סרטן בשלפוחית השתן קשה ומפושט

 

הגענו לאיתן לפני חודש וחצי בעקבות זה שלבעלי גילו גידול ענק בשלפוחית השתן. בעלי עבר 8 ניתוחים להסרת הגידול בתווך של חמישה חודשים, ועכשיו צריך לעשות שטיפות BCG. אני מצאתי את האתר של איתן טל באינטרנט ממש במקרה, וראיתי כל מה שהוא עושה. אמרתי לבעלי בוא נדבר איתן. מצאתי מישהו מקשיב ואכפתי מאוד. קבענו תור ואיתן הקשיב לכל הסיפור של בעלי. הצוות פה מדהים, נותן יחס אישי וביתי. כשבעלי עשה את הניתוחים, הרופא אמר לנו שיש לו גם גידולים בשופכות, גם ימין וגם שמאל, ושהוא צריך ניתוח לייזר. לאחר הניתוח הרופאים יצאו לדווח לי, והרופא אמר לי “תראי לא היה כלום בשופכה שמאל רק ימין” אמרתי לו “אבל אז אמרת שהיה”, והוא אמר שכנראה מערכת החיסון נכנסה לפעולה הייתי בשוק כי כבר הטיפול של איתן התחיל לעבוד ויש תוצאות.

זה פשוט משהו שלא יאומן. אני כבר המלצתי לחברים על הקליניקה ואנו מחכים לאחר השטיפות לראות עוד תוצאות וגם של בדיקות דם. בעלי שינה לגמרי את התזונה, הוריד סוכרים ואוכל בריא. אין לנו שום ספק שאם לא היינו באים לכאן אז מערכת החיסון שלו לא הייתה מתחזקת, והוא היה נשאר עם התזונה הלא נכונה אנו יכולים להגיד שהגענו למקום הנכון כדי להבריא את הגוף והנפש ולשקם את מערכת החיסון שתעשה את העבודה. ממליצים מאוד מאוד בחום על איתן והצוות המדהים לבוא ולקבל טיפול שיעזור מכל הבחינות להבריא ולשנות את אורח החיים.

סידני סאל.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן