שלום איתן והצוות.

אני רוצה להודות לך מהלב באמת באתי אליך חלשה בלי אנרגיה, אחרי שלפני כמה חודשים עברתי ניתוח קרוהן רציני בבטן שבמהלכן עברתי כריתה של חלק מהמעי הסופי ויצאתי בחסד מהמצב הזה.

אך הייתי זקוקה לשיקום כללי, ואתה התייחסת אליי במלוא הרצינות ונכונות לעזור לי בשיקום והאמנתה שזה אפשרי כי אני כבר לא ידעתי מה לעשות ולמי לפנות ואכן זה קרה ,לאחר הטיפול, יום אחרי יום אני מרגישה יותר טוב, יותר אנרגיה כוח יותר שמחת חיים הרבה יותר יכולות, גם מה שלא יכולתי לעשות לפני שנים אני עושה, חזרתי ליוגה במלוא הקצב,הרבה הליכות ברגל אני רוקדת בכיף עובדת מציירת ולומדת  ממש קסם.

כל הזמן אתה והמשרד שלך מתקשרים לשאול לשלומי אני כולי הודיה ומאחלת להרבה אנשים את מה שאני מקבלת ואמשיך לקבל ממך מצבי היום נהדר ונטול תסמינים.

בתודה הדס.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן