שיאצו שיאצו הינה תורת ריפוי במגע מהמוכרות בעולם הרפואה הטבעית. מקורה של השיאצו ברפואה הסינית העתיקה וכיום משולבת בה שיטות טיפול במערכות מתקדמות. בשיאצו מביטים במטופל כמארג שלם ובכך הטיפול הינו בכל הגוף אך תוך התייחסות ספציפית לבעיה עצמה. הטיפול נעשה על ידי מטפל מומחה ומעבר למענה הטיפולי החשוב, טיפולי השיאצו נעימים, משחררים ומרגיעים. לכן אין חובה להיות חולה שהרי ניתן לקבל טיפול גם לאיזון כללי. השיאצו, פירושו, “לחיצת אצבע”, אך אין זה רק ככה כי אם עבודה על כל איברי הגוף. הסינרגיה הטיפולית במרפאת טל רואה בשיאצו חלק משילוב מושכל עם טכניקות תרפיסטיות רבות ומגוונות המעניקות את הפתרון הנכון ביותר לבעיה. איתן טל הינו בעל הסמכה של שיאצו תראפי.  

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן