לפני כ-10 שנים חליתי בקרוהן. הטיפולים הקונבנציונאליים לא העלו הצלחות רבות. טופלתי בסטרואידים, ותרופות מדכאות מערכת חיסון ללא הטבה משמעותית.

פניתי לאיתן בעקבות המלצה שקיבלתי וזכיתי ראשית, ליחס אנושי וסבלני, לאכפתיות ומקצועיות מאין כמותה.

איתן היה קשוב וזמין תמיד. הצוות נתן מענה תמידי והכל בצורה מסודרת וברורה להפליא החל ממתכונים מדהימים וטעימים (רנן) ועד לפורמולות המרפאות ששתיתי. הטיפול שכלל פורמולות, כמוסות ושינוי תזונתי עזרו לי מאוד בהתמודדות עם המחלה:

החל מהקלה משמעותית על כאבי הבטן, הטבה בתחושה הכללית, עלייה בתיאבון, הייתי יותר נמרצת והרבה פחות עייפה,  ובאופן כללי חלה הטבה משמעותית בכל תסמיני המחלה.לציין שלאחר תקופה של הפסקת הטיפול חזרתי לפני כחודשיים לטיפול לאחר עליה בערכי הקרוהן ולאחר שבועות ירדו הערכים באופן מדהים.

אני ממליצה בחום רב על  הטיפול היסודי בקרוהן אצל איתן טל

בברכה,

חני

 

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן