27.8.14

אכתוב ברצון  משוב על הטיפול בפורמולות:

הגעתי לטיפול בצוף צמחים עקב בלוטת ערמונית מוגדלת, כולל כל התסמינים הקשים הקשורים בכך, ובהמשך עקב כאבים בברך והגבלה בהליכה. כיום אני נמצא במצב יציב ונהדר ויש הפחתה נכרת בתסמינים.

בנושא הערמונית אין פרוגרסיה למרות שמדובר בתהליך שנחשב לפרוגרסיבי וזה חשוב מאוד ואף קריטי.   אני מייחס חשיבות רבה לנושא התזונה וההנחיות שקיבלתי ומשתדל להקפיד על תזונה נכונה, לאכול ירקות מסוגים שונים, ולהימנע ככל האפשר ממזונות עתירי שומן מן החי, מזונות מטוגנים,  מזונות המכילים סוכר לבן, ומזונות תעשייתיים (כגון בורקסים וכו’). בדיקות הדם שלי יציבות. וחל בהן שיפור דרמטי.

תודה לכם על הטיפול המסור והאפקטיבי בבלוטת הערמונית

בברכה,

משה.ק

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן