.

כאשר נפגשנו אמרתי שסיכויי ההצלחה של הקיטרודה על פי המחקרים היא כ – 40%, ואני הגעתי אליו על מנת לשפר את האחוזים, זוהי מטרתי.

מי ידע אז שהטיפול של איתן והצוות המדהים לא רק ישפר את האחוזים אלא יטה לחלוטין את הכף עד לבריאות מלאה, התהליך שעברתי בטיפול הינו שינוי מבורך באורח החיים, מעבר לצמחי המרפא והטיפולים במרפאתו, בהנחייתו של איתן עברתי שינוי ראדיקלי באורך חיי,. תזונה נכונה, ספורט, נשימות והזרמת המון חמצן.

בכל מהלך הטיפול  איתן  מלווה באופן צמוד, תומך, דואג, מתעניין ומסביר את הרציונל  העומד מאחורי כל פעולה שנעשית, כיצד הטיפול שלו משתלב עם הטיפול הביולוגי ומשלים אותו, אציין כי לא סבלתי כלל מתופעות לוואי מהטיפול הביולוגי.

מה שקרה בסופו של דבר הוא בגדר נס, לא ניתן להגדיר זאת אחרת, התאים הסרטניים נעלמו כלא היו ובדיקת הביופסיה הראתה שלפוחית נקיה ובריאה !

כמובן שאינני שאנן, יודע טוב מאוד שזה מסוג הגידולים שנוטה לחזור, לכן ממשיך  בכל הכחבטיפול, בהדרכה    וליווי צמוד של איתן.

אין מספיק מילים להודות לאיתן שמעבר לידע המדהים שלו ולמקצועיות יש בו ערך מוסף שהוא היכולת להבין ולהגיע  לעומק  נפשו של האדם  על מנת ליצור את השינוי, לדבר אך ורק בגובה העינים בשום שכל והגיון, מעולם לא אמר מילה רעה על הרופאים והטיפול הקונבנציונאלי להיפך תמיד אמר שהוא רק משלים את הטפול.

 תודה ענקית, יישר כח.

 

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן