פסוריאזיס טיפול טבעי – שיטת P.N.T 

שיטת P.N.T מבית “צוף צמחים” הינה השיטה החשובה והיעילה בעולם לטיפול טבעי בפסוריאזיס – באופן מלא!

טיפול טבעי שלם בפסוריאזיס (ספחת) אשר מעניק לעור ולגוף את התנאים להירפא. הטיפול הינו ברובד החיצוני אך גם בהיבטים הפנימיים ומעצם מהותו הטבעי הינו נטול תופעות לוואי. הטיפול עמוק, מותאם ומושכל.

פסוריאזיס טיפול טבעי, בשיטת P.N.T מבית “צוף צמחים”, אינו מעניק אשליות ואף לא מבקש ליצור נס דרך משחה פלאית.

הטיפול הטבעי מבקש להאיר את אשליית הטיפול הקונבנציונאלי והסכנה הטמונה בו.

פסוריאזיס טיפול טבעי, טיפול טבעי בפסוריאזיס - צוף צמחים

הסכנה נובעת הן מאופייה הכימיקלי העתיר תופעות לוואי, אך גם מכך שהרפואה הקונבנציונאלית אינה מאפשרת לחולה ליצור את השינוי הנכון אשר יוביל לריפוי והפוגה. למעשה היא אינה מעוניינת בכך וזאת מתוך המניע אשר מוביל את שיטותיה שהינו בורות נטולה גישה הוליסטית. מתוך כך הניסיון הרווי בייאוש ממשיך להיות מנת חלקם של חולי הפסוריאזיס ובכך המחלה מושרשת, מתפשטת, מתלקחת, בעלת השלכות לדלקות פרקים, גורמת לתחושה של דיכאון, חרדות ועקה.

הניסיונות הנואשים לצלות (פוטותראפיה) את הגוף בקרניים מסוכנות וכן מתן תרופות ביולוגיות ותרופות מעכבות חיסון בדומה למטוטרקסט פוגעים בגוף, לא מרפאים וחושפים אותו למחלות ממאירות וסכנות נוספות. מתוך כך הרפואה הקונבנציונאלית סוגרת את החולה וזאת דרך מתן תחושה של גזרת גורל ובכך מעצימה את מחלתו וגוררת להתלקחות פסוריאטית קשה יותר ויותר.

שיטת P.N.T – פסוריאזיס טיפול טבעי, מבית “צוף צמחים” – השיטה היעילה בעולם

שיטת P.H.T  מטפלת בגישה דרך הרפואה הטבעית ותוך ראיית השלם ובכך מבקשת להעניק את ההבנה החשובה ביותר שמופעי העור הקשים וכל אותם תהליכי מחלה חיצוניים מהווים  תסמינים הנובעים מתהליכים פנימיים. אכן כן, מצבים רב מערכתיים, הם ורק הם הגורמים להתלקחות המחלה. אסור לדכא אותם לפגוע בהם או להרוס. כי אם לאזנם, לחזקם ולשכללם. (ראו הסבר המחלה) שהרי מערכת החיסון על כל צבאותיה גורמת לתהליכים אוטואמונים בשכבת העור הפנימית ולבעיית הפסוריאזיס.

הטיפול הטבעי מבית “צוף צמחים” הינו החשוב ביותר לריפוי מחלת הפסוריאזיס

מחלת הפסוריאזיס הינה מחלה קשה, בעלת גוונים רבים, סיבות רבות, רב מערכתית ובעלת מורכבות קשה. פסוריאזיס הינה מחלה עמוקה ובכך מחייבת טיפול טבעי, מושכל, עמוק ומותאם אישית. שיטת P.N.T טיפול טבעי בפסוריאזיס,  מגלה דרך המעניקה תוצאות מהירות ובעלת אפקט גבוה ונדיר הן בהיבט החיצוני ובוודאי בהיבט הפנימי ולכל דרגות החומרה של המחלה. שיטת P.N.T בעלת תכנית ברורה אך ממוקדת באדם ובאפיונים האישיים. השיטה מעניקה מענה חיצוני, מהיר, דרמטי, מקל וייחודי .

אנו ב”צוף צמחים” רואים את הגוף כשלם ובעל התהוות תלויה וזאת התמקדות במערכות השונות.

פסוריאזיס בקרקפת ובגוף - לפני ואחרי | צוף צמחים - רפואה טבעית
טיפול בפסוריאזיס בקרקפת
פסוריאזיס בכפות הרגליים - לפני ואחרי | צוף צמחים - רפואה טבעית
טיפול בפסוריאזיס ברגליים
פסוריאזיס בציפורניים - לפני ואחרי | צוף צמחים - רפואה טבעית
טיפול בפסוריאזיס בידיים

לגלריה המלאה – לחץ כאן

מערכות הגוף והטיפול בפסוריאזיס

 •    מערכת החיסון – איזון, ריפוי, הזנה וחיזוק (לציין שמערכת החיסון הינה ההיבט האוטואימוני)
 •    מערכת העצבים – לשקט נפשי, איזון פנימי, יציבה, טיפול בלחץ ותסמיני חרדה.
 •    מערכת העיכול – לספיגה ותהליך עיכול נכון, ניקוז ואיזון.
 •    מערכת הכבד – לניקוי רעלים ותפקוד נכון.
 •    למערכת העור – לאיזון וריפוי חיצוני דרך תכשירים רבי עוצמה, טבעיים ומאושרים על ידי ארגון הבריאות העולמית ומינהל התרופות האמריקאי.

P.N.T מבנה שיטת טיפול

P.N.T מבית “צוף צמחים” יוצרת סינרגיה רבת נתיבים הפועלת באופן מידני ודיפרנציאלי. תהליך הריפוי הינו תוך התאמה אישית לריפוי מחלת הפסוריאזיס. מארג הטיפול נעשה תוך טיפול המותאם אל כל מטופל, דבר המאפשר תהליך לריפוי המחלה וזאת דרך טיפול חיצוני בפסוריאזיס באמצעות קרם ייחודי המאושר על ידי ארגון הבריאות העולמי ומנהל התרופות האמריקאי ובנוסף מספר תכשירים טבעיים בדומה לשמניים ייחודים ומותאמים; קרם ייחודי להורדת הרובד הפסוריאסטי, סבון לפסוריאזיס, קרם להזנה, ריפוי וריכוך העור ועוד.

שיטת P.N.T מסתייעת באמצעי טיפול טבעי בפסוריאזיס דרך פורמולות מותאמות ורב מערכתיות וכן בפורמולה הטובה ביותר המכונה סקין הרב פורמולה” (Skin Herb Formula) המכילה מספר צמחי מרפא המותאמים למחלות עור קשות בכלל ולפסוריאזיס בפרט.

השיטה מכילה תזונה ייחודית ומותאמת דרך תפריט, מתכונים, טיפול בדיקור סיני, מגע רפואי וטיפול בקליניקה דרך קרמים ושמנים ייחודיים בשיטות מיוחדות וכן שיטות ייצוב, הרפיה וכלים לשקט נפשי ובלווי תוספים מבית היוצר של “צוף צמחים”.

לסיכום – טיפול טבעי בפסוריאזיס בשיטת ה-P.N.T הייחודית של צוץ צמחים

 • שיטת P.N.T לטיפול טבעי בפסוריאזיס הינה שיטת טיפול פורצת דרך עולמית לריפוי, הפוגה, ומניעה של מחלת הפסוריאזיס. שיטתנו הינה שיטת ריפוי הנובעת מהרפואה הטבעית ומכילה בתהליכיה ותכניה שיטת טיפול סינרגטית רב היקפית ומערכתית לריפוי המחלה.
 • שיטת P.N.T מבקשת להעניק את התובנה הרפואית החשובה ביותר שמשמעותה:
  טיפול טבעי בפסוריאזיס – בשלם ובמכלול, תוך לחימה בסיבות ובגורמים ולא רק בבעיה.
  השיטה נובעת מהמתאם הברור בין האיזון הפנימי של מערכות הגוף השונות לבין מצבו של העור, מרקמו, תהליכיו המטאבולים ובעיותיו.
 • שיטת P.N.T מבקשת להסביר את התובנה החשובה שפסוריאזיס הינה מחלת עור הנובעת מהעדר איזון פנימי ולא רק מתהליכי התמרה בעור. השיטה תיצור את השבת האיזון הרב מערכתי במערכות הגוף היוצרות את הבסיס להתפרצות הפסוריאזיס.
 • שיטת P.N.T לטיפול טבעי בפסוריאזיס מבקשת להעניק את המסר הכלל עולמי בחקר הפסוריאזיס שהגוף באי איזונו הפנימי משבש את תפקודה של מערכת החיסון אשר מהווה גורם חשוב להתלקחות של מחלת הפסוריאזיס. השיטה תיצור השפעה דרמטית על מהלך המחלה והנגעים השונים בכך שהמטופל יחוש שיפור רב כבר בתקופה הראשונה של הטיפול, וכן תעניק גם תהליך ריפוי חיצוני וזאת דרך טיפול חיצוני טבעי מצמחי מרפא מהפכניים בעזרת קרם ייחודי (אשר קיבל את אישור הבריאות העולמי), שמן טיפולי ייחודי, סבון רחצה ייעודי ותחליבי גוף המאושרים ע”י משרד הבריאות, וכמו-כן קרם להורדת רובדים, הזנת העור ובריאותו.
 • שיטת P.N.T יוצרת סינרגיה טיפולית לאורך חיים בריא וטיפול חיצוני ופנימי דרך צמחי מרפא שהינם פרי מעבדתה ופיתוחה של ‘צוף צמחים’. השיטה מבטיחה להעניק מענה רפואי טבעי, ספציפי, אדיר, ויעיל לריפוי הבעיה ומראה תוצאות כבר בטווח הקצר תוך שמירה על ההישגים בטווח הארוך.
 • השימוש פורץ הדרך בשיטת P.N.T נובע מניסיון רב שנים של  ריפוי וטיפול במחלת הפסוריאזיס.
 • שיטת P.N.T מתבוננת אל הגוף כשלם וכמכלול ומעניקה את ההבנה שאין לה כל עוררין בכך שאיזון רב מערכתי הינו הדרך לריפוי. וכאשר מערכת  עיקרית בדומה למערכות החיסון, העצבים, הכבד ועוד, יוצאות מאיזון גורמות הן לשיבוש ולמחלת הפסוריאזיס.
 • שיטת P.N.T היינה ייחודית ויוצרת איזון בין רקמות העור לאיברים הפנמיים ומעניקה גם מענה לטיפול חיצוני, ריפוי המחלה והטיפול המוביל היחיד בישראל בפסוריאזיס.

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן