בס’ד

 24.3.16

מכתב תודה הערכה לאיתן טל המלאך שה’ שלח אלינו להציל את האישה הכי יקרה לי בעולם.

אישתי מיטל בת 29, סובלת ממחלת קרוהן מגיל 17 אשר ברוב המקרים מלווה בשלשולים לרוע המזל אצל מיטל זה מקרה חריג שמלווה בעצירויות.

לאחר שנים רבות של סבל עצום לצד ניתוחים וטיפולים ללא הועיל, מיטל ילדה את בנה הרביעי בסיבוך עצום שיצר פיצוץ מעי כתוצאה מהלידה, מיטל נאלצה לעבור ניתוח בין מצב של מוות לחיים.

הניתוח ערך כשעתיים ומיטל איבדה המון דם עם קביעת סטומה זמנית, שוב חזרו העצירויות הקשות ומתוך חוסר אונים ופחד מהלא נודע התחלנו לחפש עזרה בטיפול טבעי.

ה’ שלח לנו את איתן טל מתוך המלצות חמות של מכרים, איתן הזמין אותנו לשיחה לפני טיפול וכבר ידעתי שמיטל תהיה בריאה, לאחר חודשיים, וחשוב לציין עקב הניתוח מיטל התחילה להקריח בצורה מאוד קשה, הטיפולים של איתן עשו לה פלאים והשיער חזר אפילו עם יותר ברק וברוך ה’ התחילה לייצר שתי יציאות ביום.

מיטל עברה ניתוח 28.2.16 לסגירת הסטומה ותודות לטיפולים של איתן הגוף של מיטל היה חזק די הצורך כדי להתגבר ולהחלים.

היום מיטל מתפנה פעמיים ביום והכל בזכות טיפול מסור יחס אוהב ואנושי עם המון חום של אכפתיות מצד הצוות המדהים של צוף צמחים, מיטל קיבלה חיים חדשים שמחים ובריאים,

הערה: לאיתן היה חשוב יותר מכל שמיטל תהיה בריאה למרות שידע על מצבנו הירוד מבחינה כלכלית לא יותר והתעקש להמשיך בטיפול אנחנו אוהבים אותך מאוד, הצלת משפחה שלמה.

תודה אתה באמת מלאך.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן