2.10.14

גרד בעור

שמי רמי ואני בן 46 , לאחר כשני עשורים של סבל בל יתואר של גרד בעור, הרגשת בעירה, חולשה כללית והרגשה כללית של כל מיני מחלות שונות ומשונות.

ואז גיליתי את צוף צמחים ואת שני המלאכים איתן וגל. לא האמנתי ואף זלזלתי ברפואה טבעית אך לאור מצבי הקשה ובעקבות כתבה באינטרנט על טיפול טבעי ע”י צוף צמחים התקשרתי וענה לי אדם בדמות מלאך שתוך דקה שינה את חיי. סיפרתי לו על הטלאות שחוויתי מהרפואה הקונבנציונאלית.

לאחר מאות בדיקות וכדורים שלא הועילו במאומה. ולך איתן עם טיפול קצר ופרטני תודה לאל שרוב תחלואי חלפו ואני היום אדם חדש. מומלץ בחום

רמי נבון

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן