21.3.16

אני רוצה דווקא להתחיל מהסוף.

היום אני מרגישה שיפור עצום בבריאותי לעומת 6 חודשים קודם והכל הזכות צוף צמחים (איתן נירית וגלית), לפני 7 חודשים התקשרתי שאני חולה במחלת הסקלודרמה שלא ידעתי עליה כלום וביום בהיר אחד הפלו עליי כל הכאבים והמוגבלויות של המחלה שלא ידעתי איך להתמודד איתה.

הייתי בהלם ושוק מוחלט נכנסתי לדיכאון בכי ושתיקה היות ולא יכולתי לשתף את המשפחה שלי מכל מיני סיבות אישיות ובמקרה הגעתי לצוף צמחים אחרי שניסיתי טיפולים שונים אצל כל מיני מטפלים שונים ומאז אני מברכת כל יום את מזלי על שהגעתי לצוף צמחים “עסקת חבילה” שקיבלתי אצל איתן החלה במהירות להראות את תוצאותיה ולאט לאט התאוששתי, אני יודעת שהדרך עדיין ארוכה ועליי להקפיד על כל ההוראות של איתן אבל אני עושה זאת בחפץ לב מפני שאני יודעת שזה לטובתי, היחס הטיפול הנון התזונה החשובה והנכונה העיסוי, הדיבור, כוסות רוח, מוקסה כל אלה הובילו אותי לשביל הזהב בדרך לריפויי.

על כן אני מברכת את איתן והצוות על הכל ומקווה שכל מי שזקוק לרפואה וטיפול ייגש לצוף צמחים ורפא את עצמו בדרך הטבעית והנכונה ויקבל מושג על אורך חיים נכון ולמרות הידע שיש לי איתן הוסיף לי המון ידע והכוונה בזאת אומר תודה מכל הלב! הצלת את חיי תודה!

סמדר

אולי יעניינו אותך גם:

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים

פיקנוגנול

PYCNOGENOL FRENCH MARITIME PINE מבית היוצר של “צוף צמחים” פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק

קרא עוד »

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן