תסמונת  C.C.H.S

CONGENITAL CENTRAL HYPOVENTILATION SYNDROME

הדרך הטבעית המסייעת

תסמונת .C.C.H.S הינה תסמונת לא שכיחה ואף נדירה וכוונתי לכ-1500 חולים ברחבי העולם. ביטוייה קשים ומסוכנים בשנת הלילה וזאת במצב פוטנציאלי של היפסקות הנשימה העלולים לגרום למות. חלקם של החולים ב-.C.C.H.S, וזאת במהלך היבטים פרוגרסיביים של המחלה, מתקשים לנשום גם בעת שהם ערים ובכך חייבים תמיכה של הנשמה מלכותית במהלך חלקי יום או היום כולו. הדרך הטבעית תומכת בחזרה להנשמת לילה בלבד.

חשיבותה של הרפואה הקונבנציונלית רבה וללא הטיפול הממוקד לא ניתן לשרוד, אך חשיבות הדרך הטבעית רבה שכן נתיביה מהווים מקור של איזון הגוף ועמידותו ומערכותיו השונות וזאת לשם הבאה לאיכות חיים וזה אכן חשוב.

כפי שציינתי, השינה הינה זמן אשר עלול להיות מסוכן. ילדים, נערים ומבוגרים החולים ב .C.C.H.S חייבים עזרה נשימתית מלאכותית כל חייהם. וודאי שבעת זו, מאות מרכזים ברחבי העולם מבקשים למצוא מזור למחלות רבות ובניהן גם .C.C.H.S וכן בדומה לכל בעיה נשימתית בכלל ובוודאי ל .C.C.H.S

המחלה יוצרת השלכות קשות ובכך השפעה רב מערכתית שלילית בדומה למערכת הקרדיו וסקולרית (לב), מערכת העיכול וויסות של חום הגוף, בעיות עיניים ואף אפילפסיה ופרכוסים ומחלות קשות נוספות בדומה לסרטן. מתוך כך חשובה ההבנה שהדרך הטבעית ב”צוף צמחים” מהווה כלי אדיר לסיוע תומך ב .C.C.H.S וזאת לכל הגילאים.

הגוף של החולים ב .C.C.H.S חייב להיות חזק, בעל כושר עמידות, מערכת חיסון חזקה, מערכת עיכול מאוזנת, מערכת עצבים חזקה, מוזנת ומאוזנת, ריאות חזקות, פעילות גופנית, פעילות חשמלית תקינה בכוח אנרגיות ועוד. הגוף חייב מערכת חיסון חזקה, מאוזנת וכשירה, הן אל מול המחלה עצמה והן מול הבעיות אשר עלולות להתפתח שהרי חולים ב .C.C.H.S יגיבו קשה מאוד למחלה בדומה לשפעת, ואף צינון קל אשר עלול להיות מסכן חיים.

אנו ב”צוף צמחים”, קליניקה לדרך טבעית מפתחת מוצרים ממיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה והינה בעלת הסמכה בינלאומית ותחת פיקוח ואישור משרד הבריאות מהווים כלי טיפול אדיר ממדים לחולים ב .C.C.H.S.

בהיבט הגנטי, סיבת המחלה הינה מוטציה הגורמת ל .C.C.H.S. מוטציה בגן שמעורב באופן ישיר על התפתחות מערכת העצבים המרכזית המכונה PHOX2B. ניתן להגדירה כמוטציה לא תורשתית ועלולה להיגרם גם תוך מהלך הריון תקין.

חשוב ליצור מהלך טבעי מדורג ולממש יעדים לסיוע המחלה

 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן