הגוף שלנו הוא לא רק שרירים ועצמות. הגוף שלנו זו בעצם מערכת חכמה מאוד שנועדה לעזור לנו להתקיים בעולם הזה בנעימים ובבטחה. ככזה, הגוף שלנו יודע לאותת לנו כשנעים וטוב לנו וגם כאשר משהו לא טוב עובר עלינו, כאשר קשה לנו, כאשר אנחנו נמצאים במצב המכניס אותנו למתח, חרדה או משבר. התקפי חרדה, למשל, זוהי דרכו של הגוף להעביר לנו מסר שזה מה שקורה. בשל כך, התקפי חרדה הם מצב שיש להתייחס אליו במלוא החשיבות. זהו מצב שיכול לקרות לכל אחד, ילד או מבוגר, ואין מה להתבייש בו. זה פשוט חלק מהטבע שלנו ויש לכך טיפול טבעי.

להקשיב לגוף

הכלל הראשון בעת טיפול טבעי בהתקפי חרדה הוא להקשיב לוף ולסיפור אותו הוא מספר. אלו שעוסקים בטיפול טבעי יודעים שיש קשר ישיר בין התחושות והחוויות הגופניות והפיזיות שלנו לבין התחושות והחוויות הרגשיות והנפשיות שלנו. מה שקורה בעת התקף חרדה הוא שהגוף יוצא מאיזון ומתחילים להופיע תסמינים ותופעות שונות שמסמנים לנו על כך שגופנו חווה כעת מצב של סכנה – דפיקות הלב יכולות להתגבר, הנשימה הופכת מואצת וכדומה. חרדה היא מצב מתעתע ומורכב יותר מפחד ובעצם נובעת לא בהכרח מקיומו הממשי של גורם מסכן אלא מהדרך בה אנחנו תופסים וחווים את הסיטואציה בה אנחנו נמצאים. כשאנחנו בתוך הסיטואציה אנחנו לא תמיד מצליחים, בתחילה, להבין אותה ולבחור בדרכים שיעזרו לנו להרגע. לכן, במקרים רבים נדרשת עזרה מקצועית על מנת ללמוד כיצד להתמודד עם התקפי החרדה ולצאת מהם. קיימים סוגים רבים של טיפולים טבעיים בחרדה שיכולים לעזור במצבים כאלו.

להבין את טבעה של החרדה

טבעה של החרדה, כאמור, הוא מורכב יותר ומתעתע יותר מאשר פחד הנובע מסיכון מוחשי וקיים. בעת טיפול טבעי בחרדות נבחר באחת משתי הדרכים הבאות, או בשילוב של שתיהן יחד – האחת היא ללמוד לזהות ואז לה הפחית ולנטרל את גורמי הלחץ והמתח המביאים אותנו לכדי התקפי החרדה והשנייה ללכת לטיפולים שונים אשר ישחררו אותנו, את גופנו, מהלחץ והחרדה בהם אנחנו נמצאים. טיפולים אלו יכולים להיות טיפולים במגע כמו עיסוי או שיאצו, דיקור סיני או טיפול באמצעות צמחי מרפא.

צמחי מרפא לטיפול בחרדות

קיימים מספר צמחים, וכפועל יוצא מכך מספר פורמולות מרפא צמחיות, אשר יכולות לסייע בטיפול בחרדות. לרוב, הצמחים בפורמולות אלו יהיו צמחים אשר יסייעו בהרגעת מרכת העצבים והבאת הגוף למצב של הרפייה ושלווה ובנוסף, יתמכו בה ויחזקו אותה לעתיד. אי איזון פנימי ניתן לריפויי ומיגור – צמחי מרפא הינם המתנה של הטבע לריפוי. הנכם מוזמנים לפגישת אבחון ויעוץ להבנה רבה יותר של בעייתכם ואת הדרך הנכונה לטפל בה.

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H

צרו קשר עכשיו!  077-7502338

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן