מהי דלקת כבד?

דלקת כבד (HEPATITIS) הינה סוג של קטגוריה המאגדת דלקות ממקורות שונים הפוגעות בכבד.

הכבד הוא האיבר הפנימי הגדול בגופנו. מיקומו מתחת לעצמות בית החזה באזור החלק התחתון הימני. ההיבט הדלקתי נובע לעיתים מסיבות, תנאים וגורמים רבים. בין יתר תפקידיו של הכבד ( ראה הסבר בהמשך) מתקיים פירוק מיץ מרה הנחוץ לשם פירוק שומנים ותהליכים של ניקוי רעלים. במצבים דלקתיים מצטבר חומר המכונה בילירובין שהינו סוג של פיגמנט המופרש במיץ המרה אל זרם הדם ונאגר גם בעור.

צבעו של הבילירובין צהוב ולעיתים מקבלות העיניים והעור גוון צהבהב ולכן מכונה תהליך זה ” צהבת”. כמו כן גם השתן הופך לכהה יותר וערב רב של תסמינים נוספים ( ראה בהמשך) .

קיימים כ 6 נגיפים העלולים לגרום לדלקת כבד נגיפית ברמות חריפות שונות.

שלושת הנגיפים העיקריים הם הפטיטיס A, הפטיטיס B  והפטיטיס C. קיימים נגיפים נוספים ( G;E;D)

הפטיטיס A – תקופת דגירתו נעה בין 15-45יום. לציין שנגיף זה הינו מדבק ביותר ומועבר דרך מזון או מים המזוהמים בצואה. הפטיטיס A נפוץ במדינות מתפתחות ונגיף זה יכול גם לעבור באמצעות הדם או הפרשת הרוק . קיים חיסון לנגיף זה.

הפטיטיס B – תקופת דגירתו נעה בין -30-180 יום. נגיף זה שכיח ביותר ובעבר נוצרה הידבקות דרך דם נגוע. הנגיף עלול לעבור גם במגע מיני או באמצעות עירוי. ניתן להפוך לנשא כרוני של נגיף זה .לציין שקיימות מחלות כבד רבות הקשורות להפטיטיס B בדומה לשחמת וסרטן. קיים חיסון נגד הפטיטיס B .

הפטיטיס C – תקופת הדגירה של נגיף זה נעה בין 12-150 ימים. הפטיטיס C הינו נגיף נפוץ וגורמי ההידבקות העיקריים הינם עירוי דם ושימוש חוזר במחטים ומזרקים. הנגיף יכול לעבור גם במגע מיני ( לא ברור עדיין) ומאם לתינוקה.

  • לציין ש4% מאוכלוסיית העולם סובלים מהפטיטיס C כרוני.
  • על פי אירגון הבריאות העולמי כ 80% מהאנשים הנדבקים במחלה מפתחים דלקת כבד כרונית.
  • אין חיסון נגד הפטיטיס C.
  • התרופות מגלות יעילות חלקית אך מהוות יסוד אגרסיבי לתופעות לוואי.

הפטיטיס D – מופיע בנוכחות הפטיטיס B ושכיח אצל נרקומנים

הפטיטיס E – מועבר באמצעות מים מזוהמים וגורם לדלקת קשה

הפטיטיס G – ההידבקות נוצרת באמצעות דם נגוע אך שכיחותו נמוכה וגם הידע אודותיו

 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

הטיפול הטבעי בדלקת כבד – הפטטיס

הטיפול ברפואה הטבעית דרך מארג הטיפול במרפאתנו מסייע רבות במניעת נזק לכבד ובהפחתת העומס הנגיפי או עוצמת הדלקתיות של נגיפי ההפטיטיס. הטיפול הטבעי הפך להיות תהליך אינטגראלי בכל הקשור ללחימה בנגיף זה. הטיפול הטבעי ניתן במרפאתנו כמארג קיומי נוח. הטיפול הטבעי גם יחזק את המערכת החיסונית שהרי מערכת זו ממונה על המלחמה בנגיף. לעיתים השינוי דרמטי, משלים אך גם אלטרנטיבי.

הפטיטיס C הינו נגיף המדבק דרך מגע ישיר של אדם עם דם נגוע, פצעים וגם דרך הממברנה. הדלקת עלולה לגרום לבעיות בכבד, תהליך היכול להוביל לבעיה ממארת או שחמת. אין ספק שהנגיף פעיל ובעל יכולות מימוש אצל אנשים בעלי מערכת חיסון חלשה, אך אלו אשר חיזקו את מערכת החיסון, עבורם הנגיף יכול לשמש כנשא בלבד במהלך שנים. חשוב!!! לדעת- למרבה המזל, תסמינים ובעיות רבות נגרמות מהפטיטיס C בשלבים מאוחרים ולפיכך ניתן זמן יקר לחזק את הגוף, לשמור עליו, לחזק את מערכותיו בכלל ומערכת החיסון בפרט.

הרפואה הטבעית מעניקה כלים להתמודדות עם HCV שהרי אין בידי הרפואה הקונבנציונאלית את הכלי לחזק את מערכת החיסון והגוף.

לכן יפה שעה אחת קודם …

 

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:

המלצתה של ענת על טיפול טבעי בפריון

טיפול טבעי בפריון שלום,                                                                                                                                                                                                                                                    27.3.22 בעלי ואני ניסינו במשך כמעט שנתיים להרות.  שנתיים שבהן לא

קרא עוד »
מאמרים ומוצרים אחרונים

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן