דלקת אוזניים

סיוע בדלקת אוזניים

דלקת כרונית באוזן התיכונה SEROUS OTITIS MEDIA הינה בעיה בריאותית הנפוצה ביותר אצל ילדים בישראל. ילדים רבים מפתחים גודש והצטברות נוזלים באוזן התיכונה, דבר העלול לגרום לבעיות שמיעה ולבעיות התפתחויות. תופעה זו, מעבר להיותה בסיס לבעיות שמיעה, גורמת לכאבים ואי נוחות משמעותית לתינוק ולילד. לציין שמעבר לאי נוחות הקשה והפוטנציאל לפרוגרסיה בהיקפי הבעיה מעידה התופעה על העדר איזון פנימי בגוף בכלל ובמערכת החיסון בפרט.

דלקת אוזניים – להלן שלושה אפיונים דלקתיים:

דלקת אוזניים חיידקית המכונה EXTERNAL OTITIS דלקת זו יוצרת זיהום בתעלת האוזן. הזיהום תוקף חלק או את כל התעלה. דלקת זו אופיינית לאוזן החשופה למים ולבעלי תגובה אלרגנית. דלקת זו לוכדת זיהום באזור עור התוף ובכך חושפת את האוזן להצטברות של חיידקים ופטריות. דלקת אוזניים של האוזן התיכונה  OTITIS MEDIAדלקות אלו שכיחות אצל ילדים ומקורן בזיהום נגיפי או חיידקי. הזיהום תוקף את האוזן התיכונה ויוצר חסימה לכניסת אוויר הנכנס דרך האף לתעלת הניקוז המצויה באוזן התיכונה. מצבים של נזלת והצטננות עלולים לגרום לדלקת באוזן התיכונה וגורמים לבחילות, שלשולים, חום והקאות. יש והדלקת גורמת לקרע בעור התוף והפרשת דם ומוגלה. דלקת כרונית של האוזן התיכונה TITIS LNTERNA דלקת זו נוצרת עקב חור בעור התוף. הנובע מחסימת חצוצרת השמע, חדירה של חומרים, שינוי לחץ או עקב דלקת חריפה באוזן התיכונה. הסימפטומים מתגלים בהפרשות מוגלה באוזן, ריח רע, ירידה באיכות השמיעה ועוד. מצב דלקתי זה יוצר הכרח, ולעיתים מהיר ולא אחראי של תהליך המכונה ”כפתורים” שהינו יצירת פתח לניקוז נוזלים דרך התקנת צינורית פלסטיק קטנה בעובי של מילימטר בעלת שני פתחים משני צדיה. צינורית זו שומרת על מסלול ”נשימה” של האוזן ואיזון הלחץ בחלל האוזן. לציין שתופעה זו המכונה ”כפתורים באוזניים” נפוצה מאוד בגילאי שנה וחצי עד 5.

אנו משלבים בתהליך הטבעי הנחיות לתזונה נכונה וסיוע פנימי כשלב מקל ומסייע.

חשוב לדעת שהדלקות בגיל הצעיר, ברובן הינן נגיפיות ולא חיידקיות. תהליך חוזר ונשנה זה יוצר הידרדרות נוספת והופך את הדלקת לקשה, דבר המצריך התערבות כירורגית (כפתורים).

 הדרך הטבעית ב”צוף צמחים” מסייעת במספר נתיבי טיפול טבעיים להתמודדות בתופעה אך גם מתן קשת רחבה של אמצעי סיוע לשורש הבעיה. 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן