לאיתן טל וימית,

למרפאת צוף צמחים הגעתי לפני 3 חודשיים, לטיפול בבעיית דלקת פרקים שגרונית, סגורן ורנו.

מיד שהגעתי למקום גיליתי אנשים חמים שאכפת להם באופן אישי להכיר את הבעיה מהעומק. מראש הרגשתי שאני בידיים טובות ומרגיעות קיבלתי את התחושה שיש טיפול למצב שלי. קיבלתי תוכנית טיפולים בשלב הראשון אינטנסיבית ומיד חשתי הקלה בכאבים בגוף וגם בתחושה הכללית בגוף. האנרגיות בגוף השתנו לטובה בזכות האמונה והאופטימיות של איתן הרגשתי שאני על הדרך הנכונה ובסוף נצליח.

לאורך התקופה הצוות היה בקשר יומי איתי.

ימית המטפלת פשוט נפלאה ואיכפתית דאגה תמיד לטפל בדיוק בנקודות הכואבות ולדאוג שכל שבוע יעבור עלי מצוין ללא כאבים.

היום אחרי 3 חודשים אני מרגישה כמו חדשה וממליצה בחום על הצוות. לגל שתמיד זמינה בטלפון, תמיד דואגת ונותנת מענה מיידי. לימית המדהימה על כל תקופת הטיפולים. לחופית המקסימה על ההיענות המידית וחיוך מקסים בקבלה ולמנצח מכל איתן על התמיכה והאמונה לאורך כל הדרך.

תודה,

ליאורה טליגאון

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן