CONGENITAL CENTRAL HYPOVENTILATION SYNDROME

הטיפול הטבעי השלם

תסמונת .C.C.H.S הינה תסמונת לא שכיחה ואף נדירה וכוונתי לכ-1500 חולים ברחבי העולם. ביטוייה קשים ומסוכנים בשנת הלילה וזאת במצב פוטנציאלי של היפסקות הנשימה העלולים לגרום למות. חלקם של החולים ב-.C.C.H.S, וזאת במהלך היבטים פרוגרסיביים של המחלה, מתקשים לנשום גם בעת שהם ערים ובכך חייבים תמיכה של הנשמה מלכותית במהלך חלקי יום או היום כולו. הרפואה הטבעית תומכת בחזרה להנשמת לילה בלבד.

.C.C.H.S הינה מחלה או תסמונת נטולת מענה קונבנציונלי מלבד הנשמה מלכותית בלילה או בפרקי יום. חשיבותה של הרפואה הקונבנציונלית רבה וללא הטיפול הממוקד לא ניתן לשרוד, אך חשיבות הרפואה הטבעית רבה שכן נתיביה מהווים מקור של איזון הגוף ועמידותו ומערכותיו השונות וזאת לשם הבאה לאיכות חיים והנשמה בלילה בלבד וזה אכן חשוב.

כפי שציינתי, השינה הינה זמן אשר עלול להיות מסוכן. ילדים, נערים ומבוגרים החולים ב .C.C.H.S חייבים עזרה נשימתית מלאכותית כל חייהם. וודאי שבעת זו, מאות מרכזים ברחבי העולם מבקשים למצוא מזור למחלות רבות ובניהן גם .C.C.H.S וכן בדומה לכל בעיה נשימתית בכלל ובוודאי ל .C.C.H.S .

המחלה יוצרת השלכות קשות ובכך השפעה רב מערכתית שלילית בדומה למערכת הקרדיו וסקולרית (לב), מערכת העיכול וויסות של חום הגוף, בעיות עיניים ואף אפילפסיה ופרכוסים ומחלות קשות נוספות בדומה לסרטן. מתוך כך חשובה ההבנה שהרפואה הטבעית בצוף צמחים מהווה כלי אדיר ממדים ודרמטי לטיפול תומך ב .C.C.H.S וזאת לכל הגילאים.

הגוף של החולים ב .C.C.H.S חייב להיות חזק, בעל כושר עמידות, מערכת חיסון חזקה, מערכת עיכול מאוזנת, מערכת עצבים חזקה, מוזנת ומאוזנת, ריאות חזקות, פעילות גופנית, פעילות חשמלית תקינה בכוח אנרגיות ועוד. הגוף חייב מערכת חיסון חזקה, מאוזנת וכשירה, הן אל מול המחלה עצמה והן מול הבעיות אשר עלולות להתפתח שהרי חולים ב .C.C.H.S יגיבו קשה מאוד למחלה בדומה לשפעת, ואף צינון קל אשר עלול להיות מסכן חיים.

הרפואה הרגילה נטולת כל אמצעים לחיזוק הגוף ועמידותו וחיזוק מערכת החיסון והעצבים. רק, ואני מציין אך ורק!!! הרפואה הטבעית מעניקה את הסביבה החשובה ביותר לחולה, הן הפנימית והן החיצונית.

אנו ב”צוף צמחים”, מרפאה לרפואה טבעית אשר מפתחת ומייצרת גם מוצרים מצמחי מרפא ותוספי תזונה והינה בעלת הסמכה בינלאומית ותחת פיקוח ואישור משרד הבריאות מהווים כלי טיפול אדיר ממדים לחולים ב- .C.C.H.S.

בהיבט הגנטי, סיבת המחלה הינה מוטציה הגורמת ל .C.C.H.S . מוטציה בגן שמעורב באופן ישיר על התפתחות מערכת העצבים המרכזית המכונה PHOX2B. ניתן להגדירה כמוטציה לא תורשתית ועלולה להיגרם גם תוך מהלך הריון תקין.
וודאי שהריון לא תקין עלול לגרום גם לבעיה.

מתוך ההבנה שמערכת העצבים הינה מושא הבעיה וודאי שקיימת חשיבות רבה ליצור התייחסות קלינית טבעית רב מערכתית.

חשוב ליצור מהלך מדורג, תחילה במהלך חודש בלבד תהליך טבעי ליעדים שאפרט דרך צמחי מרפא בסירופ ובכמוסות (אם יכול ליטול) בהכוונה תזונתית נכונה, בהנחיה לפעילות, בהנחיה דרך תרגול, תרגולי נשימה בקליניקה, בדיקור ומגע ועוד.

אנו חייבים לממש את היעדים הבאים שהינו חלק מהטיפול הטבעי

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

 

  1. חיזוק והזנת הריאות
  1. חיזוק מערכת החיסון 
  2. חיזוק מערכת העצבים 
  3. שיפור פעילות העיכול
  1. טיפול בהיבטים אנמיים 
  2. חיזוק הגוף ועמידתו 
  3. שיפור הכושר הגופני 
  4. חזרה להזדקקות לחמצן בלילה 
  5. גמילה מהכדורים והמשאפים (דרך החלטת הרופאים בלבד

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים

פיקנוגנול

PYCNOGENOL FRENCH MARITIME PINE מבית היוצר של “צוף צמחים” פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק

קרא עוד »

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן