אי פגיעה

אי פגיעה (אהימסא) היא הכוח הגדול ביותר שעומד לרשותו של המין האנושי. אי פגיעה היא העוצמה העזה ביותר מכל כלי הנשק ואמצעי ההרג שהאדם המציא בגאוניותו המעוותת. האלימות וההרס אינם חוק קיום אנושי. חוק הקיום האנושי הינו עקרון אי האלימות. האדם חי חופשי רק מכוח נכונותו אפילו למות, אם יש בכך צורך ואף בידי אדם אחר, אך לעולם לא מכוח יכולתו להרוג. כל רצח, כיבוש, עוצר, כליאה חקירה ועינויים או כל פגיעה אחרת בזולת ואין זה חשוב לאיזו מטרה הוא פשע כנגד האנושות. העריצות הריבונית ברשות חוקית להפציץ מדינות לענות נכבשים ולהצר את צעדיהם הינה אכזרית אלימה ופסולה. אני כשלעצמי התאמנתי באי רצון לפגיעה ואלימות ובאפשרויות הגלומות בו. וזאת במשך חמישים שנים רצופות. יישמתי את העיקרון הזה ביחס לכל דבר בחיים בבית במוסדות השונים, בכלכלה ובפוליטיקה. מעולם לא נכשלתי, רק האהבה החופש והשלווה הנחו אותי. וכשנכשלתי ייחסתי זאת לחסרונותיי. אני לא חושב שאני מושלם, אך אני מחפש נלהב אחרי האמת שהיא שם אחר של אלוהים. כך אני אמשיך לעד.   המהאטמה גנדי    

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן