חשוב לאזן TSH לפני כניסה להיריון דרך הרפואה הטבעית ב”צוף צמחים”

בעת חוסר איזון של בלוטת התריס נגרמת השפעה ישירה על כלל הבלוטות ההורמונליות שהרי האיזון ההורמונלי הינו בסיס הכניסה להיריון.

הורמוני בלוטת התריס הינם בית ייצור של הורמוני מערכת הרבייה הנשית, הווה אומר, אסטרוגן ופרוגסטרון. מתוך כך, האיזון הינו חשוב בכל הקשור לנושא שלך. 

חשוב לדעת – גם כאשר ניתנת תרופה לאיזון הבלוטה בדומה לסינטרואיד, קיימת אפשרות שכיחה, סבירה ומובהקת הן לתקיפה אוטואימונית חזקה יותר אשר יכולה במהלך ההיריון ליצור ליקוי והן לגרום למצבי היפרתיירואידיזם.

הקשר להורמוני הרבייה הינו דרך הפרוגסטרון המיוצר באמצעות השחלות וזאת בעת שהביצית משתחררת בזמן הביוץ ותפקידו הכנת בסיס רירית הרחם לקליטת הביצית בעת ההפריה. בנוסף, מווסת הפרוגסטרון את הסדרת הווסת ושומר גם על דרגות מיטביות של קרישיות דם. האסטרוגן מופרש מהשחלות אך גם מבלוטת יותרת הכליה והשלייה. האסטרוגן מסייע לתהליך הביוץ וקליטת הריון ובזמן המחזור מופרש לזרם הדם. האסטרוגן גם מעבה את הרחם (עוד על פוריות – כאן). 

כאשר נוטלים אלטרוקסין או כל תרופה דומה, עלול להיות חוסר בקרה בכל רגע, בכל יום ולא רק מהתרופה.

נטילת התרופה העלולה ליצור הגעה להיפרתירואידיזים גורמת לשחרור רב מדי של הורמונים ובעת תת פעילות נגרם חוסר איזון ונגרם ליקוי פריון. בעת חוסר איזון של בלוטת התריס נוצר מצב בו השחלות לא משחררות ביציות, מחזור לא סביר, הפלות, רמות פרולקטין גבוהות, ובעת ההיריון התפתחות העובר תלויה בהפרשת ההורמונים שבלוטת התריס מייצרת. בעת שקיימים נוגדנים, וזאת על פי הבדיקה לבלוטת התריס. כוונתי לantithyroid peroxid  זה עלול לפגוע בעובר.

מתוך כך, הטיפול באלטרוקסין לאיזון הבלוטה בעייתי ואני אצטט מדבריה של פרופסור רונית מכטינגר מבית חולים שיבא שהינה פרופסור בכירה בבעיות הפריון בשיבא:

“ישנם מקרים רבים בהם שלמרות שתפקוד הבלוטה תקין מתגלים נוגדנים לבלוטה בדומה לאנטי טיפו פרוקסיד וקיים קשר מוחלט בין נוכחות של נוגדנים לבלוטה (אנטי טיפו) לבין ירידה בשעורי ההפריה, פגיעה באיכות העובר ושכיחות בהפלות”.

מתוך כך, קיימת דרך נכונה יותר, מותאמת יותר, מתבוננת יותר לאיזון, הן של הנוגדנים והן של הבלוטה. ההגעה להיפרתירואידים יכולה להתרחש גם בזמן קצר. הקרוב כך שמכל כיון המצב לא טוב ולא ישנה את הנושא האוטואימוני שהיא ורק היא בקרב הבעיה. קיימת כאן איוולת רפואית והזנחה רפואית לא לבדוק במהלך שנתיים את הנתונים הללו.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן