הליטוזיס

הטיפול הטבעי בהליטוזיס

 HALITOSISהליטוזיס הינו מצב של ריח רע מהפה

לציין שבמרבית המקרים מקור הריח הינו מהפה עצמו ובעיקר בשעות הבוקר. הסיבות לריח רע מהפה מגוונות בדומה ללחצי קיום. אכילה לא נכונה, סוגי מאכלים, הצטברות חיידקים ועוד.

לעיתים הריחות הלא נעימים מהפה חזקים יותר אך גם חזקים פחות ולעיתים הבעיה הופכת לכרונית ובכך נגרמת אי נוחות קיומית רבה ומעיקה.

הפה כגורם לריח רע – הליטוזיס גורמים

בפה קיימים ריכוזים רבים של חיידקים מגוונים הממוקמים בעיקר בחניכיים, בלשון ועוד. הלשון בחלקה מרובת חריצים ובכך הם מהווים מקור מסתור לריכוז רב של חיידקים וסוגי פטריות. הריח הרע מהפה נובע ממטבוליזם של סוגי החיידקים השונים. בפה מתבצע תהליך של יצירת קומפלקסים גופרתיים של חומרים שונים שהינם מציפי ריח רע מאוד ומהווים גם בסיס לדלקת נסתרת וגלויה בחניכיים. מושבות רבות של חיידקים קיימים על הלשון, בחלקה האחורי שהרי באזור זה אין לחיידקים אלו מניעה מלהתפתח שכן הפעילות בתהליך זה מועטה. מבנה זה יוצר כמות אדירה של חיידקים המשגשגים במקביל לשאריות מזון, תאי עור מתים. הפרשה ממערכת הנשימה העליונה ומושבות של חיידקים מתים וחיים. מצב זה גורם להפרשת ריחות של ריקבון הנובעים מחומרים בדומה לפוליאמינים, תרכובות גופרית וכדומה.

גם חלל הפה גורם לריח רע מהפה וזאת ליחת אף קבועה. אך חשוב להדגיש שכל הסיבות הללו נובעות מאי איזון עיכולי ואי עיכולי ואי איזון כללי ולכן כל המערכת הגופנית גם מהווה גורם דומיננטי לריח רע.

גורמים נוספים ודומיננטיים להליטוזיס

 •    הליקובקטור פילורי
 •    זיהומים כלייתיים
 •    בעיות כלייתיות
 •    מצבים שפירים וממאירים
 •    סכרת
 •    מטבוליזם לקוי
 •    רעילות המצטברת בגוף
 •    מצבי מתח
 •    דיספפסיה תפקודית
 •    תזונה לקויה
 •    עצירות ( פעם ביום בלבד)
 •    העדר פעילות גופנית

לזכור שמערכת העיכול מהווה גורם שכיח לריח רע מהפה ורב חשיבות.

בנוסף, הצטברות רבת שנים של רעלים בגוף מהווה בסיס סינרגי ורב השפעה של ריחות פה. גם בנושא זה הדרך הטבעית מסייעת.

תחתית הטופס

בהדרך הדרך הטבעית

ריח רע או באשת פה הינו מצב בריאותי הגורם לאי נוחות והסיבות לכך נובעות מהיבטים רב מערכתיים הגורמים למושבת חיידקים אנאירובים (חיים ללא חמצן) המתרבים בלשון בחלל הפה, בגרון, בשקדים ובאף. וודאי שקיימים גורמים נוספים אך כאמור, גם שאריות מזון, חיידקים אנאירוביים, היגיינת פה וכדומה.

הדרך הטבעית מתמקדת בהיבטים שונים המצויים בחלל הפה ובשאר מערכות הגוף תוך סיוע ומניעת הגורמים לכך וכן סיוע במושבת החיידקים הקיימים שם וזאת דרך מיצוי צמחים טבעיים מובילים. בטיפול הטבעי ניצור גם תהליך טבעי דרך איזון פנימי, ניקוי רעלים כללי של הגוף והזנה נכונה וכן תכשירים המיועדים להתמודדות עם הריח מהפה.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן