באמת ניתן לנצל את ההזדמנות הזו לומר לכולכם תודה רבה.

בגיל 18 גילו אצלי את מחלת הטרשת הנפוצה. היא התפרצה אצלי בגוף בעין ימין, בכאבים קשים ובהידרדרות משמעותית של הראייה, ובאוזן הפנימית, כך שהיו לי סחרחורות והיה לי קשה לשמור על שיווי משקל. תסמינים של המחלה היו כבר במשך כמה שנים כמו תחושת נימול בכפות הידיים והרגליים, כאבים בצוואר ותחושת בחילה מתמדת.

אחרי האבחון החלטנו לנסות טיפול טבעי וידידותי  יותר מהטיפול הקונבנציונלי, והפנו אותנו לצוף צמחים. למרות הסקפטיות בהתחלה וההרתעות מהמיצויים והדיקור, התחושה הכללית השתפרה פלאים. בדיקות הMRI והפוטנציאלים הראו עצירה של התקדמות המחלה ואף שיפור בתפקוד הגפיים.

אין לי ספק שהשינוי המשמעותי בתזונה ובאורח החיים, המיצויים והדיקור זו הדרך הנכונה לגשת אל המחלה הזו, וזו הדרך שבה אמשיך. יש להוסיף, כי הצוות של הקליניקה מורכב מאנשים מיוחדים שבהחלט עזר להתמודד עם הטיפולים בצורה הטובה ביותר.

אולי יעניינו אותך גם:

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן