פטיסוטגאמי

(כנגד הזרם) מועיל יהיה להעניק מעט שליטה על חיינו וזאת תוך הסתייעות בכלים הקמאיים הטמונים בנו כחלק מטבענו. אנו הרי מבקשים את אמת הדרך שכן רק כוחה של דרך האמת תגבור על כל אותן תחושות קיום קשות ומעיקות המלוות בתסמיני חרדה, מצבי דכדוך ריק קיומי ושאר הרגשות המטרידים. חובה עלינו לעזוב את האחיזה בענף ואל אף אימת התהום הפעורה נשכיל לקפוץ אל הענף הבא. ההיפרדות אכן קשה אך מהווה את אחד התנאים לחירות מהמרדף התרבותי התובעני והמעיק. קיום מעיק המבקש מאיתנו התנהגות קונפורמיסטית, ריאקטיבית, נטולת כל גוון יזום של תגובה אל מול התמריצים השונים או לחילופין, העונשים שתרבות זו מזמנת בעבורנו תוך סחיטה באיומי ניכור, כעס ופילוג. אנו חייבים לעשות עבור חיינו דבר מה עמוק ויזום וזאת דרך הרהורי חזון המלווים בכוונה הברורה וללא תלות בנסיבות החיים החיצוניות ובמציאות המשתנה תדיר. הכלים העומדים לרשותנו הינם כלים אנושיים ולא מותנים המבקשים משמעות וזעקה לקיום של אושר פנימי, נחישות, אומץ וחירות מהתניות הקיום הכוזבות אשר פיתחנו בתוכנו, תחילה שלא באחריותנו ובהמשך ביוזמתנו אנו. חובה עלינו לחוות את החירות מסוכני החברה אשר כוונתם הייתה אולי טובה כאשר העניקו בעבורנו דרך כוזבת המייצגת גם את בורות חירותם. התלות הקשה אכן  סוגרת על חירותנו וזאת דרך השעבוד לפרסים אשר החברה מעניקה או, כאמור, החשש מעונשיה. יש בנו פחד מלערער על חוקים אשר הפכו אותנו לישויות משועבדות למסכת אין סופית של התניות. חובה עלינו  להביע חזון רוחני ולא לראות בשאיפותינו, תשוקותינו וסלידתנו תולדה מקורית של ראשית חיינו. מועיל יהיה להשיב את כוח הרוח לידינו ולהפנות את עורפנו מחזון כוזב אשר בכל פעם שאנו מבקשים את מימושו וחביקתו הוא בורח מאיתנו מספר צעדים ומסמן לעברנו באצבעו לחזור ולנסות להשיגו. מדוע לסיים כל יום בישיבה משועממת ובכמיהה ליום טוב יותר שאולי יפציע מחר. אולי להפטר מהתשוקות, הבורות והכעסים שהמציאות הכוזבת מזמנת בעבורנו תוך חירות מכלא המחשבות, הזמן, הגוף והרגשות המטרידים. אנו הרי לא מעוניינים להיות קורבן עלוב לכל פיתוי בדומה לשינה, כבוד, מין, חפצים, כסף וזאת משל לקוף המקפץ ללא הרף בין כל אחד מהמושגים הללו.  יש ליצור את התמרת הקיום והתודעה תוך הבנה שהגיהנום אך גם גן העדן אינו בהישג יד חיצוני כי אם בתודעתנו ולכן בתודעה ורק בתודעה יש ליצור את ההתמרה המיוחלת. התרגול הקיומי מהווה את היסוד לחדוות החיים ולמתן משמעות עמוקה לכל רגע ורגע. ההכרה בהכרח של הטיפוח הפנימי וכוחו הטבעי של הגוף מהווה את יסוד האושר החשוב מכל. זכרו, המוות הסופי הוא לחלוטין אינו הטרגדיה הקשה מכל. המוות, בחיינו אנו, של כל אותן תכונות יסוד אנושיות בדומה לשמחה, אהבה, רוגע, שלווה, חמלה וכדומה הוא ורק הוא הטרגדיה הקשה בחיינו. המוות הסופי הוא אכן סופי אך התחייה מחדש בעת שאנו חיים של כל אותן תכונות יסוד אנושיות, אפשרית בכל יום ובכל רגע וזאת בעת שפונה אתה אל מול הזרם ולא מפנה את גבך אליו.  

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן