צוף צמחים!

תודה מעומק הלב לצוות המופלא

איני נוהג להכביר מילים, אך הפעם אחרוג ואספר על חבורה מקצועית ואהלל ואקלס את פועלכם.

לפני זמן התעוררתי וגיליתי שפניי מאובנות, המראה שנשקף מהמראה היה נורא, במסגרת תפקידי אני בא במגע יום יומי עם אנשים והללו הסיטו מבט למראי.

הגעתי אליכם למרפאה כאשר מחצית פני משותקת לגמרי ולא לפני שעברתי אצל לא מעט “מומחים מטעם עצמם” כבר במפגש הראשון איתן הצליח להרגיע אותי תוך שהבטיח כי כלל הצוות מגוייס ע”מ להחזיר אותי “לכשירות” תוך זמן קצר. ואכן כך היה – חזרתי לעצמי במהירות אחרי סדרת טיפולים אינטנסיבית לפציאליס שבמהלכה החבורה נתנה שימת לב מיוחדת לכל פרט ואף הגדילו לעשות ולהתקשר מס’ פעמים בשבוע ע”מ לוודא שאני מקפיד על ההנחיות.

אני גאה ומתכבד בכם ומלא הערכה עמוקה לפועלכם.

חיבוק גדול לכולכם!

דרור הירש

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן