יתר פעילות של בלוטת התריס היא תופעה נפוצה מאוד בישראל אשר אנשים רבים סובלים ממנה. תסמיניה הם רבים ומגוונים ויכולים ממש להשפיע על סדר יומם של מי שסובלים מתופעה זו ולפגוע פגיעה של ממש באיכות חייהם. בשל כך חשוב מאוד לאבחן תופעה זו בצורה מסודרת ומקיפה ולטפל בה באופן כזה הנוגע בשורש הבעיה עצמה. כזה הוא הטיפול הטבעי ביתר פעילות של בלוטת התריס.

בלוטת התריס ופעולתה

בלוטת התריס היא אחת הבלוטות החשובות ביותר בגופנו. היא אחראית על תפקודים פיזיולוגיים בסיסיים בגופנו כגון ויסות הפעילות המטבולית, כלומר חילוף החומרים. היא עושה זאת על ידי הפרשת כמות מדודה של הורמונים מסוימים. כאשר הורמונים אלו מופרשים בכמות גדולה מידי נוצר מצב הנקרא יתר פעילות של בלוטת התריס, או בשמו הלועזי היפרתירואידיזם ומשמעותו שפעילות הבלוטה אינה מווסתת. למצב זה יכולים להיות מגוון גורמים.

סיפטומים של היפרתאירוידיזם

לתופעה זו של יתר פעילות בלוטת התריס ישנם סימנים וסימפטומים רבים. מי שסובל מתפועה זו יראה, בדרך כלל, סימנים של עליה בלחץ הדם ועלייה בקצב הלב, לחות והזעה מוגברות, תיאבון מוגבר, רעד ותסמונות עצביות שונות, היעדר שינה, קשים בעיכול, חולשה גופנית כללית, התעבות של השוקיים, עיניים אדומות ועוד.

הטיפול הטבעי בבלוטת התריס

לרוב, הטיפול הנפוץ בבעיות בבלוטת התריס, גם ביתר פעילות וגם בתת פעילות של הבלוטה, יהיה טיפול תרופתי. טיפול זה יכול להקל על הסימפטומים השונים ולעיתים אף ממש להחליף את פעילות הבלוטה – אך הוא לא טיפול הנוגע בשורש הבעיה.

לשמחת אלו הסובלים מבעיות אלו קיימים כיום מגוון טיפולים טבעיים אשר להם כן יש פוטנציאל ויכולת לטפל בבעיה לעומקה. טיפול טבעי ביתר פעילות בלוטת התריס יחל באבחון מקיף של המחלה וביצירת תוכנית טיפול כוללנית שתנסה לגעת בשורש הבעיה מכמה כיוונים מותאמים. כיווני הטיפול האפשריים הם:

  • תזונה – ייצור ההורמונים של הבלוטה מושפע ישירות מצריכת מינרלים וויטמינים מסויימים, כגון יוד, או מהימנעות מצריכתם של חומרים אחרים כגון גויטרונים. צריכת מזון מותאמת וכן צריכת תוספי מזון נכונים יכולים להשפיע על הגוף מבפנים ולווסת בחזרה את פעילות הבלוטה.
  • ניקוי כולל של מערכות הגוף הפנימיות מהצטברות של רעלנים.
  • טיפול באמצעות פורמולות צמחיות המותאמות אישית לאדם ולמחלה וכן, שימוש בחליטות של צמחי מרפא.
  • פעילויות גופניות שונות התומכות בפעילות הבלוטה, וכן פעילויות כגון יוגה תרפיה ומדיטציה.
  • טיפולי מגע שונים התומכים ומאזנים את הגוף ומערכותיו
  • דיקור.

הטיפול הטבעי בהיפרתירואידיזם מהווה בסיס לאיזון, ריפוי והיפטרות הן מהתסמינים והן מאי איזון הבלוטה. חשוב ליצור טיפול אלטרנטיבי אך גם שילוב טבעי ובכך להימנע מנזקי הצטברות ומאי הנוחות הקיומית.

הנכם מוזמנים לפגישת אבחון ויעוץ להבנה רבה יותר של בעייתכם ואת הדרך הנכונה לטפל בה.

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H

צרו קשר עכשיו!  077-7502338

 
 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים

פיקנוגנול

PYCNOGENOL FRENCH MARITIME PINE מבית היוצר של “צוף צמחים” פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק

קרא עוד »

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן