מהו ניקוי רעלים

תהליך ניקוי הרעלים הינו חשוב וטבעי ומתרחש בגופנו בכל יום דרך מערכות ניקוז שונות הכוללות את מערכת העיכול, הכבד, הכליות, העור, מערכת הנשימה והמערכת הלימפטית. ניקוי הרעלים הינו טבעי ואמור להתרחש כחלק אינטגראלי מהקיום היומי . מערכות ניקוי הרעלים זקוקות להגנה , טיפוח, תמיכה,מנוחה ושיקום, וזאת כדי להמשיך ולתפקד ביעילות.

כמות הרעלים הנכנסת אל הגוף יוצרת עומס רב על כל נתיבי ומנגנוני הניקוי. עומס זה מעיק על הגוף ומערכותיו ולכן אין הגוף עומד בעומס המוטל עליו. לציין שכולנו, ממש כולנו,  עברנו את גבול יכולת הניקוי הטבעית ולפיכך הפכנו להיות מצבורי פסולת הגורמת לבעיות רבות. חשוב לנקות רעלים מספר פעמים בשנה. כך נחוש טוב יותר ונתמלא בחדוות קיום. כך גם ניפטר ממחושים קשים ואף ניצור תהליך המונע היווצרותן של מחלות קשות בגוף.

איך מנקים רעלים מהגוף בדרך הטבעית

תהליך ניקוי הרעלים הייחודי של יוצר השפעה מיטבית על התפקוד הטבעי בכל הקשור לניקוי ופינוי הפסולת בגוף. תהליך הניקוי מגרה, מתקן ומשפעל את מערכת העיכול, הכליות והשתן, הכבד, העור והריאות דרך מספר אסטרטגיות טיפוליות חשובות. תהליך ניקוי הרעלים האולטימטיבי יעניק לגופכם תחושת רווחה מדהימה תוך היעלמותם של סימפטומים רבים ומעיקים. אם אתה סובל מהסימפטומים הבאים סביר להניח שחלקם הרב נובע מהצטברות רעלים בגוף.

 • בעיות עור
 • עודף משקל
 • הזדקנות
 • אלרגיות
 • בעיות שינה
 • חרדות ודיכאון
 • תשישות ועייפות
 • כאבי רגליים
 • בעיות מפרקים
 • בעיות עיכוליות
 • היפר אקטיביות
 • בעיות גניקולוגיות

דלקות במערכות השונות

אין ספק שהדף קטן מלהכיל את מגוון הסימפטומים הנובעים מהצטברות רעלנית בגוף.

סיכום:

לכבד תפקיד חשוב ומרכזי במערכת החיסון ואופן עמידתה מול לחצים, רעלים וגורמי מחלה חיצונים ופנימיים.

הכבד מנטרל תוצרי רעלים, אלרגנים, חיידקים, וירוסים ,תרופות ומיני חומרים סינטטים ומזיקים. הכבד מהווה איבר המקבל אספקת דם רבה ובא במגע ראשון עם הדם הוורידי הרווי ביסודות מזון מהמעיים.

התוכנית לניקוי רעלים של ברפואה טבעית תורמת לחיזוק הכבד, ניקיונו ושיקומו.

זכרו

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

מחלות רבות וקשות נובעות מתהליך הצטברות הרעלים !!!

חייבים לנקות רעלים!!!

הרפואה טבעית מציעה בעבורך תוכנית אולטימטיבית לניקוי רעלים דרך הנחיות ממוקדות לתזונה  נכונה, צמחי מרפא, תוספי מזון, טיפולי דיקור ומגע ואמצעים מסורתיים ומודרניים נוספים.

אנו חייבים לנקות רעלים – הן כטיפול  הבא לרפא, להקל ולהיפטר מסימפטומים רבים אך גם כטיפול מניעתי. אנו מציעים עבורך את התוכנית הטובה מכולן. התוכנית קלה לביצוע והמשוב הגופני מהיר. בכל התסמינים ניתן לטפל דרך התוכנית לניקוי רעלים.

 

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן