סבוריאה דרמטיטיס בקרקפת Seborrhoeic dermatitis – הטיפול הטבעי השלם

סבוריאה קרקפתית הינה מחלת עור דלקתית הפוגעת בקרקפת. תוך אפיון דלקתי בשכבות העליונות של הקרקפת. הסבוריאה מלווה בקשקשים, התקלפות, גירוד, אדמומיות, זיהומים וגורמת לנשירת שיער קשה. הנשירה נוצרת מעצם סתימתן של רקמת הנקבוביות בקרקפת אשר בבלוטות החלב, מצב זה גורם לשורשי השיער להיסתם ובכך השיער לא מקבל חומר הזנה וחמצן. הסבוריאה בקרקפת קשה, מחריפה ומהווה אי נוחות קיומית בכל רגע ורגע. הטיפול במרפאתי יעניק ריפוי תוך השפעה מווסתת ומאזנת של תפקוד והפרשת בלוטות החלב. הטיפול יגרום לעור להיות פחות שומני תוך מיגור ההשפעה הפיטריתית שעלולה להוות עוד סיבה לדלקת. חשוב גם, וזאת על פי הבחנתי, להסיק שאולי קיימת גם בעיה פטרייתית מסוג מלסזיה פורפור (malassezia furfur) שהינה פטריית שמר המהווה חלק טבעי מאוכלוסיה המכונה מיקרואורגניזמים של העור. פטרייה זו אינה הגורם העיקרי אך לחלוטין תורמת למצב הדלקתי, ואכן נטפל בזה. חשוב גם לתת את הדעת הקלינית לאיזון מערכת החיסון, חיזוק ועמידות של הגוף ,איזון משקל ועוד. כאמור אין בי ספק בדבר יכולת הטיפול ומיגור  הבעיה וזאת דרך טיפול שלם ואחריות הדדית. חשוב ליצור טיפול כדי למנוע את העמקת ההיבט הדלקתי והתפשטות לפנים, בית השחי החזה וכל המקומות בהם יש בלוטות חלב. הקסם הטמון ברפואה הטבעית הינו הריפוי הספציפי אך גם התועלת הרב מערכתית.    

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן