18 בפברואר 2017

לאיתן ניר ושאר צוות צוף צמחים

הגעתי אל מרפאת צוף צמחים לפני יותר משנה עם בעיות נשימה ואלרגיות לא פשוטות לאחר שיחה ארוכה עם איתן הבנתי שיש מה לעשות עם כל הבעיות /אלרגיות שיש לי

רמת המקצועיות של איתן שלא שלף לי מהשרוול פתרון אלה ישב כמה ימים ושלך לי אבחון מפורט ברמה מאוד גבוה נתנה לי להבין שאני נמצאת בידיים טובות

לאחר תקופה יחסית קצרה כמעט והפסקתי לסבול מבעיות נשימה ולהשתמש במשאפים ואנלציות

קיבלתי יחס וטיפול פיזי ורוחי ברמות שאין דברים כאלו עם המון אנרגיות מטורפות, כמובן שלצידו של איתן עמד ניר שהוא אדם מדהים בפני עצמו ויותר מכך מעסה ומדקר בחסד עליון עם ידי זהב שלא ניתן להחליף,

עם הזמן טופלת בבעיית פוריות במרפאה שגם כן נתנה את תוצאותיה ונכנסתי להריון יחסית די מהר למרות שהסיכוי היו די נמוכים ואפילו אפסים.

אז היום שאני בחודש תשיעי להריוני וכמובן חוזרת שוב לאיתן שיבצע לי זירוז טבעי, כי לא מחליפים אדם כמו איתן ברמת המקצועיות והיחס.אני רוצה להגיד תודה רבה על היחס הטיפול והנתינה האין סופית .

אתה אדם עם אנרגיות מאוד גבוהות והמון ידע שגורם לאנשים להרגיש טוב שהם נמצאים לידך

מוקירה ומעריכה

קמי תבל

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן