22.12.22

ליאור חיילת לוחמת הגיעה לצוף צמחים לאחר שאובחנה עם בעיה אוטואימונית שתוקפת את המערכת החיסונית ולכן הרפואה הקונבנציונלית הציעה טיפול בכדור מטרוקסט לדיכוי המערכת החיסונית.

אנחנו כהורים לא אהבנו את הרעיון בלשון המעטה וחששנו מההשלכות  מטיפול במטרוקסט. היינו במצב של חוסר אונים והחלטנו לנסות לטפל בצוף צמחים. נקבעה לנו פגישה עם איתן שהסביר וליווה אותנו ואת ליאור בתהליך, הסביר את תוכנית הטיפול שכללה טיפול בצמחי מרפא, בשינוי תזונה טבעונית ללא גלוטן טיפול דיקור ועוד..

הטיפול והליווי היה על בסיס שבועי, תוך כדי שליאור המשיכה את שירותה הצבאי כלוחמת בשטח , לאט לאט התחלנו לראות שיפור מבחינה פיזית והן מבחינת תוצאות הבדיקות שהראו שיפור ניכר והחלמה מלאה.

חשוב לציין שאיתן ליווה את ליאור צעד צעד תמך ועזר עד לסוף התהליך, ליאור עד היום ממשיכה בתזונה טבעונית ללא גלוטן ואימצה אותה לחייה.

תודה אנו רוצים להודות לצוף צמחים שעזרו לליאור להחלים עי הרפואה האלטרנטיבית

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן