סדהנה

אהבה, שלווה, הגשמה עצמית ובריאות הינם יעדים נכספים. מושגים אלו דומים לנהר רחב ידיים החובר אל מרחבי אוקיינוס והממלא את האדם בשפעת הטבע שבו בעת חוויתם. ואתה, אדם הניצב במלוא פאר בריאתך, רווי בכמיהה אל כל הטוב שבחיים. ליבך ביער לאהבה, נפשך נכספת לרוך לבריאות ולשפע רוחניות – אך ידך אינה משגת. כה קל רק לחשוב אודות כל הטוב והנהדר הזה אך חווית החשיבה מנדבת רק חופן מצומצם וזעום של אהבה ושלווה הרוויים באשליה רבה. והשנים, השנים אינן נוהגות בך בחסד אל מול שיפעת הזמן ההולך ואוזל. ואם יש ברצונך לרוות את צימאון החיים, עליך לפלס דרכך בנתיבים קשים, לצעוד מעבר לנקיקי הסלע, מעבר לצוקים, מעבר להרים בלילות המאיימים. להתייסר במסע מפרך כשמעליך שמש יוקדת וממטרי ברד חובטים בגופך החשוף. אתה, האדם, תכיר את כל הטוב הנכסף הזה רק לאחר שתמשיך ותצעד במסע הקשה דרך יערות האופל השורצים בחיות רעות, וחוויית הצמא, הרעב, תחלואי וסיגופי הגוף יהיו מנת חלקך. ורק לאחר הקשיים הללו כשגופך רצוץ ונפשך עייפה תגיע אל המעיין, דרכו תגיע אל הנחל המביאך אל הנהר, והנהר כה גדול עמוק ומסוכן. עבור אותו, צלח את מימיו העמוקים, אל תירא, הייה אמיץ, וכך, רק כך תגיע אל האוקיינוס המופלא העמוק והנהדר הזה, וכשתגיע, עמוד. הבט אל המראה המדהים הזה, התבונן בו כשאתה זקוף וטבעי והחל להשליך את האוצרות שלך, את כל שאגרת, את כל רכושך, את הלהיטות הזו לכסף, לכוח, לכבוד, לגאווה, את כל הזוהמה המצטברת, את השנאה ואת כל המושאל. זרוק את כל עולמך ההיסטורי, את עברך וזהותך, ועמוד עירום, טבעי, נקי, טהור, פקח את עינך-הבט אל קסם החיים אל הנוף הרוחני המרהיב וראה מהי אהבה, מהי רוחניות, מהי הגשמה ובריאות, וחבור אל כל האנושי שבך. הייה מואר. אהוב. הייה.   איתן טל  

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן