סבוריאה דרמטיטיס בקרקפת Seborrhoeic dermatitis – הדרך הטבעית

 

סבוריאה קרקפתית הינה מחלת עור דלקתית הפוגעת בקרקפת. תוך אפיון דלקתי בשכבות העליונות של הקרקפת. הסבוריאה מלווה בקשקשים, התקלפות, גירוד, אדמומיות, זיהומים וגורמת לנשירת שיער קשה. הנשירה נוצרת מעצם סתימתן של רקמת הנקבוביות בקרקפת אשר בבלוטות החלב, מצב זה גורם לשורשי השיער להיסתם ובכך השיער לא מקבל חומר הזנה וחמצן. הסבוריאה בקרקפת קשה, מחריפה ומהווה אי נוחות קיומית בכל רגע ורגע. אנו, בצוף צמחים נסייע לוויסות ואיזון של תפקוד והפרשת בלוטות החלב וכך העור עשוי להיות פחות שומני וע”י כך תושפע ההשפעה הפטרייתית שעלולה להוות עוד סיבה לדלקת. חשוב גם, וזאת על פי הבחנה, להסיק שאולי קיימת גם בעיה פטרייתית מסוג מלסזיה פורפור (malassezia furfur) שהינה פטריית שמר המהווה חלק טבעי מאוכלוסייה המכונה מיקרואורגניזמים של העור. פטרייה זו אינה הגורם העיקרי אך לחלוטין תורמת למצב הדלקתי, ואכן נסייע גם לכך. חשוב גם לתת את הדעת הקלינית לאיזון מערכת החיסון, חיזוק ועמידות של הגוף, איזון משקל ועוד. כאמור אין בי ספק בדבר יכולת הסיוע לבעיה וזאת דרך אחריות הדדית. חשוב ליצור דרך טבעית כדי לסייע להעמקת ההיבט הדלקתי וההתפשטות לפנים, לבית השחי, לחזה ולכל המקומות בהם יש בלוטות חלב. הקסם הטמון בדרך הטבעית הינו הסיוע הספציפי אך גם התועלת הרב מערכתית לגוף כולו.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן