הגעתי לצוף צמחים עקב נגעים של קונדילומה באיברי המין אחרי הזנחה של שנה שלא אובחנה נכון אצל הגניקולוג ואני לתומי חשבתי שזה חתיכות של עור שצמחו לי. לפני שנכנסתי למרפאה שלא הכרתי קודם קיבלתי המלצות חמות ממוטפל שמכיר את איתן.

הייתי במצב מאד קשה עם כאבים חזקים מאד ולא הצלחתי לישון בלילות איתן הרגיע והבטיח לי שעוד חודש אני אצא מזה, אני הייתי מאד סקפטית כי היו לי כאבים מאד חזקים.

התחלתי בתוכנית טיפול מאד אינטנסיבית שכללה טיפות פורמולות צמחיות רבות ומשחות,שינוי תזונה והתעמלות. הקפדתי מאד, אחרי שבועיים כבר התחלתי להרגיש יותר טוב משבוע לשבוע מצבי השתפר, אחרי 40 יום נפגשתי עם איתן פעם נוספת הוא נתן לי פעם שנייה פורמולות וטיפות צמחיות ולא ויתר הוא אמר שאני חייבת לנצח את הווירוס הטורדני ולגרום לו להירדם שמעתי בקולו והמשכתי ואכן כן אחרי חודשיים וחצי הבראתי מהמחלה לגמרי.היום אני מרגישה חזקה יותר .

אני רוצה לציין שמי שכבר נדבק בווירוס הטורדני חייב לחזק את גופו כדי שהגידולים לא יחזרו לו כי הרפואה הקונבנציונאלית רק מסירה את הגידולים מבחוץ ולא מטפלת בגוף מבפנים.

תודה רבה לגל וגלית שליוו אותי ועודדו אותי טלפונית.

 

ק.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן