שלום רב

תודות לאיתן טל, חופית וגל על טיפול בצוף צמחים למספר בעיות.

הגעתי לצוף צמחים כשחיפשתי פתרון לבצקת במיתרי הקול שלא אפשרה לי לדבר, ואני מורה למדיטציה. ראיון עם איתן היה מקיף ביותר ואז נשלחו אלי פורמולות צמחים שבהדרגה החזירו לי את הקול ויכולתי ללמד!

איתן שאל אם יש עוד בעיות והייתי עם כאבי גב ,אחרי טיפולים שונים עם מטפלים אחרים ,שקידמו קצת, אבל הרגשתי תקועה. ושוב ראיון מקיף עם איתן ששלח גם המלצות תזונה וחוברת מתכונים, אך בעיקר צמחים המתאימים לגב והמצב הלך והשתפר. כעבור מספר חודשים עמדתי בפני טיסה לקורס מאוד מאוד חשוב עבורי בחול ושאלתי את איתן אם יש לו פתרון עבורי לפחד טיסות ואכן הפורמולה שלקחתי לטיסה פשוט הרגיעה אותי לחלוטין ולא  חשתי שום פחד.

המזכירה חופית וגל מנהלת הקליניקה התעניינו כל הזמן לשלומי ועבירו שאלות ותשובות מאיתן אלי והיו מאד קשובות לכל בקשה או שאלה.

תודה רבה רבה

בברכה אורה שינפלד

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן